wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Oświadczenie Agnieszka Barbara Muzyk

Panowie Strażnicy "Texasu" naszej wsi przeginają! uwaga na Pana strażnika który to chodzi po mieście jakby nosił telewizory w zurcie. Na dodatek nie zna prawa a jak się mu to udowodni to zmienia z kolegą zeznania !
Dwóch bałwanków jeden który wygląda na etatowego magazyniera z Zurtu a drugi wąski szczygieł który często jeździ z kanapką w rękach!

Od jutra Panowie strażnicy czeka Was ciężki dzień pracy i tak będzie od pon. do pt.każdego tygodnia. Udowodnię wam że wasze godziny pracy są krótsze od tych które macie wpisane na stronie UM, a obowiązki które należą do Was po prostu nie są wykonywane ! Film już za kilka dni :)

Dokładnie w Sobotę znajdę więcej czasu na obróbkę VIDEO materiału z Waszej pracy! Łącznie z rozmową telefoniczną oraz stosunkiem do rozmówcy!
Jak również to że pojazdy zaparkowane przed halą przez Waszych znajomych są omijane! nie posiadają tabliczek zaopatrzenie mimo zgłoszenia!

Mam nadmiar wolnego czasu i będę zgłaszał każdy problem, który należy do SM. Czy to rozjechany pies na drodze, czy opona na jezdni itd. Uwielbiam fotografowac, nagrywac a potem takie coś przekazac dla TVN.

Były ochroniarz, niespełniony policjant obecny strażnik wiejski, przepraszam MIEJSKI.

Zobaczymy teraz kto będzie się uśmiechał jak do TVN wyślę filmik na którym Pan strażnik chciał podac rękę dla Policjanta podczas kontroli mojej osoby a Policjant odpowiedział że "Przepraszam ale ja Pana nie znam i jestem na służbie więc schowa Pan tą rękę". Brawo dla Pana Policjanta. Najwidoczniej pan z SM żyje jeszcze KOMUNĄ.

Miłej pracy
Czynny (od jutra) Społeczny Działacz dla Miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org