piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=25232
Raczej na euro 2012.
Bo targowisko wygląda jak śmietnik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

W mojej erze, to nie było samochodów

j.n.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

a mnie zostawiła narzeczona po 2 letnim związku. 2 miesiace przed planowaną datą slubu. zależało mi na Niej, nadal zależy (to wspaniala osoba, pod kazdym wzgledem, moze nie zasluzylem na Nią), ale nie chcę się jeszcze żenić, może za dwa lata. Wolałbym np wspólne mieszkanie i jej to ciągle proponowałem. Może i celowo nie znalazłem czasu na załatwianie tych wszystkich spraw, jak dokumenty, jakieś nauki itp. Może niepotrzebnie się zgodziłem na te datę ślubu, niepotrzebnie zamowiliśmy niektóre rzeczy jak - sala, dekoratorka, zaliczki, kamerzysta, ale jej rodzina nalegała, mamy juz swoje lata, ona chciała dziecko i rodzinę. A ja nie spieszyłem się do tego. Nie znajdowałem czasu na załatwianie tego, migałem się, ona nie naciskała, czas mijał, potem,jak zostało 2 miesiące to awantura z jej strony, że na wszystko już za póżno, że niepotrzebnie kupiła suknię, że slubu nie będzie, że nic nie chciałem zrobić do slubu i wesela, że specjalnie odwlekałem, nie chciała tego przełożyc na np za rok i zerwała ze mna. Stwierdziła, że to afront dla całej jej rodziny (ale nie rozwiezlismy zaproszen i nic nie zrobilismy, w sumie nikt o tym nie wiedzial, ze planujemy slub i wesele, wiedziały tylko jej rodzone siostry i osoby z jej pracy- bo wzilela urlop na te dni), wiec tak naprawde , moim zdaniem, ta awantura niepotrzebna. Bardzo mi Jej brak, tęsknię, ale ona powiedziała, że już mi nie zaufa. Mimo to nadal wierzę, że jeszcze bedziemy się spotykać. Wiem, że mnie kocha, bardzo o mnie dbała, to sie czuje. Ja po prostu nie jestem gotowy na małżeństwo. Chcę mieć żone i dziecko, ale nie w tym roku. Mam teraz kilka dodatkowych prac, robię kursy zawodowe, nie mam czasu na inne sprawy. ciezko bez Niej, gdybym mogł odwrocic czas postąpiłbym inaczej. Chcociaz w tej sytuacji nie ma wyjscia - ona koniecznie chciala slubu , dla Niej umowy i terminy sa ważne, wazniejsze ode mnie i moich odczuć, a ja uwazam ze mi papierki nie sa potrzebne i wszystko da się przełożyc. Mozna znowu wpłacić zaliczki. Można wziąc cywilny bez tej całej szopki. Da sie to przełożyć, ale Ona zerwała i nie chce ze mna kontaktu. Nie wiem, co robic. Ona na pewno tez cierpi, Jej Rodzina mnie nienawidzi , jej siostry udają, że mnie nie widzą. Wszytko przez te h**we terminy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

mnie w golfie troj3ce to prafie wyjebalo na drugi3ci swiat rzuc ten dyliznas barlozniku i idz spac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

Ja już jestem ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

Anke zwolniliscie
myslala ze wroci jak oddadza plywalnie a tu chuuuuiii
dlatego wam nie popusci
a z glupim lepiej nie wojowac

macie wszyscy przejebione
a lysy to juz niech sie pakuje do siebie na dzialke
tyle muz ostanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

Urząd miasta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 3600 zł za klikanie na Facebooku

Hemoroidy, oby nie żylaki odbytu i guz na dupie. Zdrowia ! :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org