środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz 13 grudnia 2011

Prze_mo88. Widzisz tu nie chodzi o to kto o której zdawał w Szczytnie tylko o to kto wcześniej zadzwoni do KWP następnego dnia. Ja dzwoniłem ok 8.20... przyznaję że jak na razie to jestem nawet zaskoczony tym jak szybko przebiega cała procedura... Zobaczy my jak będzie dalej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Niestety z dojazdem to bedzie klopot.

Jezeli do salonu to polecilbym salon wizażu EM Studio, przy Stary Runek 18.
Jest nowy, ale ponoc naprawde super.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Sopot jest drogi i brzydki, polecam Kołobrzeg. Naprawdę super miasteczko, w moim odczuciu 100 razy fajniejsze i przyjaźniejsze od Sopotu. A pokoje można już wynająć po 50-70 zł/doba. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Tak jest! ZAMKNAC TEMAT!

CHLOPAKI na Wojska Polskiego nie spia,,bo nie dosc,ze po meskim prysznicu po oliwce perskie oka bola,,to i pewnie uszy po tych ;POMOWIENIACH; ..pieka::BUCHHACHA.
..kolorowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Piszesz ze poleciłbyś bo "ponoc jest super" czyli sam nie sprawdziles?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

hahahahahaha

tak na tej stacji to nie tylko z gazem takie hece ale również z innymi paliwami, dlatego omijam ją :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Witam ponownie ja zdawałem TWO i TSF w szczytnie 22 lutego - zdałem zadzwoniłem w poniedzialek 23 lutego i umowiłem sie na MS na 5 marca byłem i zdawałem w Radomiu do dzis nie dostałem zadnej odpowiedzi a jutro mija 3 tygodnie nie wiem co jest grane ile jeszcze bede czekał czy jest ktos kto zdawał MS 5 marca i ma jakies wiadomosci pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Te czeczeni na dzieciaka dostają 500 zł za to że chodzi do szkoły . Oni chodzą do szkoły raz w tygodniu żeby podpisać "umowe" że dzieciak przeychodzi do szkoły i miesięcznie dostają 500 zł

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

zależy ile masz tej gotówki bo jeśli masz dużo to kup se roxa a jeśli nie to po pacz polataj po Łomży jest dyzy wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Ja mam skuter. Pali na 100 km bardzo malo ok 2,5 L oplaty za ubezpieczenie to ok. 45 zl wiec nie ciezko jest utrzymac skuterek. Kaski to wydatek ok. 100 zł

PozdrO. ps. ja mam yamaha rocket po tuningu sprowadzana z niemiec spisuje sie znakomicie :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

mamy godzine 0:03 wszystko az sie trzęsie, kiedy obwodnica?????niechce tu panom radnym i prezydentowi glowy zawraca bo pewnie sie bawia gdzies w lokalu o tej porze a tu taki problem przyziemny dla nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Milego wekendu,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Gdzie w Łomży można zrobić dobry i w miarę niedrogi balejaż??
pomocy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz 13 grudnia 2011

Orientuje się ktoś może czy boisko przy kościele Ambroziaka już otwarte? I jaki są zasady korzystania z tego boiska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org