piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wreszcie może POkazać piękną twarz

Heh...są lekarze,testy,wyniki krwi.Rusz się z domu,bo tutaj nie otrzymasz odpowiedzi co do ciąży-jest ,czy jej nie ma;/skoro test wyszedł z jedną kreską(ujemny)-to nie jesteś,daje on 99,9% pewności.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

wolny niewolnik dostałeś kosza od inteligentnej dziewczyny. I co i nic? Nie zastanowiłeś się gdzie popełniłeś błąd:))))) Ja wciąż spotykam takich żałosnych facetów na swej drodze i chyba naprawdę nikt Tobie nie powiedział że mężczyzna , dżentelmen nie stosuje takich prostych zagrywek :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

To nie jest temat o miłości, rozterkach, rozstaniach. Tylko o polędwicach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Lipa omijaj go!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

A czarne skrzynki z zamachu oddadzą, a wrak samochodu. Czy POmieszają zwłoki w trumnach, i le par rękawic teraz tam zostawią?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

hahahahaha...Założyciel postu jak taki Ciekawy to niech przejdzie się na ten dach szpitala i wszystko będzie widział,słyszał i Wiedział!!:):):0

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

na wiśniowej dobry jest i tanio bierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

elitarny zapytaj się swojej Mamy. Jak by zaregowała jak by facet nazwał ją poledwicą:))))) heheheheh.. Jestem ciekaw jej reakcji:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Polędwice, mortadele no i mielonki!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

aa okej rozumiem :) dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Ja Polecam w Kupiskach wiza wi z Zakładami Mięsnymi czy jakoś tak Ojciec z synem robią szybko tanio nie wymyślają aby podbić cenę itd Robiłem autko u nich miesiąc temu i Samochodzik wygląda super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

nie....mi się śnią koszmary. Polędwice są fajne, lubię strasznie...w **** fajne....mielonki nie, ale polędwice tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

a co do wystroju to poczekaj do piątku zdjęcia wrzucę i zobaczymy komu oczy wyjdą :) (był remont z klimatem 'dla prawdziwych polaków' chyba, że jesteś żydówą to ci się wiadomo nie spodoba)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

To w tym zagłębiu wyzysku jest siedziba PO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

te wytykanie kazdemy błędów świadczy o Twojej mielonkowatośći :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Autor: elitarny (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 25-09-12 12:04

To nie jest temat o miłości, rozterkach, rozstaniach. Tylko o polędwicach!


ja mam zawsze szacunek do Kobiet nie zależnie czy zachowa się wobec mnie.Ale nie nie lubie takich typów wolny niewolnik mam prawo go nie lubić bo zachował się jak buc a tacy buce niszczą związki swą obłudą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

narobiło się fanów nagle magika... gimbiarzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

dj na wesele :) Dj wesele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

klecha ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

nie hajtaj się ! dobra rada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

a Ty to chłopiec czy dziewczynka CRX coś tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

elitarny sam nie wiem:)))) Gay/e z Łomży w brutalny sposób chcą mnie poderwać:)))) A inteligentne kobiety skupiają uwagę na tym kim jestem a nie jak wyglądam:))) A wyglądam:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Ja osobiście polecam dr Panią Małgorzatę Śliwecką przyjmuje w "REMEDIUM" w Łomży. Jakieś 15 lat temu pracowała w poliklinice wojskowej na ul. Partyzantów w Łomży i w szpitalu na odziale noworodków. Jest wybitnym fachowcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Ja skorzystałem ze strony diploma.pl ponieważ również nie miałem czasu sam napisać całej pracy. A na tej stronie uzyskałem fachową pomoc. A praca była w porządeczku;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Wy jesteście nienormalni albo z gimnazjum bo innego wyjścia nie widzę. Do tej pory nie komentowałem takich idiotycznych tematów, ale to się już zaczyna robić niesmaczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

a kto lub pies ci czasem nie zaginął?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

już skontaktowałem się z Play, wymiana karty sim na nanoSIM lub microSIM jest bezpłatna, ale należy zarejestrować kartę. nie trzeba podpisywać nowej umowy i zmieniać oferty. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Dzięki krejzolka:) mam nadzieje ze sama przeczyta ten temat i sie odezwie:)

Automatyzacja jesli CI sie nie podoba to nie czytaj i nie wchodz na ten temat.
elitarny wątpie na pewno szla z zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

mam pytanie. gdzie mogę zmienić podsufitkę w samochodzie? jaka to by była cena?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

szukam1234 kiedyś wpadła w oko pewna dziewczyna:)) I kilka lat minęło i zagadałem pewno dziewczynę na tym forum i okazało się że to Ona:))) po wymianie myśli przez gg Spodlałem się z nią i.... Oj trzeba mieć szczęście żeby znaleźć w dzisiejszych czasach kogoś wartościowego godnego uwagi:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Teraz lepiej, ale ja i tak polecam Pana Andrzeja, zawsze u niego wszyscy zdaja za pierwszym razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Witam oddam pilnie ubranka dla chłopca w wieku 12-24 miesięcy...Są tam body,spodnie,bluzy,koszule,koszulki itd...Do odbioru DZIŚ,telefon 508431398.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Tak jak w temacie, oddam 7 dużych worków ubrań w szcególności damskich (bardzo dużo ciepłych bluzek, golfów itp z USA) rozmiar 36-38. Odbiór osobisty w Starych Kupiskach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Bardzo przydały by mi się ubrania w tym rozmiarze, bardzo proszę o kontakt do Pani na maila: oliwiasielawa@wp.pl

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Jaką słuchawkę Bluetooth polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

z pomocy firmy Helper - Centrum Pomocy Prawnej skorzystałem, ponieważ był swojego czasu baner na 4lomza.

STANOWCZO NIE POLECAM !

Obsługą klientów zajmują sie jedynie agenci, u których nie można uzyskać żadnych informacji bo przyjmują oni jedynie dokumenty i podpisują umowę. Prawnicy zatrudnieni są centralnie i nie mają indywidualnego podejscia do sprawy. Moja sprawa przeciągała się, nie mogłem sobie na to pozwolić. Do tego wynagrodzenia CAŁEJ BANDY LUDZI wpływa na procentowe wynagrodzenie dla firmy za co oczywiscie płaci nie kto inny jak KLIENT!

Polecam mniejsze kancelarie odszkodowawcze gdzie sprawę załatwia kompleksowo jedna osoba, w kazdej chwili możecie telefonicznie czy też osobiście zapytać na jakim etapie jest sprawa. Omijać szerokim łukiem wszystkie CENTRA POMOCY POSZKODOWANYM
WYZYSK I BANDA W BIAŁY DZIEŃ

Jeśli chcecie napisze Wam z jakiej kancelarii ja korzystałem i jakiego typu była to sprawa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Są zarezerwowane dla Pani,ale jeśli odezwie się ktoś naprawdę potrzebujący oddam tej osobie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

Może Stasiek Wiszowaty ;) ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie może POkazać piękną twarz

W tym akurat przypadku to brak mozliwości określenia :)

Co widac w każdym poście zresztą , od bardzo dawna :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org