wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dyrektor MOSiR

Thomas zbyt płytko pojmujesz to co miało miejsce w Londynie i żle to swiadczy o twoim intelekcie - inaczej mówiąc każde gówno propagandowe łykniesz i puścisz dalej. Ja ci przypomnę ,że podobnie o zamieszkach z lat 60 i 70 siątych za czasów PRL wypowiadała się władza ludowa "grupa wykolejeńców życiowych pod przykrywką poprawy życia młodych ludzi łupili sklepy i rozwalali dla zabawy".

Tak więc zamin coś napiszesz głupiego to zapytaj sie o oto mądrzejszych od siebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektor MOSiR

@OjciecR
"...niskie podatki, ograniczać socjal, ograniczać działalność związków zawodowych, ciąć wydatki, nie mnożyć biurokracji, reforma zus i krus, zmniejszyć płacę minimalną, zmniejszyć składki zus, jak najmniej państwa w gospodarce."

z tym zgadzam się całkowicie

"...odwrócić tendencje demograficzną, pomijając kwestie ekonomiczne, że na nasze emerytury będzie ktoś musiał robić, bo jeśli będzie nas coraz mniej to załamie się system emerytalny, to jest to ważne dla ogólnej siły tego państwa."

to o czym piszesz ma się nijak do dalszej części Twojej wypowiedzi ... nie da się tego oddzielić od "pomijając kwestie ekonomiczne"... jeśli chcesz robić dzieci, to je wychowuj za własne pieniądze a nie licz na moje (nawet te, z moich podatków) ... na utrzymanie swoje i swoich dzieci pracuję sam, na swoją starość też (dokładam też do "starości" moich rodziców" ... nie chcę nic od Ciebie ale też nie chcę nic dawać Tobie

"Jak ktoś nie rozumie tego, jest debilem i ignorantem..."

Jeśli w Twoim mniemaniu jestem "debilem i ignorantem" to myśl tak dalej ... ja i moje dzieci będziemy mieli co jeść (bo o to dbam) ... Ty i Twoje dzieci mnie nie obchodzą!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektor MOSiR

Dokladnie. Brak szacunku to raz. Jest gejem to dwa. Przepraszam bardzo ale nie jestes dziwka. Tak czy nie.? Napewno nie.! A on Cie wlasnie za nia uwaza proponujac to. U mnie by sie od razu pakowal jak by mi zarzucil taka propozycje.

... i co dalej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektor MOSiR

tez slyszalam co sie dzialo prosze jak ktos wie o powazna odpowiedz pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org