niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dalszy ciąg siania obciachu

Rybka ><> ty jestes jakas niedorozwinieta i niedouczona, co masz do osob, ktore zajmuja sie kosmetyka w domu, a nie w salonie? Nie rozumiem co masz na mysli mowiac o 50zl? Cos ci wyjasnie pustaku, roznica miedzy usluga wykonywana w domu,a w salonie rozni sie tym,ze w salonie do ceny doliczasz: zus, podatek, oplate za energie, wode, czynsz, ewentualnie odstepne za wynajem lokalu nie wspominajac o wyposazeniu i poduktach i tu cena automatycznie wzrasta. W domu paznokcie czy inne zabiegi robia rownie wykwalifikowane stylistki co w salonie, bo pracujac w domu rowniez mozna miec zarejestrowana dzialalnosc-w miejscu gdzie mieszkasz, badz na dojazd do klienta. Tak wiec radzilabym osobom, ktore nie maja zielonego pojecia o kosmetyce nie zabierac glosu, bo po twojej wypowiedzi rybka od rzu wnioskuje, ze do salonu za 150zl bys nie poszla,jakbys zadzwonila do mnie i uslyszala cene 60zl tez bys nie poszla, bo i tak byloby ci za drogo.Poszlabys do panienki na tipsy za 40zl, bo to na twoja kieszen,a za 2 dni przyszlabys do mnie na poprawienie ich, wiec zamknij swoja niedouczona buzie i nie wypowiadaj sie na temat czyjegos zajecia o ktorym nic nie wiesz...bo nikt kto szanuje swoja prace, czas i drogie markowe produkty na ktorych prauje,oraz trwalosc wykonanego zabiegu nie wezmie 30-40zl, nie wazne vczy to w salonie cy w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

"... Religia to przedmiot jak każdy inny i za trzy lata będzie ją można zdawać na maturze – ogłosił radośnie abepe Kazimierz Nycz. Jeśli wieloletnie studia teologiczne wpajają człowiekowi przekonanie, że religia jest przedmiotem jak każdy inny – to znaczy, że Kościołem rządzą ludzie niezdolni do obiektywnej oceny rzeczywistości. Religia tym się różni od geografii czy biologii, że jej twierdzeń nie weryfikuje doświadczenie. Czy istnieje Bóg, metafizyczne zaświaty, życie pozagrobowe – to pytania nienaukowe, zwane też pozanaukowymi. Nauka nie jest w stanie udzielić na nie odpowiedzi. W Boga można wierzyć lub nie, ale nie sposób naukowo udowodnić jego istnienia bądź nieistnienia. Zrównanie wiary z wiedzą jest nadużyciem, gwałtem na rozumie. Nie należy też mieszać szkolnej katechezy z wiedzą o religii, czyli religioznawstwem.

Religioznawstwo pozwala poznać genezę i historię rozmaitych religii, społeczne uwarunkowania ich rozwoju i obumierania, podobieństwa i różnice doktryn, kultów, liturgii. Katecheza w polskiej szkole nastawiona jest wyłącznie na wbijanie młotkiem do uczniowskich głów dogmatów jedynie słusznej religii rzymskokatolickiej. ..."

wiecej na: http://www.nie.com.pl/art9359.htm




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

nie nowe tylko zrobio ci nowo blache to co zgubiłeś sto zł tam z groszami cię wyniesie przez okres 2tyg bendziesz jezdzic na czerwonych próbnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

miasto musi miec na czeczenów po 2 tys na glowe. a nie na klub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Nie kupuj jakiegoś koreaniaka czy coś z tego badziewia ;/ tylko firmowe np; Aprilia sr , area ,Gilera runner ,Piaggio nrg , Peugeot Speedfight ,Yamaha Aerox cos takiego.. Jeśli podoba ci sie piaggio nrg to mam do sprzedania jak cie interesuje to pisz;)) prezes1234@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

No ale ja mam samochód i tak tylko w lato bym se posmigal..nie musi byc super sprzet gotowki tak ze 4000 ale wolalbym wydac ze 2000 :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Ale nam te 120 tys. nic nie daje. Nasi chcą 2,5 mln na sezon.

