piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

alkocholi to nie wiem, hurtownie alkoholi czynną w sobotę znajdziesz na nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Alkoholi, masz racje:p ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Dzwoniłaś do Irenaka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ludzie prawda jest taka że gdyby nie lumkeksy to połowa ludzi chodziła by nago ! Fajnie że stać kogoś na nowe, ale tak na przykładzie mojej rodziny nie stać nas na sklepy z nową odzieżą ... mamy troje dzieci i choć oboje pracujemy to zarobki mamy na tyle niskie że nie stać nas na zakupy w sklepach z nowumi ciuchami. Wspomnę jeszcze raz - oboje pracujemy, a w ilu rodzinach pracuje tylko jedna osoba ... lub też dochód jest tylko raz w roku np; wyjazd za granicę na sezon do pracy ... nie zapomnijmy o emerytach i rencistach ! gdzie mają naprawdę smieszne pieniądze na utrzymanie ! A młodzież która chce fajnie wyglądać a w domu się nie przelewa! Więc tak jak wspomniałam wyżej - fajnie ze Cie stać ale w tym kraju nie jest łatwo więc ludzie idą i kupują w lumpeksie i nie widzę nic w tym dziwnego ani wstydliwego ani też poniżającego ! natomiast widzę że chyba ktoś tu nie zyje w realnym świecie albo opływa w luksusach i nie zdaje sobie sprawy źe ogólnie jest ciężko ! W lumeksie można kupić unikatowe rzeczy, niespotykane, pozatym właśnie ta gatunkowość jest właśnie nie do porównania do tego co mamy w sklepach.
Ja jestem szczęśliwa jak opkupię dzieci, męża i siebie za taką cenę i gatunkowość.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Na skateparku na Ks. Anny :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Każdy kto zaczynał od pierwszego razu jeździc na zimówkach nie wyobraża sobie jazdy na wielosezonowych. A pierwsze zimówki w Polsce powoli wchodziły z około 15 lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

No wlasnie na skateparku :D dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jak chcesz robić prawko w takim wieku to zastanów się czy warto. Bo do takiej kategori samochód ciężko znaleźć i będzie trochę kosztował. Pobawisz się autkiem dwa lata i będziesz musiała znowu robić prawko na "B" i oczywiście zmiana samochodu bo ten mały to dla dzieci. Nie wiem czy to się opłaca. No chyba, że śpisz na pieniądzach to co innego. Albo masz bogatych rodziców co spełniają każde zachcianki córeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nie wiem czy to ten sam psiak ale przejeżdzając ulicą sikorskiego zaraz na przeciwko salonu meblowego BOSS widziany był bardzo podobny piesek z opisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Stacja Orlen na Wiejskiej została oczywiście nagrodzona przez Koncern... Zwolnili prowadzącego i wymienili część obsługi...
Na szczęście starszy Pan z placu pozostał ;) chociażby dla niego warto tam zajeżdżać ;)
A co do Orlenu... dziwna polityka kadrowa... chyba ktoś miał lepsze dojścia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

a ja chciałem pochwalić prezesa Ochuckiego i trenera Jarząbka za tak wspaniale przygotowanie zgrupowania. i nieprawdą jest ze dach przeciekał tym bardziej ze wcale nie padało.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Używane quady znajdziesz np. na Allegro... Ale przed zakupem quada warto zapoznać się z artykułem >> Staruszek Quad... - czyli co sprawdzić w używanym quadzie

I najważniejsze, trzeba bardzo uważać na tzw. okazje - mały przebieg, mała cena, jeżdżony przez żonę po bułki do sklepu... :) Dobry firmowy quad niestety musi troszkę kosztować...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

emer dobrze ze wyszedłeś, bo ja raczyłem spróbować i co?? sraka była murowana!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Co to takiego "paletki" ?
Coś takiego : https://www.google.pl/search?q=paletki&hl=pl&client=firefox-a&hs=PjG&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UDETUOySBc3rsgbGr4DYCQ&ved=0CFcQsAQ&biw=1252&bih=548



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Oczywiście. :) To antyreklama jak dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Szukam osoby, która zamieniłaby się miejscami w przedszkolach, a mianowicie chciałaby zamienić przedszkole nr 14 na przedszkole nr 10. Dodam, że chodzi mi o grupę dzieci 3 letnich. Proszę o kontakt na maila oliweczka24@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org