piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oni stali się sławni

mam zapytanie ile średnio trzeba zapłacić za 1 hektar ziemi rolnej w gminie Piątnica -okolice Kisielnicy ,Cydzyna,Bud Czarnockich ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oni stali się sławni

widze ze Galeria Veneda sie reklamuje,tam bedzie stoisko z herbata,ale taka reklama nic nie da i tak w Lomzy ludzie nie kupia herbaty sypanej lub innej,tak wiec zycze szczescia na zrobieniu biznesu w galerii z herbata hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oni stali się sławni

http://www.obronca.org/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oni stali się sławni

Widze ze nastepny prezes chce kase zarobic,juz jeden byl pare lat temu i pare milionow przytulil do kieszeni a klub zadluzyl,nawet grosza nie dam na ten zlodziejski incydent,nie bede dorabiala innych,nawet zlamanego grosza dla oszustow i darmozjadow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oni stali się sławni

no i taka inwestycja w te nowe łopaty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oni stali się sławni

gowno mnie obchodzi LKS ale jesli brat na brata wyciaga noz!!!!!!!!! to chyba cos nie tak z tym LKS???!!!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org