A tak z ciekawości ciekawe ile kosztuje sezon w III ligowym Orle Kolno? Pewnie ze 200tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Wtorek ale o co ci chodzi? ja niemam 15 lat ..znaki i porzepisy to chyba to samo co samochodem heh

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

akurat nie mowilem o tobie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Ja mam skuter do sprzedania 2003rok ,za 1500zl tylko do roboty cylinder(skuter normalnie chodzil do pazdziernika 2006roku,po czym stal z pol roku i nie chcial odpalic i tak stoi do dzis) i czeka na wlasciciela.Mysle ze koszt cylindra to ok 200-400zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Co do stosunku propan/butan w gazie dobrej jakości powinien wynosić 50/50 ale sęk w tym, że jeden z nich jest znacznie tańszy i dystrybutorzy kręcą na tym wałki. Możliwe, że objętość gazu zmienia się wraz z temperaturą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

tak, ale troche w szkole. niestety w łomży nie ma żadnego klubu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony, kadra pedagogiczna jest w tej szkole świetna. Naprawdę wspaniali, kompetentni nauczyciele, znający się na swojej pracy. Z drugiej strony, widziałem na własne oczy jak 'mniej lubiani' uczniowie mieli czasem problemy z niektórymi 'bardziej lubianymi'. Można się w niej czasem nauczyć namiastki dorosłego życia. Fakt, są kamery, są sprawdzane przez sympatycznego pana z ochrony, który biegnie, gdy coś się dzieje (albo chociaż 3 lata temu tak było, teraz nie wiem). Ale co to daje, skoro większość bójek dzieje się przy pobliskich garażach, lub na terenie zakaźniaka? Co do możliwości dostania się do dobrego liceum - wszystko zależy od ucznia. Nauczyciele potrafią skutecznie wpoić wiedzę, ale czy uczeń skorzysta - to już wyłącznie jego sprawa. Są absolwenci uczący się w I, II, III LO, są absolwenci w ZDZ, są i tacy, którzy na gimnazjum zakończyli edukację.

W każdym razie, moim zdaniem nie warto tam wysyłać dziecka nieśmiałego, cichego i zamkniętego w sobie, bo po prostu nie poradzi sobie z otoczeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

lepiej od razu przerejestrowac i wziac komplet niz najpierw probne a pozniej znow po odbior rejestracji

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Ja nie grałem,ale chętnie z wami się pouczę ;]


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

ja teź bym się pisał ;) pozdawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Nic dodac nic ujac. Poprostu nasz Ożond Miasta rzadzi. Po co pchac pieniadze w cos, co sie nie zwruci (w cos na czym nie mozna zarobic) to ich domena. Nie powiem nic na temat radnych bo oni i tak glosu nie maja do puki rzadzi pan B. Kolno wydalo 120tys zl male miasteczko ale wiedza ze pilka nozna to promocja, nie to co w Łomży, żeby nie młodzi chłopcy to juz byl + dla ŁKS. Ciekawi mnie tylko PANIE B. po co pan chce inwestowac pieniądze w STADION skoro pan brzydko mowiac chce upadku ŁKS.
Po co na to wydawac pieniadze. Niech Pan przyjdzie na stadion na najblizszy mecz i uswiadomi sobie czemu Pan nie chce dac pieniedzy na PROMOWANIE MIASTA. Przeciez teraz w ŁKS graja młodzi chlopaki ktorzy przychodzili na stadion na treningi po to by reklamowac Łomże po to by zostac kiedys kims, po to by powiedziec że grałem w tym klubie by Łomże reklamowac a przy pana polityce to ci pilkarze powiedza raczej cos o PANU a nie o tym ze cos bylo fajnego w tym klubie. Troche sie zagalopowalem sorrki.

Pytanie do prawdziwych kibicow....
Mam prosbe czy ktos by mogl napisac jakis list otwarty do innych klubow o pomoc? i drugi list. Czy ktos by mogl napisac list otwarty do sponsorow o pomoc ?
Chodzi mi dokladnie o to ze skoro Ożond Miasta nic nie moze zrobic to moze my kibice pomozemy jeszcze w inny sposob, mysle tu o napisaniu ogolnego listu bez wpisywania do kogo co i jak by kazdy z nas mogl takie pismo wyslac do roznych firm i roznych klubow o pomoc.
Wiem ze w swiecie kibicowskim zyjemy malo z kim no ale skoro nasze wladze nie sa w stanie pomoc to moze my ruszymy z jakas akcja a nie tylko umieszczanie reklam w Łomży gdzie naprawde ciezko znalesc "GŁÓWNEGO" sponsora w tak cieżkiej sytuacji. Jak by ktos napisal takie 2 listy prosilbym o przeslanie go na maila do mnie zip@o2.pl

Prosze rownież o podanie nr konta bankowego KLUBU bo nie moge takiego nigdzie znalesc.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Zapewne wiekszosc z Was czytala juz artykul mowiacy o polaczeniu oddzialow ginekologicznego, polozniczego oraz noworodkow w jeden w celu przeniesienia "zakazniaka"...
To jakas paranoja!!! Dlaczego?!? Jak mozna polaczyc te oddzialy w jeden skoro dla rodzacych pan nie ma miejsca (czasami) na oddziale polozniczym?!?
Oddzial Noworodkow jest jednym z lepiej wyposazonych oddzialow na terenie Wojewodztwa i ma wysoko wyspecjalizowana opieke!
gdzie teraz planuja wladze POUPYCHAC dzieciaczki potrzebujace "opieki"!
Tfuuu tyle kasy odchodzi na NFZ i inne skladki zdrowotne a gdy przyjdzie mi rodzic raz na kilkanascie lat to nawet podstawowy komfort zostanie mi odebrany!!!

