piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

witam!
ida swieta i jak co roku zamieszanie zwiazane ze sprzataniem...niestety brak czasu (trzeba sie przyznac ze i checi) ...stad moje pytanie jak w Lomzy z firmami oferujacymi sprzatanie? pranie dywanow,mycie okien itp...jak przedtawiaja sie ceny i jak sa liczyne? od metrarza mieszkania czy jak? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

proszę bardzo, pytasz o badania wzroku na komisji lekarskiej?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

Ludzie mogą pieniądze wysłać na adres przekazem na poczcie ,albo może wysyłać przesyłki pobraniowe i listonosz mu kase do domu przyniesie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

Dobry "biznesman" o 500 pln`ów dziaduje, a jak dostaje koło ratunkowe to odwdzięcza się inwektywami. Ale życzę Mu powodzenia w dalszych przedsięwzięciach , ten pomysł na biznes jest wtórny znam 7 takich serwisów z czego 5 dało sobie spokój i się nie rozwija od chińskich przez polskie ... dla mnie to znak ze szkoda zawracania dupy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

Niezłe obiady są na Bistro przy BP.Są niedrogie,można się najeść ,jest spory wybór dań.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

A mi dzisiaj obiad z Bistro smakował ,nawet bardzo i Twoje głupie teksty ,Czesiu ,mnie nie zniechęciły.Dla zainteresowanych:tam są przepyszne pączki i wyśmienity sernik.A Ty ,Czesiu ,wracaj ze swoimi tekstami do przedszkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

w piątk gadałem troszke o tej siatkówce. Okazało się że facet troszke więcej mówi niz robi ale może może, oazało się, że teraz stawia nowy gabinet i jakieś 200 tysiecy ponad musi wydać więc nie wiadomo jakz tym sponsorowaniem. z salą teraz ciężko. Jak się zgłosze w lipcu sierpniu to sale będziem mieli może nawet za darmo;) a teraz to czarno to widze ale jeszcze może coś ruszy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

blondloczek1 ty głupia cipo o to mój prostacki ripost, mam takie zboczenie nasrać ci pod twoje kartonowe drzwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

Jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś chodził z torebką i sprzątał po psie bo wątpie żeby taka osoba która się brzydzi wyjść na dwór i spojrzeć na chodnik na którym są kupy a samemu wchodzi w tyłek psa i łapać to co robi piesek ;] ja mam na to wy.... chodzę w nocy kiedy nie widać tego całego obsraństwa i chodzę tylko po chodnikach w takich miejsach co nawet pies nie przyjdzie ,ale powiem że biegają bez pańskie psy i srają .

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

spalić w pizdziet te stokrotkę, jedynie co to będę pod nią chlał i srał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

wierzo w e wszystko co zobaczo

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gDZIE SA ZWOLENNICY PO?

alutka widzę, że nie czytałaś chyba artykułu jak większość tu wypowiadających się osób a bynajmniej nie widziałaś zdjęcia projektu fontanny :)

Tam nie ma gdzie rzucać butelek i pić bo to fontanna dosłownie na ulicy. Kilka moich uwag (pytań) zawarte też jest w tym temacie na forum lomzy.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org