sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

byłem w prymusie i koperty jakie mnie interesowały są o prawie połowę tańsze wiec sie opłacało...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

co mało być ? co miałeś na myśli?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

wydaje mi sie, ze najwiecej marudza i porownuja ci, ktorzy nie maja punktu odniesienia. moim zdaniem obsluga, w stosunku do cen w lokalu - bardzo dobra, rzeczywiscie chyba najlepsza w miescie; pizza - jedna z lepszych jakie jadłem; ceny - bardzo przyzwoite. restauracja to nie bar mleczny - tu wcale nie chodzi o to, zeby bylo jak najwiecej i jak najtaniej, co twierdza niektorzy. i jezeli ktos uwaza, ze pizza w d'angelo jest najlepsza w lomzy(o zgrozo!), to wspolczuje gustu i smaku( tego klucha w ogole mozna pizza nazwac?). a to, ze lokal ( czyli obsluga, jedzenie, etc) ma czasem wpadki, to jak najbardziej normalna, ludzka rzecz. lokal dziala od kilku lat, wiec kilku forumowiczow musialo spotkac sie z niecodzienna sytuacja, co ma teraz przelozenie na posty powyzej.

nie mam nic wspolnego z tym lokalem, oprocz tego, oczywiscie, ze jestem zadowolonym klientem (choc mnie tez dopadlo kilka niekoniecznie szczesliwych sytuacji) i polecam restauracje kazdemu.

juz wiem, co dzis zjem :)

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

spróbuj w las vegas na byłym wzgs-ie za hurtownia omega, ale nie gwarantuje, bo mojego tam nie podłączyli, tylko ja nie mam volvo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Widzisz Kamis, chyba niewiele zrozumiales...
Nie napisalem, ze Twoja opinia jest zalosna, bo Ci sie nie podoba w 4 porach, bo takie Twoje prawo.
Napisalem, ze zalosne jest ocenianie ludzi, na podstawie Twoich wyobrazen, ze chodza tam zeby sie pozniej rachunkiem pochwalic... A skad Ty mozesz wiedziec czemu tam chodza? To ze Tobie nie smakuje, nie znaczy ze innym nie moze.
Co wiecej zrobiles drugi raz to samo :P Widocznie nie potrafisz sie powstrzymac od oceniania innych... Powtorze Ci wiec, ja np. chodze tam, bo mi smakuje i podoba mi sie atmosfera, a nie zeby sie rachunkiem pochwalic, ani tez nie dlatego ze uslyszalem, ze "naj" i jako "szara masa bez wlasnego zdania" polecialem.
Jesli nie widzisz roznicy miedzy Twoja wypowiedzia i moja to trudno. Ja Cie nie oceniam czemu wolisz D'Angelo... a Ty mnie (jako odwiedzajacego 4 pory) zdazyles juz przypisac do snobow i bezmyslnej szarej masy...
Nie wiem, na jakiej podstawie uzurpujesz sobie prawo oceniania i obrazania ludzi, tylko dlatego ze lubia restauracje, ktora Tobie nie odpowiada.

To czy w D'Angelo dostane wiecej i lepsze, to jak juz napisalem jest dyskusyjne, bo mnie np. nie smakuje specjalnie. A dziewczyny/klientow zapraszaj sobie gdzie chcesz, czy ja Ci cos narzucam? Wyrazilem tylko watpliwosci, czy przy takim wystroju lokalu bylby to dobry pomysl.
Co do tego czy 4 pory jada na renomie to ja nie wiem. Ja chodze bo mi smakuje i mi sie tam podoba. Jedzenie swieze, obsluga mila, klimat przyjemny, nie mam sie do czego przyczepic. Powiedz mi, na czym ma polegac wedlug Ciebie, owo jechanie na renomie? Standard obslugi sie pogorszyl? Lokal zaniedbany? Jedzenie nieswieze? Bo jak dla mnie to staraja sie tak samo jak na poczatku i zadne "jechanie na renomie" raczej tu nie zachodzi. A jesli nie smakuje Ci tam jedzenie, to prawdopodobnie nie smakowalo Ci i wczesniej, bo raczej sie nie zmienilo (poza nowymi pozycjami w menu).
Tak na marginesie, to naprawde dopiero teraz uslyszalem, ze jadanie w 4 porach jest jakies "trendy" czy jak to tam sobie nazwac... Ja do nich zagladalem od czasu do czasu od samego poczatku bo mi sie spodobalo, a tu teraz nagle sie dowiaduje ze snob ze mnie ;)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

