piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Mógłby spaść śnieg, ale tak z umiarem :) Żeby też się nie rozpuścił po godzinie, bo żadna frajda po błotku chodzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Maruda,nie przeginaj,przecież to ja byłem brany za Pawła z Navary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

co za chamy ,dziewczyna normalnie ,a oni jak dzicz z buszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Witam 30+ gdy jesteśmy w związku nie za uważamy lub (nie chcemy zauważać wad) tej drugiej osoby a inni z perspektywy 3 osoby zauważają więcej myślą bardziej racjonalnie niż my ponieważ nie są związane emocjonalnie z tą drugą osobą ale my niestety nie chcemy słuchać rad osób trzecich . Dopóki się nie przekonamy na własnej skórze że faktycznie oni mieli racje dopiero wtedy przyznamy że oni mieli racje. Warto słuchać rad osób które nam dobrze życzą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

To chyba po to aby ożywić owoce swojego katolickiego serca z drewna
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Andy C masz rację,tylko widzisz ja te jego cholerne wady tolerowałam,hm może nie powinnam(może za mało biłam,krzyczałam) ,muszę zmienić taktykę co do facetów,drastyczne to będzie ale może skuteczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Mr Andrzej ,co ja Tobie robię chłopie ? Ty zanim coś napiszesz ,to przemyśł to dokładnie. Jesteś jakimś inteligentnym głupcem jakich jest wielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

niestety chemia z Niemiec jest dużo lepsza niż ta rozcieńczana w naszym kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

30+ hahaha ,moze i bym popierał to bicie,ale sama rozumiesz ..sam jestem męzczyzną haha ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat tego z czego jestem zadowolona i nie chce brać udziału w głupich dyskusjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

W odniesieniu jak wyżej.
szanowny "Beetgo" kimkolwiek jesteś.

Polemizujesz ze mną a ja z Tobą jak arcy kapłani z Jezusem w trosce o swoją wiarę i jedynie słuszną religię. Bo jeśli nie to jest powodem twojej zaczepki to czemu ze mną polemizujesz w tym zakresie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

30+ napisałaś,ze za mało biłaś ,widać facet miał juz dość tej przyjemności i zwiał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Zbychu, może Ci zaserwować obiad?? ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

nie przeczę ,wina zawsze leży po obu stronach,ja się starałam on nie docenił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Wigilia na Starym Rynku

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski z nadania SLD organizuje wigilię, ;) ... ale rodzi się pytanie czy to jest pokłon w stronę MIESZKAŃCÓW czy raczej NASTĘPCY purpurata Pana Stefanka, usłużność NIEMOŻNYCH w tym mieście wobec możnych z Sadowej jak wiemy pozwala na grzanie d.upska przynajmniej dwie kadencje więc się pytam jaki jest cel tej "imprezy? Czy koszty zorganizowania tej uświęconej imprezy będą pokryte z kasy miasta czy z podwyżki jaką Panu Prezydentowi zafundowali niezaRADNI?

Jestem przerażony 4 letnią kadencją obłudy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

Mr Andrzej piszesz bez składu i bez sensu,gadasz 3 po 3 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

na mazowieckiej polecam jubilera składanka. Przecudny wybór fanka bocianka napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zatrudnial swoich musi odejsc

z małym poślizgiem :) ... nie zaszkodzi, u mnie nie da rady na letnich, taniec na lodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org