czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marionetka. Strażnik żyrandola i długoPiS I sekretarza KC PZPR-pis.

A papieru nie ma zabytkowego.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka. Strażnik żyrandola i długoPiS I sekretarza KC PZPR-pis.

Nie bede robic "reklamy" zadnemu gabinetowi, jednak....
mam male problemy z 8, jak rosna to zaczyna boleć, i ropieć itd...
Po wizycie w jednym z gabinetow dowiedzialem sie ze musze jak najszybciej jechac do szpitala na chirurgie... po wizycie w szpitalu dowiedzialem sie ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku... Oczywiscie, zab rosnie prawidlowo, zadnych skosow itd itp wiec i usuwac nie ma po co. Kobiety w szpitalu dziwily sie dlaczego ona w ogole mnie tam wyslala. Ja sam, bedac w szoku nie zapytalem sie w ogole o co chodzi, dlaczego szpital i chirurgia itd. łaskawa pani w gabinecie nie raczyla mnie zadna informacja.
pare dni pozniej wrocilem do tego gabinetu z kolejnym problemem, zab 5 sie ukruszyl- jaka dostalem odpowiedz? -usuwamy.
Dziekuje, zastanowie sie, do widzenia.
Czy majac bolaca, ropiejaca 8 mozna robic zab po drugiej stronie?
Dodam do tego, to juz zaczyna sie robic meczace...do kazdego zeba zdjecie dodatkowo platne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka. Strażnik żyrandola i długoPiS I sekretarza KC PZPR-pis.

Biedronko - Nie stosuje i nie stosowałam białej diety. Wcześniej jak używałam tylko pasków cresta to normalnie wszystko jadłam, piłam kawę i paliłam papierosy. Tylko, że ja paski stosowałam wieczorem, i później już po zdjęciu nie piłam, nie jadłam a ni nic do rana. Ewentualnie woda. Ale i tak było widać, że te paski działały. Przypuszczam, że gdybym się stosowała do diety, to efekt byłby widoczny dłużej, ale nie potrafiłam sobie niczego odmówić. Kamień zdejmowałam raz, ale w zasadzie było go tak niewiele, ze gdybym się nie uparła, to chyba dentystka by mi tego nie zrobiła (myślałam, że to coś pomoże przy wybielaniu, ale jakoś nie widziałam szczególnej różnicy). Odnośnie pasty to niestety elemex co dzień rano był konieczny, bo inaczej nie dało się pić ani jeść. To nie chodzi o to, że ból był jakiś strasznie niedowytrzymania - nie. Po prostu dość nieprzyjemne, przeszkadzające uczucie. Ale pasta bardzo pomagała. Co do tego stężenia opalesence co teraz kupiłam, to tak sobie nawet myślę, że jak już będzie bardzo bolało, to skrócę czas trzymania nakładek na zębach i będzie po problemie.

Chociaż jak znam siebie to będę nosić dłużej niż w instrukcji, i zniese każdy ból ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org