sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

tak, bo aktualnie jestem zbyt leniwa, zeby robić cos innego. Nie masz tak nigdy ? Zawsze czynnie spedzasz czas ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Powiem, że słabe te żarciki :)
Obraził się, bo Ty do niego zadzwoniłaś, a nie ja ! hiiii... to "niezły" majster skoro ogranicza się do robienia tylko w Konarzycach według Ciebie:D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To za mało czasu jeszcze minęło , tez mam dwie kotki, na poczatku tez sie nie zbyt tolerowały, ale po pewnym czasie juz sie do siebie przyzwyczaiły. Jak zabierała jedna do lekarza to było widac wielkie zdziwienie i smutek dopóki nie wróciłem . Chyba, ze trafi sie ktos o dobrym sercu. Ale zawsze lepiej jest jak jest para, po pewnym czasie zaczna razem biegać i sie bawić . Powodzenia.. A tak na zakończenie postu, to jeszcze obok kotek była papuga- żyła 11 lat i nie miało to wpływu na obecnosc kotek. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Hahaha takie igraszki jakbyś miał prawdziwy wybór. Jest kilku i spodziewaj sie tego koniec końców tego samego jak nie jesteś bezpośrednim znajomym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org