To załuż oddzielny post, może ktoś kompetentny ci odpowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

niedrogi biznes 50 zł możesz jeszcze podjechać do piątnicy za polmozbytem łepek sie trudni a za prayma to trzeba długo czekać zeby coś zrobili bo u nich kolejka do kąputera jak zwykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

UKS TECHNIK-NWKS UKS 4 Białystok w czwartek o 19:30 hala na ul.Rybaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

hehe dobre to jest ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

ale jesteście!! ktoś by pomyslał że to prawda, ze my łomżyniacy tacy wredni jesteśmy. Padło pytanie? należy się grzeczna odpowiedź bez głupich komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Widac nawet nie potrafisz dostrzec tego, ze kogos oceniasz i obrazasz... I w dodatku powtarzasz to za kazdym razem...
Napisze Ci jeszcze raz, bo jednak nie zrozumiales...
Piszac, ze tam sie chodzi, zeby pochwalic sie pozniej rachunkiem, ze chodzi tam bezmyslna szara masa, bo tak sie przyjelo, gdybys nie zauwazyl wlasnie oceniles i obraziles klientow 4 por... Bo nazwanie kogos bezmyslnym snobem (a dokladnie taki wniosek nasuwa sie w kontekscie Twoich wywodow), jest dla wiekszosci obrazliwe jak sadze. I nie musze sie tam odnajdowac, bo piszac to o klientach 4 por ogolem, napisales to rowniez o mnie i tyle. Tak to jest, jak sie uzywa uogolnien.

Nawet juz nie rozumiem, po co napisales tamta bzdure o rachunkach, ze ludzie chodza bo drogo, skoro zaraz pozniej stwierdziles ze wydac jeszcze wiecej na obiad to zaden problem... To kto niby ma sie chwalic tym rachunkiem na kilkanascie zl i przed kim w takim razie ? Jakas niekonsekwencje widze w tym co piszesz...

Z Twoich postow widac, ze chcesz chyba pokazac jak to nie podazasz za wiekszoscia (bo co raz o tej wiekszosci piszesz), ale to, ze robi sie inaczej niz wszyscy, wcale nie zawsze musi byc oznaka gustu czy samodzielnego myslenia. Rownie dobrze moze byc bezmyslnym robieniem na przekor. Jesli ktos woli jesc pozbawione smaku kapcie, otoczony klimatem rodem z PRL, to chyba brak mu podstawowego chocby poczucia smaku...

Widzisz, to jest wlasnie ocenianie kogos, na podstawie tego co mu smakuje... Moze w ten sposob w koncu zrozumiesz problem.... Dostrzegasz teraz roznice, miedzy napisaniem, ze nie smakuje mi jedzenie w X, a napisaniem ze osoby jedzace w X, to bezmyslni idioci, ktorzy zezra i pochwala cokolwiek im sie postawi?

Aha, ciekawi mnie, jedzenie w jakich to restauracjach pododuje, ze nie jest sie "szara masa" i pozwala uniknac porownania do Joli Rutowicz? Chcialbym je poznac, moze w koncu doznam olsnienia i wejde na wlasciwa droge...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Witaj
Ogólnie paneli się nie lakieruje, bo panele już mają okleinę więc nie trzeba ich lakierować
Parkiet się lakieruje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

a czy UKS technki tym razem postara sie bardziej???? nie było mnie na poprzednim meczu ale z tego co czytałem i dowiedziałem od jednego z graczy ze niewiele brakowało do zwycięstwa, mam nadzieje ze tym razem nie dacie ciała..:)

pozdro dla szalonego wojtka i miska..yo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Z czasem wywiozą i resztę. Mam nadzieję że jak najszybciej.


