wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Każdy Polak powinien to wiedzieć!

hej megan uciekli nam wszyscy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Co do tego euro 2012 to nie jest tak pięknie bo jak ktoś składa papiery teraz to dla niego to euro nie jest aktualne bo cała rekrutacja trwa ok 10 miechów + 6 miechów szkółki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

A to nie ten o którym wspominam w tym temacie:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=418110&t=418110
?
Są tam zdjęcia tego psa.
K.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

we fiacie cc 1996 0.704 TDI srebrny metalik

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Witam! Pilnie potrzebuje kontaktu do tej firmy. W internecie podają taki (86) 2187131 ale to jest nie aktualny. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

siwy ponioslo Ciebie, brak kontrargumentow wyzwala u Ciebie agresje jak widze. Pamietaj slowa ranią szczegolnie swiadomie wypowiadane.
Darkwarez dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

dlatego wlasnie wpielem sie do tematu, akurat jest za stanowczym nhe dla czeczenow, aczkolwiek tylko podkreslilem ze my nie dostajemy zasiłków za darmo.ja pracuje 7dni w tygodniu od poczatku maja az do sierpnia bez przerwy i tak jest od kilku lat.za kazdy sezon odciagaja mi 1.5tys€ ktorych nie moge odzyskac, a na zasiłek nie h.u.ja nie pujdę bo nie potrafie chociaz mi sie to nalezy!a te qrwy dostaja kase za nic!nic nie jest feer ale nie zmienimy tego:]
do - wpm wtakim razie jestes gamoniem:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

hejka rayben :) jak na urlop to pogoda nie dopisze, choc w dobrym towarzystwie nie rzutuje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

PA, pokaż mi taką ofertę w Łomży to ci odpowiem... czytaj koleś cały wątek ze zrozumieniem a później się pluj, te 200 tysięcy to była odpowiedz do brzeczyszczykiewicza który podał cene 300 tyś za dom w stanie surowym a ja odpowiedziałem tylko że trzeba jeszcze minimum 200 tys na wykończenie pod zamieszkanie, kapujesz fujaro?
brzecyszczykiewicz, skoro ty rzucasz cyframi, to ja pokazałem ci że można też w drugą strone, a zarobić chce każdy i zwany przez ciebie deweloper z Łąkowej... ale nie odniosłeś się do tego co napisałem wcześniej , więc się tak na siłe nie napinaj. Daj boże żeby ceny spadły, tylko w takim razie "twój domek" też straci na wartości.
AndyC, no...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

za taki numer to ja dziękuję Panie Jasiu Śmietana;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Pisz zgodnie z prawdą. 350 aby zamieszkać - to moje zdanie. A nie 300 w surowym.

A po drugie, to jakie są oferty w ogłoszeniach nie znaczy że za tyle ludzie sprzedają. Wierzysz w bzdury, które widzisz w ogłoszeniu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

dobry dzień.?

Wszystkim......:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

hej

Rayben a dokąd dokładnie lecisz? ja pochodzę z tamtych stron?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

I jeszcze jedno. Nie wystarczy wystawić cenę i chcieć tyle. Najważniejsze, ile ludzie za to są w stanie dać. Liczy się nie tylko dom, ale i usytuowanie. Działka wbrew pozrom też jest bardzo ważna, rozwiązania jakie w nim zastosowano.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

brzeczyszcz... " I jeszcze jedno. Nie wystarczy wystawić cenę i chcieć tyle. Najważniejsze, ile ludzie za to są w stanie dać. Liczy się nie tylko dom, ale i usytuowanie. Działka wbrew pozrom też jest bardzo ważna, rozwiązania jakie w nim zastosowano." ale odkrycie, ja mam z domami i ich cenami doświadczenie w ostatnich latach takie jak pisałem w wątku, dobry dom, odnowiony na zewnątrz i w środku, nowe centralne, piec olejowy i węglowy, ew. miejskie ogrzewanie nie pójdzie za cene mieszkania w bloku jak próbujesz udowodnić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Nie będzie bez działki sprzedawał, ale działkę wlicza się w cenę. Nie wiesz o tym? Twoim zdaniem jest bez róznicy czy działka jest 2 czy 8 arowa - sam tak przyznałeś. No, ale liczy się całość. Ogólny wygląd, stan położenie. I to się wszystko bierze pod uwagę ustalając cenę. Teraz domy nie wyglądają jak klocki. Można przebierać w projektach, tworzyć je samemu. Dobre czasy, ale szału już nie ma. Mieszkania w blokach też stoją puste. I prawdą jest ze ceny w Łomży są z kosmosu.

