wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyleciał za szczepienie

Szukam dziewczyny ktora przechodziła przez przejscie na skrzyzowaniu ulic Al. Legionów i Sikorskiego(od Dworca do 4plus) dzisiaj w godzinach 10-11.
Wysoka brunetka, lekko krecone włosy,miala na sobie brązowe spodnie i białe balerinki. W reku niosła torebkę z pudełkiem od butow.Jesli to przeczytasz lub jesli zna ktos ta dziewczyne prosze o pomoc.Bardzo mi zalezy a komenatrze typu mogles zagadac dziekuje, poniewaz kiedy zawrociłem juz na śwaitłach zgineła gdzies w blokach:( Objezdziłem tamte okolice i niestety nie znalazłem:( prosze o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

oburzonamama... nie badz najmondrzejsza na calym forum,bo test nie daje pewnosci na 99,9 %,bo wczoraj robilam z rana ponownie test i wyszla 1 kreska iposzlam do lekarza i powiedzial,ze jestem w ciazy,wiec testy sa ZAWODNE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

i z maja000 tez moze byc tak samo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

ja do 5 miesiaca ciazy wymiotowalam a jak wiadomo kwasy zoładkowe niszcza zeby i moje bardzo sie popsuly i dobrze skorzystac z darmowego leczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Nic się nie stało.To tylko ćwiczenia ppoż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

kojarze goscia ale ostatnio jak bylem spytac o cene to widzialem ich robote. drzwi pokryte byly zaciekami z lakieru i jakos sie sparzylem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

A Ty elitarny do czego się zaliczasz..? Bo chyba wiesz że męskie mielonki też istnieją..i to na każdym kroku :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

..elitarny..to już zalicza się do Tych ochłapów co nawet pieski nie chcą powąchać!!!!!:):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Jak co roku odbywają się ćwiczenia ppoż które mają doskonalić współdziałanie służb na wypadek pożaru .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

praco? Drugi inteligent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Oj kolego, ja niedawno szukałam faceta i rozumiem Cie doskonale. Mi sie nie udało, ale Tobie życzę powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Ona nosi jajka w tym pudełku po butach, handluje na chamiaku...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Nie chodzi o literówki, tylko perfidne błędy ortograficzne. Ty nie odkręcaj kota ogonem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyleciał za szczepienie

Co do tematu - Twój rocznik to pewnie 80` to nie taki stary, nie zamartwiaj się :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org