PS.Panie Admin temat do kasacji.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Witam. Interesuje mnie jakiś ośrodek szkolenia Psów w Łomży lub ktoś kto się zajmuje tym prywatnie . Mam młodego owczarka niemieckiego i chciałbym go podszkolić trochę. Wiecie może coś na ten temat czy w Łomży lub okolicach jest coś takiego ??? z góry pozdrawiam....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

jak masz zestaw blue and mi to podlacz do swego lapka przez bluetootha;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Eagle Eye

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Znacie dobrego psychiatrę od urojeń, omamów i psychoz?











___________________________________________
Robi się problem_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Mamy nową gwiazdę na forum. Nazywa się romano. Ty gościu nudzisz się w pracy, czy może zarabiasz na życie pisaniem tych postów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

czajnik zejscie ci sie nie podoba ? Nie napisałem ze jest faktastyczny (jak ty to napisałes) ale ze polecam. Fajny filmek dzis nawet ogladałem go drugi raz. Napisałem tez ze zalezy kto co lubi prawda ? Mi sie podoba Tobie nie musi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

dr palulowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

dr Pakulowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

„saddam” do Ciebie tak późno dotarło, że zarabiam na życie odpisywaniem takiemu idiocie jak Ty i Tobie podobnych. A wszystkich wazeliniarzy sprzedawcy mam gdzieś. A forum możesz sobie nazwać jak chcesz, może nawet być palanty Łomżyńskie (chociaż większość ludzi jest porządku).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Juz Ci mowie co to ma byc Monika

po pierwsze zal to jest czytac posty jakze merytoryczne typu: najgorsza knajpa w lomzy -bo tak. Takie posty powinny budzic ZAL.

juz tlumacze zatem:
co do osob z warszawy odnosilem sie wylacznie do postu kogos kto mowil o braku odniesienia w obiektywnym oceanianiu potraw z 4 por (z braku porownania do innych dobrych restauracji)

Pokrotce mialem na mysli to ze skoro wiele osob z innych miast bardzo chwali te jedzenie to chyba mozna powiedziec ze ciezko tu mowic o braku odniesienia do innych restauracji

natomiast slowo 'rodowitych' wplotlem w te zdanie bo zaraz ktos by wypomnial ze pewnie chodzi o warszawiakow spod grojca mieszkajacych w wawce od 2 tygodni ktorzy stolowali sie w zyciu glownie na stadionie.
Tymczasem nie. Nie napisalem tez akurat o osobach ze stolicy dla jakiegos chorego lansu, jesli ktos tak to odebral to JEGO PROBLEM. Znam zwyczajnie kilka takich osob i tak tez napisalem. Faktycznie masz problem.

Dalej w poscie jest moja wlasna opinia i tu tez ja powtorze: mam troche porownania z roznych miejsc w roznych w miastach i mi 4 Pory smakuja bardzo i uwaga: JEST TO MOJE ZDANIE I MAM DO NIEGO PRAWO

jesli czegos jeszcze nie rozumiesz to trudno, pozostanie mi pozdrowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

jak zwykle ktos komus pojechal zamiast odpowiadac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Ty chamie, ja do ciebie grzecznie i z humorem, a ty mnie od idiotów wyzywasz?
Już się ćwoku zawszony więcej do ciebie nie odezwę.
Przyznaję, że zapomniałem o starej zasadzie: "Nie dyskutuj z debilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
Uważaj na zdrowie biedaku, bo zaraz zaczniesz żygać żółcią!

PS. Halo, halo jest tu może jakiś admin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

haha, jak większośc nauczycieli

nawiedzenie Świętej Elzbiety - kobieta, a nad nią wstępujący duch

ofiarowanie Jezusa w swiątyni - Jezus w koszyku podawany duchownemu

cud w Kanie Galilejskiej - dzban wody, a obok dzbany z wionem, na beczkach pisze woda, tej z wodo, jak mi w tej z winem

przemienienie na górze Tabor - znów duchy nad ludźmi

biczowanie, cierniem ukoronowanie, śmierć Jezusa na krzyżu - proste, choc dla dziecka 8 lat . ..

Wniebostąpienie - podróż do nieba

zesłanie Ducha Świętego - ognie nad ludźmi


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotyga: Lech Kaczyński jest tam bohaterem. Nie spotkałam człowieka, który by go

Spróbujcie pizzę w Savanie na ul. browarnej,mają tam super sery

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org