To zupełnie jak z samochodami. Ceny w naszych komisach wyraźnie odbiegają od cen krajowych;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Emo i...disco polo - kolorowe bermudy np.:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

wie może ktoś z was jaki tytuł ma teledysk Dj Alexa chyba? taki fajny mix różnych nutek. black eyed peas inna david guetta itp. swego czasu bardzo często leciał na Clubland TV. podpowie ktoś gdzie go znaleźć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

brzeczyszczy..."Nie będzie bez działki sprzedawał, ale działkę wlicza się w cenę. Nie wiesz o tym?" to wie chyba każdy, niby czemu miałbym nie wiedzieć? nie rób ze mnie idioty, bo pomyślę że swoją inteligencją próbujesz mierzyć innych... jeśli chodzi o szeregówki to ludzie najpierw patrzą na dom, a działki czy to 4 czy 6 arowa nie robi różnicy, bardziej położenie domu-ulicy... 2 arowa działka to jakiś ewenement, pewnie chuda ta szeregówka, z furtką przy wejściu-zapewne będzie tańsza niż, większa szeregówka na większej działce-ale to chyba logiczne.
"Posłuchaj mnie raz jeszcze. Nic takiego nie próbuję udowodnić. Próbuję ci powiedzieć, że nie mozna za stary dom rządać tyle co za nowy:)" a kto żąda za stary dom jak za nowy, skoro nowe są powyżej 500 tysięcy do zamieszkania? dla niektórych 100-150 tyś różnicy to bardzo dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Jadę jutro do Kołobrzegu. Mam 2 wolne miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Nie żartuj Od tego ma się dwie ręce aby koszty wykończenia SWOJEGO DOMU, BUDOWANEGO DLA SIEBIE minimalizować. Co to za problem ułozyć podłogę? Pomalować ściany? No jak się ma dwie lewe ręce, to moze być to trudność. Ale dom nie jest dla ludzi, którzy tylko przyjdą na gotowe, władują min 200 tyś jak piszesz i będą mieli spokój. W domu zawsze coś trzeba robić. I najlepiej robić to samodzielnie - wtedy mniej kosztuje. Jest wiele prostych rzeczy, które w wykańczniu mozna zrobić bez pomocy "fachowca".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

To ja przyjadę ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

A zapraszam Serdecznie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

masz i nie plącz tak trudno wklepać w google

http://www.dzikudpmarka.com/

http://www.google.pl/webhp?hl=pl&tab=ww#hl=pl&source=hp&q=4lomza+pl+dziku&btnG=Szukaj+w+Google&oq=4lomza+pl+dziku&aq=f&aqi=&aql=1&gs_sm=s&gs_upl=3339l10035l0l10659l11l8l0l1l0l0l215l988l2.4.1l7&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a3f44b7e6d89af5b&biw=1152&bih=702

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

krwawyedward takie coś nazywa się mashup:)


http://www.youtube.com/results?search_query=mashup+black+eyed+peas+inna+david+guetta&aq=f

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

a z jakie to okazji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Przyznam, że ceny za nieruchomości w Łomży są zawyżone. Jest na otoDom, dom z 2010 roku w stanie surowym zamkniętym. Cena 540 tys zł ! KOSMOS!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Bo jadą do mrągowa i mają zajechać do olszyn
podobno delfin ma grać:P
i jeszce jakis zespół fajny;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Dzień dobry po raz drugi :)
Ja tez juz po pracy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

