niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

my zawsze do lasu jeździmy na grzyby..
jeszcze czasem na łąkach bywają ale to chyba psie grzyby..
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Ja dzisiaj odpadam, bo mam już plany, a w Białowieży byłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

raczej ciezko bedzie TU o kompana do wspolnej jazdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

zanim pochopnie pojedziesz sprawdz na ścianach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

BRAK NICKA - popieram.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

http://www.youtube.com/watch?v=Q5JD903ARDw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

ssijta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Patriotyzm lokalny coraz częściej przybiera groteskowe formy, szczególnie w internecie. Może dlatego, że kliknięcie prawie nic nie kosztuje? Na szczęście są ludzie, którzy się zastanawiają nad tym, co robią. A wspieranie swoich, powinno polegać na dopingowaniu, a nie konkretnych działaniach bez zastanowienia, inaczej kraj zejdzie na psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

no właśnie popieram dwóch poprzedników, masakra..... najpierw piszesz, że znaleziono kluczyki prawdopodobnie od Audi 100 (można się domyślać, że to Ty znalazłeś) a później prosisz znalazcę o kontakt...

Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Szkoda, że tu nie ma edycji... Oczywiście Jula, a nie lula. ;-p Chociaż, tezż dobrze brzmi ;-) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Na pewno kobieta powinna być zadbana, odrobinę tajemnicza...naturalna, uśmiechnięta ;) Nigdy nie znajdziesz konkretnej odpowiedzi na to pytanie, każdy lubi co innego.Faceci lubią w kobietach to czego sami nie mają...;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Nie czytałam o tym wcześniej, ale już jakiś czas stosuję olej lniany. Po przeczytaniu dodaję go do twarogu. Pozytywne zjawisko, jedna z lekarek poleca tą dietę. Dobrze, że nie wszyscy lekarze negują, czy powątpiewają w tą metodę. Dziękuję Ewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

a swoją drogą przypomnijcie sobie wybory na włodarza powiatu i brakujące głosy żeby nim został ;) - długo trwały negocjacje- a w tym kraju jest coś za coś. A jak konkurs zostanie ogłoszony to zobaczcie na BIP-ie kim jest ojciec zwyciężczyni:). Choć nazwiska nie będą zbieżne bo zmienił się może jej stan cywilny. I dopowiedzcie sobie sami resztę:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Dziękuję za info, pozostaje mi mieć nadzieję że będą 3 dni treningowe. Jeśli będzie już coś wiadomo to proszę o info. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Warto zaprezentować i wyjaśnić chociaż co to jest na czym polega itd. a nie głosuj bo głosuj ale dla czego to nie wiadomo ;S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Wczoraj 8.06.12 był taki fajny przystojniak ciągle zerkał na Mnie wzrokiem, włosy ciemne blond i taki fajny zarost 3 dniowy ,ubrany był w koszule w paski jeśli to czytasz odezwij się do Mnie ajj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Żeby kupić i móc legalnie jeździć muszę mieć kartę i chyba to oczywiste ze chce pocwiczyc przed egzaminem...Zreszta jakiej odpowiedzi moglem sie spodziewac po lomzynskich forumowiczach..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

Popieram, mamy tez piekne polany po ktorych mogliby pojezdzic, a nie stwarzac zagrozenie. A ten kierowca konia nie zainteresowal sie co z tym przechodniem.?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

dzisij byl lasek jednaczewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

to najcudowniejsza wiadomość na jaką czekałam od kilku dni:):)wspaniale !!!--pozdrawiam szczęśliwą mamę,Anię:):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

No właśnie masakra! "w godzinach przed popołudniowych"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fakty z komunistycznej republiki radzieckiej.

The release of Subway Surfers in 2012 marked the beginning of a classic game that is still loved today.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org