Ps.1. Jestem za prywatyzacja sluzby zdrowia (zdrowa prywatyzacja)!!!
Ps.2.Swoja droga zbyt ewidentny biznes KTOS ukreca wszystkim Lomzanom pod nosem!

Ps.3. Co Wy myslicie na ten temat ?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

a co myslicie o peugeot jetforce dark side?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Jak nie ma klubu jak jest ;) w PG2 trenują w środy ok 16.30 zaczynają jakoś. Tylko że to dziewczyny grają i gimnazjalistki i chyba 1 kl. liceum ;) Kończą o 18 to można iść i pogadać z ich kołczem i się czegoś dowiedzieć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Jasne Monka, jak się dziecko pobawi komputerem na czacie lub grając w sieciówki, to na pewno czegoś sie nauczy. A jak nauczyciel przegada sprawę, zachęci do wykorzystywania poznanych technik i dziecko ma szansę wyrazić swój pogląd: pozytywny czy negatywny, to jest malo rozwijajace? SUPER. Zdziwilaby sie Pani, ile dzieci wiedzą na ten temat. Zapraszam do mnie serdecznie na każdą lekcję, bez zapowiedzi.
A jeśli chodzi o wybór szkoly, to nie ma sie co sugerować opiniami, bardzo subiektywnymi. Zawsze można przyjść, porozmawiać, zwiedzić szkolę i zdecydować, gdzie będzie poręczniej, wygodniej. Poza tym każda szkoła wnosi cos dobrego, ciekawego. Nauczyciele starają sie uczyć jak najlepiej potrafią, a przy dobrej współpracy z rodzicami nawet słaby uczeń może zaskakująco wznieść sie na wyżyny.

Pozdrawiam wszystkich rodzicow i dzieci tez oczywiście :-)
KoSzmitka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Czy to dziwne,że tak piszę? Uważam,że nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

A które dni są dniami targowymi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Może ktoś ma namiary na psychologa dziecięcego ? Czy jest gdzieś jakaś poradnia, w której przyjmują bezpłatnie ? Proszę o pomoc . Chodzi mi głownie o problemy z koncentracją u dziecka w wieku szkolnym .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Pewnie ,że mam racje ale do nich nie dotrze winny jest prezydent bo kasy publicznej nie dał. Dał parę razy i końca nie widać.Miasto Łomża to nie sam ŁKS ,w szkołach tynk na łeb spada uczniom,drogi dziurawe jak ser itp itd .
Powiedzcie kto normalny w 3 lidze jeździ na zgrupowania na Cypr ? Skutki takiej rozrzutności są odczuwane do dziś.
Pokaż mi gdzie się naśmiewałem z wyników.To przykre raczej dostać od Mlekovity 6-0.Jakbym był anty to bym miał to w dupie i nic nie pisał raczej.
Co do zarządu : to może Marylę Rodowicz weźcie bo znane nazwisko i poważane.W zarządzie mają być ludzie inteligentni ,obrotni i z dobrymi chęciami. Za decyzje tych ''biznesmenów,poważanych i znanych" jest taka a nie inna sytuacja w klubie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

vizzev a jak bedziesz wyslal produkt? jesli bedziesz sprzedawal za darmo to tak, bo gdzie ci ludzie przeleja pieniadze?


eXez zablokuja ci konto, i odblokuja az zaplacisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

aha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Czy będzie również możliwość posłuchania reggae lub może zorganizowania takiego typu koncertu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dalszy ciąg siania obciachu

Teraz nie ma co płakać. Przed otwarciem pierwszej stokrotki zrobienie świątecznych zakupów w witpolu było okupione staniem w niezłych kolejkach. O kilku lat tego problemu już nie było bo lecieliście do stokrotki. Traz macie jeszcze lepiej bo stokrotka przyszła do was robaczki.
Jak się chce jeść szynke po 12.90 zł to musi być śliska za 2 dni. Teraz gwaranuję, że ta sama będzie po 25,90 i będzie musiała smakować bo innej nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org