piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Super, tylko dalej nie wiem co kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Ja polecam Braci :)

http://www.youtube.com/watch?v=4dy-uGTdLrY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Waldek odp:
Spolka przed ogloszeniem upadlosci musi posiadac odpowiednie srodki finansowe , ktore sluza do zaspokojenie prowadzonego postepowania upadlosciowego przez Sad Rejonowy w Lomzy , Wydzial Spraw Gospodarczych. Sad Rejonowy oglasza upadlosc Spolki i powoluje Syndyka masy upadlej oraz Sedzie - Komisarz , ktora nadzoruje prace Syndyka.
Zgodnie z prawem upadlosciowym i naprawczym, Syndyk przejmuje majatek upadlej Spolki.
Do obowiazkow Syndyka nalezy , jak najszybciej przeprowadzic inwentaryzacje przejetego majatku , wycenic go i sprzedac. Syndyk sciaga niezaplacone naleznosci upadlej Spolki. Reprezentuje dluznika i wierzyciela. Zgodnie z prawem j.w. w pierwszej kolejnosci zaspokajane sa zobowiazania wobec Urzedu Skarbowego , ZUS. Zobowiazania wynikajace za swiadczona prace sa w drugiej lub trzecie kategorii.
W skrocie wyjasnilem co mowi prawo. A rzeczywistosc jest calkiem inna. Syndykowi nie oplaca sie zgodnie z prawem szybko przeprowadzic postepowania. Ze wspomianych srodkow finansowych , ktore musi miec Spolka przed zlozeniem wniosku do Sadu o upadlosc , Syndyk co miesiac dostaje pieniadze na prowadzenie swojej dzialalnosci. Koncza sie pieniadze sprzedawany jest jakas maszyna i biznes dalej sie kreci. Dlatego w Polsce postepowania upadlosciowe prowadzone sa miesiacami , latami.
Co dostaniesz Waldek.
1. Twoje wynagrodzenie powinno byc wyplacone z Funduszu Swiadczen Gwarantowanych .Taki wniosek powinien zlozyc Syndyk do funduszu. Bedzie to trzy miesieczne wynagrodzenie. Zadzwon do Syndyka i zapytaj sie.
2. Niezwlocznie Syndyk powinien wydac tobie swiadectwo pracy , zebys mogl zarejestrowac sie jako bezrobotny. Jezeli przepracowales jeden rok , otrzymasz zasilek.
3. Jezeli posiadasz mieszkanie , powinienes ubiegac sie o dodatek do mieszkania , zmniejszysz swoje koszty utrzymania.
Co do Sadu Pracy nie mozesz teraz zlozyc pozwu o wynagrodzenie , gdyz sprawy o to samo nie moga toczyc sie w dwoch Sadach. Taki wniosek mogles zlozyc przed ogloszeniem upadlosci.
Pozdrawiam

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

jak szyjesz ubranka dla lalek ,albo staremu łatę naszyc to ok. dobra do tego ta maszyna, jesli myslisz o profesjonalnym szyciu polecam maszynę JUKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

bo ja podziękowałem już 2 lata temu. pytam z ciekawości

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Sory, poszło 2 razy przypadkowo.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Poproszę o przesłanie zdjęcia sukienki z Monnari na adres e-mail: allischa@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Kilka lat temu zrezygnowałem z tej przyjemności, poznałem dobroć pewnego proboszcza.

Szkoda że nie można wybrać sobie parafii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Cycolina i co zaczęłaś chodzić? Hmm... Może i ja do relaxu się pokuszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Poszukajcie na facebooku MO.YA fashion. Koleżanka robi im sesje zdjęciowa nowej kolekcji w tym tygodniu i mówiła ze jak zobaczyła kiecki to jej szczeka opadla. Na fb maja tylko kilka sukienek pokazanych. Może jak wam się spieszy to projektant podesle wam fotki przed oficjalna premiera kolekcji jak chcecie zdążyć na studniówka. Kiedy macie? Moim zdaniem to taka okazja, ze trzeba mieć na sobie coś, co bardziej nadaje się na czerwony dywan, a nie na disko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

weź to kozę wyp i załóż normalne centralne.
a jak już się uparłeś na to, to pal trocinami a nie węglem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Spokojnie moi drodzy spokojnie ... wystarczy wziąć do ręki kalkulator i policzyć Otóż

Załóżmy że mam dwa identyczne mieszkania o powierzchni 60,5 m2 z 3 zamieszkującymi osobami, które zużywają załóżmy 3 metry sześcienne ciepłej wody :

Na początek moje mieszkanie w Perspektywie:
Eksploatacja : 60,5 x 1,55 zł = 93,78
Fundusz Remontowy : 60,5 x 0,70 = 42,35
Centralne ogrzewanie : 60,5 x 2,45 = 148,23
Wywóz śmieci : 3 x 5,19 = 15,57
Sprzątanie klatki : 1 x 9,84 = 9,84
Domofon : 1 x 2,00 = 2,00
Podgrzanie wody : 3 x 13,00 = 39,00
Działalność społ.: 60,5 x 0,02 = 1,21
Woda Ogólna : 60,5 x 0,07 = 4,24
RAZEM: 356,21 zł

Moje mieszkanie w ŁSM:
Eksploatacja : 60,5 x 1,35 zł = 81,68
Fundusz Remontowy : 60,5 x 1,30 = 78,65
Centralne ogrzewanie : 60,5 x 1,95 = 117,98
Wywóz śmieci : 3 x 4,90 = 14,70
Sprzątanie klatki : 1 x 8,50 = 8,50
Domofon : 1 x 2,00 = 2,00
Podgrzanie wody : 3 x 12,12 = 36,36
Wymiana wodomierzy: 2 x 1,30 = 2,60
RAZEM: 342,46 zł

I wszystko jasne - w sumie niewielka różnica ale na korzyść ŁSM :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Wracajac do pierwszej wypowiedzi, co sadze, to ze brakuje tam opcji nr 4, CV byly z jakiegos powodu zle stworzone.
Nie widze sensu i nie wierze, zeby firmy odrzucaly "idealnych kandydatow na stanowisko", nie chcac nawet z nimi porozmawiac, wiec cos tu nie gra.
A wystawianie lipnych ofert, zeby udawac rekrutacje, majac stanowisko zarezerwowane dla swojego kandydata, to chyba glownie budzetowka, bo w prywatnej firmie to mozesz chocby i rodzine zatrudnic i zadnych ofert nie musisz nigdzie wystawiac.
Dodatkowo jak widze "znalezione w sieci" to jaki mamy dowod, ze to w ogole prawda, a nie jakis wymysl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowska armia z tektury tak jak wszystko co spaprali!!!

Vlad a co to za cuda w perspektywie jak
-działalność społeczna ?
-woda ogólna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org