piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polecam trochę śmiechu!!

do DFX i masz rację ale co ma do tego EURO 2012 jako impreza?! :))))
Miej pretensje do PO a nie do imprezy. Dzieki Euro jest szansa na polepszenie turystyki w Polsce, pokażemy europie jak wygląda nasz kraj, a uwież sa ludzie na zachodzie co myslą ze w Polsce nie ma pradu, a ulice sa ze żwiru, serio.... Pozatym pokazujemy historie , bo Polska dużo widziała w przeszłosci, bardzo mnie cieszy ze Anglicy, Niemcy czy Włosi odwiedzaja Austchwitz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!

taaaaa cieszcie sie ze wladza dala wam igrzyska zapomnijcie o tym ze jutro niema co do gara wlozyc bo pracujecie za 1100zl caly mieisac cieszcie sie jedyna okazja by wypierdolic ten ******** kraj i pokazac jaka jeste prawda calemu swiatu a nie udawac ze wszystko jest w porzadku ale coz ktos madry powiedzial postaw sie a zastaw sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!

Ja tu rządzę!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!

1. Pojechałem Hondą skasować przeterminowaną inspekcję olejową - Nowogrodzka (teraz Kupiski) wysłała mnie do ASO a facet na Ciepłej skasował przy pomocy sekwencji z użyciem kluczyka i przycisku od licznika.
2. Chciałem odczytac błędy ze starszego Mitsubishi - na Nowogrodzkiej stwierdzili że nikt mi tego nie zrobi poza ASO - znalazlem w necie schemat przewodu z kilku elementów i darmowy soft (TMO data logger dla zainteresowanych) Odczytałem bez problemu.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!

bo te igrzyska mają uśpić wiele afer a najwięcej w pzpn i żądzie obecnym
ale co my malućcy możemy poprostu dopingujmy naszą marną
drużyne z marny trenerem z prlu

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polecam trochę śmiechu!!

Rozejrzyj się dookoła. Może znasz potrzebującą rodzinę, w której dzieci moga pomarzyć o kompie.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org