piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drogie perfumy zamiast alimentów

Rodowici mieszkańcy Olsztyna śpiewają w swoim ojczystym języku ukraińskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

O, chyba 2011 roku, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Zbędne są wszelkie inne komentarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

koncert Enej 4 czerwca jest odwolany i zorganizowany 10.06.2011 w sali koncertowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Czesio nie bulwersuj się bo się zaplujesz ..... weterynarzy w Łomży trochę jest.A nick mój nie musi świadczyć o wieku. A tak na boku .Ten post nie jest po to aby się przekomarzac .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

cp tu sa winni zwykli ludzie? Pytam Was !!!! Czy kazdy czlwoiek winien drugiego niewidzieć bo jest inny bo ma inny kolor skory inne wyznanie. Wszscy jesteśmy dziecmi jednego boga i tej jednen jedynej ziemi. To co się dzieje to nie jest wina zwykłych ludzi to jest efektem działalności polityków róznej maści , przywódców duchownych , kleru. To oni poprzez realiację różnych celów w skali lokalnej im ogólnoświatowej doprowadzili do tego ,że cżłowiek nienawidzi człowieka , zaczyna na niego polować. Nie dajcie się zwieśc ,że islamiska , murzyn czy jakikolwiek inny człowiek jest zły bo msię taki urodzin należąc do tej czy innej rasy. Rodzimy się niewinnymi isottami które przez lata kształtowane są przez róznej maści polityków i duchownych dla ich podłych celów. Efekt tego jest taki jak na tym filmie. Zrozumncie naszym wrogiem nie jest drugi człowiek - diabeł to polityk podparty duchownym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Mój błąd dwa razy to samo napisałem. Znajomy możliwe że ma bezprzewodowego na sprzedaż zapytam się go jakby co to dam znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Thomas
16000:90(dni) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

A. M. Jopek & M. Maleńczuk - Henry Lee . Ciekawe Nick Cave w polskiej wersji.

http://www.youtube.com/watch?v=nwcgLY4JZfQ&feature=related


na Królowo trip-hopu Beth Gibbons filharmonii można iść

http://www.youtube.com/watch?v=pXvt5T_4Hec&feature=fvwrel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

No w końcu USA oficjalnie ogłosiły Polskę krajem bezwizowym, a więc od 01.07.2011 ruszamy wszyscy do USA bez wiz maksymalnie na trzy miesiące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

ściemniasz minister

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

zycie to nie bajka bo ja gwizdze na ameryke daja obywatekstwo amerykanskie ale najpierw do iraku lub awganistanu jak niedasz sie zabic to pobyt staly masz jak w grobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Wiem...Nadal jest u ludzi do których się przybłąkał. Nadal nie wiadomo kto wcześniej się nim "opiekował". Raczej nie trafi do weterynarza bo to wymaga finansów, których nie ma.
Niestety w Polsce jest opłakany system adopcji psów i kotów, a właściwie go nie ma. Są kraje w, których obowiązkowo zakłada sie psom chipy i po nich mozna łatwo trafić do właściciela-ten później ponosi karę i pokrywa koszty leczenia zwierzęcia. A jak zwierzę jest zdrowe to trafia do ponownej adopcji. W brew pozorom wszystkim sie to opłaca. Ale świadomość ludzka takich spraw jest taka jaki rząd w Polsce. Zaraz po władzy stoi kościół, który twierdzi, ze zwierzęta nie mają duszy- a jak nie maja to można głodzić, bić i wyrzucić na śmietnik. W najlepszym wypadku przechodzi się obok z niesmakiem zgrabnie omijając kulejacego brudnego psa..."a niech se łazi włóczęga" - jak by sam się o ten los prosił...

szkoda gadać :(

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogie perfumy zamiast alimentów

Mazda2 , Mitsubishi Colt , Nissan Micra , Toyota Yaris. Z tych będziesz zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org