cze wszystkiem! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Algeroth, to nie jest powód do takiego porównywania.
Metalowiec za komuny czasami oberwał pałą od milicjantów (np. za wygląd, albo za jakiś inny drobiazg), przeciętny muzyk (wydający płyty) zarabiał mniej więcej tyle co robotnik budowlany, mieszkał niekiedy w małym mieszkaniu w bloku. Cenzura nie pozwalała na wydanie niektórych materiałów, wiele zespołów jechało na demówkach, czyli na własną rękę w piwnicy nagrywali w kiepskich warunkach materiał na kasetę, potem przegrywając z kasety na kasetę i kserując okładki puszczali to w świat. Docierało to np. do autorów zinów. Dla niezorientowanych zine to nieoficjalna gazeta, pisana na maszynie do pisania, wyklejana zdjęciami i powielana na pierwszych maszynach xero.
Jako pierwsi ziny mieli punkowcy, ale metalowcy też mieli sporo.
To tworzyło całą siatkę podziemia. W każdym takim zinie były recenzje taśm demo, namiary zespołów i innych zinorobów, wywiady itp. Pisało się listy do zespołów po demówki, lub do innych maniaków żeby przegrali.
Wszyscy - zespoły i twórcy zinów, raczej na tym nie zarabiali.
Wszystko było na pełnym spontanie. Władza też na to wszystko krzywo patrzyła.
A to co teraz jest modne ? Takie emo czy hiphop ? Nie wytworzyli zinów, ani sceny niezależnej. "Artyści" zarabiają full kasy i jeszcze nierzadko stają się celebrytami, gdzie jakieś szmatławce piszą o ich sprawach osobistych. To wszystko jest wymyślane nie przez spontanicznych muzyków tylko przez zimno kalkulujących psychologów. Produkty typu barbie czy britnej. Dzieciaki od najmłodszego są szczute clownem z Mcdonnalda itp.

Co z tego że w Bravo czasem kiedyś pisali o największych zespołach metalowych. Żaden porządny metalowiec nie ograniczał się do najbardziej znanych kapel jak Metallica, ale szukał też w niszy, która była o wiele bardziej rozległa. Np. polskie kapele jak Wilczy Pająk, Dragon, Exorcist czy Thrasher Death. To już mniej znane kapele i raczej mniej prawdopodobne żeby przeczytać o nich w piśmie uchodzącym za związane z młodzieżową modą jak Bravo, a raczej się czytało o takich zespołach w czasopismach typowo metalowych jak Thrash'em All.

Tyle jest różnic, więc nie ma co porównywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

brawo kiedyś a dzisiaj to ogromna różnica koledzy tylko to ogladali;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

A jeszcze zapomniałem dodać że Headbangers Ball oglądało się odrobinę później - zaraz po upadku komuny, kiedy na początku lat 90 można było podłączyć się do kablówki lub anteny satelitarnej i włączyć sobie np. MTV.
Bo wcześniej to były do dyspozycji tylko dwa kanały TVP i cztery programy PR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Andy - tak, chodzi o dzialalnosc gosp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Jarocin - 3 razy: 86, 87 i 90.
I na dwóch Metalmaniach 88 i 89.
We Wrocławiu akurat nie byłem. W Brodnicy też nie.
Ale byłem raz w Ciechanowie - S'Thrash'ydło.
Jako nastolatek.
Więc wiem o czym mówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

lilo
Witaj Lilo :):):)
Czekamy na sobotę ;) Buziaki :)


megan
Dzień dobry Megan :):):)


robciu
Dzień dobry Robcio :):):)
Kaleson już jest ;) hehe


algeroth
Algi cześć :):):):):)

enya
Dzień dobry po raz drugi :):):)


maruda
Dziaduniu witają Ciebie Twoje galotki :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

robciu
Nic tam ,nic tam ;)




KOCHAM BANDĘ :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

ło tak na całego????

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

miłości nie ma.
są tylko czasem jakieś skrawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

robciu
hmmmm......cały czas o czymś piszemy ;) hehe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

tylko nie wyskakuj z tekstem że ty nie liczysz działki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Omania

Sorry nie zauważyłam ,że pisałaś ;)

Na forum jest dużo nienawiści , kalisony tłumaczą ,że miłość jest najważniejsza !

Miłość od nienawiści zawsze dużo potężniejsza !

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

Kup sobie pokrowiec ale skórzany i sam obszyj kierownice.Troche pracochłonne ale dobrze wygląda i jest wytrzymałe.Ja osobiście wkażdym samochodzie tak robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

ja już wybrałem dla kalisonów auto..:)

podoba ci się kalisonki????
:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

hmmm, sun :)

śćiema,,:)

a jak byłem ubrany???
czytałem ostatnio że też tam kogoś widziałaś...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

zdecydowanie internet ale też po sprawdzeniu na ceneo.pl
warto też kupować zabawki w realu czy carrefour, dużo promocji mają
swoją drogą już nawet w smyku jest taniej niż w łomżyśkich 'hurtowniach'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy Polak powinien to wiedzieć!

i jak na tym pikniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org