czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Purpuraci przepraszają...

ja nie jestem zwolenniczka zadnego rzadu..jestem neutralna..a wyzysk i niewolnictwo stosuje sie w polsce od lat..zreszta i nie tylko w pl wiec o czym ty mowisz..
jesli chodzi o temat to lomza jest za malym miastem z bardzo duzo liczba starych ludzi wiec nie sadze zeby jakikolwiek biznesik wypalil w tej miescinie..wszystkiego po prostu jest pelno a niektorych rzeczy nawet za duzo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Purpuraci przepraszają...

Witam.
Orientuje się ktoś może kiedy i w jakich godzinach są odwiedziny w szpitalu zakaźnym przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 1?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Purpuraci przepraszają...

moze i sztumski, masz racje, ale otworz Ty cos i zobacz, jak to jest i potem oceniaj, za komuny bawiliscie sie w stodolach i bylo ok ,a teraz i palace to za malo, ludzie w lomzy sa naprawde bardzo dziwni, wiem cos o tym, przyjda za zygani i pisza opinie na kluby, popatrzcie sie sami na siebie. Szastacie jezorami bez sensu, zazdroscicie ???? odbieracie ludziom sens do dzialania, w tym polak dobry jest, ze jeden drugiego utopi w lyzeczce wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Purpuraci przepraszają...

ok zmienie ,ale podejsce do takich psich odchodow jak Ty!!!!!!!! po co chcesz mi zaszkodzic jaki masz cel zalozylas ten nik zeby interes mi popsuc ???? myslisz ze Ci sie uda ????wiec miej odwage i nie chowaj sie tylko podaj swoje imie mnie znasz wiesz gdzie jestem , co Tobie interes zle idze??? fajny sposob sobie znalazles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Purpuraci przepraszają...

Problem jest w tym ze sa ogromne koszty dzialalnosci niezgodne z dochodami i kosztami jskie trzeba poniesc zeby je uzyskac a banda zlodzieji chce gotowe czy zarobisz ich nie obchodzi a z zagranicy sa z tego haraczu zwolnieni to kto to wytrzyma to jak nie masz pojecia to nie mow ze nie ma zwiazku z polityka ma wlasnie tak mafia dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Purpuraci przepraszają...

to otworz dzialanosc za granica tam sie rozliczaj a tu tylko otworz filie..ale ty masz problem z tym rzadem i cala reszta..
poza tym temat jest o czym innym..

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org