środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Maciej rację dobra wiadomość.
A co do kasowania to zgadzam się z przedmówca mój komentarz do slow specha o kiblu też poplyna jak całe te szambo.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re:

pięknie to ponad 60 % chce zagłosować na obecnego Prezydenta to po co się kłócić po co ten Bronak się pcha ! o co mu chodzi ?

Re:

Polska Press we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia w zeszłym tygodniu przeprowadziła sondaż w 36 największych miastach w Polsce w tym w Łomży. Sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej kwotowo próbie przy zastosowaniu dwóch podstawowych parametrów demograficznych - płeć (kobieta, mężczyzna) oraz wiek (18-29,30-44 lata, 45-59 lat i powyżej 60 lat)
Z przeprowadzonego sondażu wynika że w Łomży będzie tylko jedna tura a wygra ją obecny Prezydent Mariusz Chrzanowsku z poparciem ponad 60%. Drugi Maciej Borysewicz może liczyć na 14,1%. Kolejni kandydaci mają poniżej 10 procent

Re:

Bo Chrzanowski ma bardzo duże poparcie. Zresztą wcale się nie dziwię

Re:

No to macie wygraną , jak wróbla na dachu :)))

Do wyborów jeszcze pół roku,
nawet PKW nie ogłosiła jeszcze terminu, tym samym i rozpoczęcia kampanii wyborczej.

Ciekawe co będzie w Łomży, jak szerszej populacji katolików przedstawi się kandydaturę A. Muzyk - jak wy piszecie popieranej przez wpływowego łomżyńskiego biskupa ?

Zobaczymy za kim pójdą łomżyniacy , za PiSem czy za Kościołem ?

vide co się dzieje w relacjach Rydzyk - PiS

Re:

Speech ale jeszcze przed chwilą piałeś z zachwytu nad Muzyk. Co jest ten sondaż chyba sprowadził ciebie na ziemię. Mieszkańcy Łomży popierają Chrzanowskiego.

Re:

Manipulancie , nie kłam !
NIGDY nie agitowałem za A. Muzyk , co najwyżej skomentowałem post innego autora , pisząc z dwojga złego , wybieram mniejsze zło .

Re:

Speech widać jako nieliczny masz takie zdanie. Chrzanowski ma poparcie 60 procent. Dla przykładu to np. Żalek czyli kandydat PiS w Białymstoku ma tylko 12 procent

Re:

no to po co się tak nakręcać?
jest królem i basta.
A tak na ucho, cieniutki ten król, łoj cieniutki.

Re:

No to gratuluję, już otwierajcie szampana :)

Komorowski też miał 70% i nie miał z kim przegrać :)

Re:

Speech pogratulować to możesz mieszkańcom że w 2014 roku dokonali właściwego wyboru i jak widać się nie zawiedli na Chrzanowskim.

Re:

I dlatego ponownie zagłosują na niego w najbliższych wyborach

Re:

Chyba ten sondaż zamknie usta wszystkim krytykom Chrzanowskiego. Może Agnieszka Muzyk w końcu zrozumie swój błąd i odpuści start w wyborach na Prezydenta Łomży. A jak nie to popełni harakiri :)

Re:

Kazdy ma swoje 5 minut. Ja zostalem oszukany przez Chrzanowskiego glownie chodzi mi o zatrudnianie w spolkach miejskich jak rowniez zostalem oszukany przez radnych PiS z Lomzy a glownie mam pretensje do tych wszystkich radnych PiS z Lomzy ktorzy co innego mowili w kadencji 2010 - 2014 a gdy zaczeli rzadzic robili to na czym kiedys budowali swoj kapital polityczny. Tacy ludzie sa dla mnie klamcami.

Do pozostalych radnych PiS z Lomzy kadencji 2014 - 2018 nic nie mam za wyjatkiem j.w.

W kadencji 2010 - 2014 co miesiac byl walkowany hangar - co dzis ten hangar stoi czy lezy w pokrzywach. Budzet oszczednosciowy - a co dzis ten temat nie jest aktualny i zatrudnianie w spolkach podleglych prezydentowi. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego a dzis radna Rabczynsk - ta co kiedys zadawala pytania na temat zatrudniania sama dostala prace. Ci ludzie wstydu nie maja.

Pani A. Muzyk KANDYDAT PiS na PREZYDENTA LOMZY.

Re:

Sorry !!!! Ja zostalem oszukany przez Chrzanowskiego i radnych PiS Lomzy tych ktorzy co innego mowili a co innego robia gdy rzadza. W 2014 r. o Chrzanowskim myslalem mlody wyksztalcony niesmialy troche moze nerwowy i byc moze przy mowieniu publicznym wystepuje bledy namyslu ale da rade wyrobi sie . A jaka jest prawda prawie po czteroletniej kadencji. Nic sie nie zmienilo. Chce zmian i chce byc pewny ze nastepny Prezydent Lomzy bedzie zatrudnial w spolkach miejskich i urzedzie miasta tylko przez konkurs bo tylko w ten sposob mozna wybrac najlepszego pracownika a nie z klucza politycznego lub radnego ktory nigdy nie bedzie kasal reki ktora go karmi. Taki radny reprezentuje nieswoje poglady tylko jest na sznurku pana.

Re:

Muzyk i Chrzanowski to nie współpracują ze sobą??
Ona popierała politykę prezydenta. A on cię oszukał czyli czegoś tu nie rozumiem.
Ona pracowała z Chrzanowskim czy wreszcie nie pracowała???

Re:

Słuszna uwaga poznanski. Przyznaj się Jarku, co masz w zamian za promowanie Agnieszki Muzyk?

Re:

Wszystkie takie wpisy jarka pozbawione są jakiejkolwiek logiki i dlatego mieszkańcy ich nie kupują. Ile tu podobnych pomyj wylano na Chrzanowskiego i jak się okazuje bezskutecznie. Mieszkańcy widzą że Chrzanowski dobrze działa i go popierają.

Re:

Autor: Rupert (185.100.87.---) Data: 24-05-18 22:31

Słuszna uwaga poznanski. Przyznaj się Jarku, co masz w zamian za promowanie Agnieszki Muzyk?

odp: Tylko tacy jak wy mysla o korzysciach w postaci pracy. Chce zmian a nastepny prezydent bedzie wiedzia ze takie zatrudnianie jakie bylo w kadencji 2014 - 2018 jest naganne i szkodzi rozwojowi Lomzy. Zatrudnianie przez uczciwe konkursy daje mozliwosc wybrania najlepszego kandydata.

ps. Nie interesuje mnie taka praca bo zarabiam o wiele wiecej niz obecny prezydent.

Re:

Jarekducha skoro uważasz że panna jest czysta.
Zainteresuje się Kowalczykiem Biskupem i Panna. Co ich łączy?
Zagadka.

Re:

\"Na tle Platformy Obywatelskiej wypada Prawo i Sprawiedliwość wypada gorzej. Kandydaci partii rządzącej mogą triumfować w pierwszej turze tylko w czterech lokalizacjach: Katowice, Łomża, Szczecinek oraz Tarnów\".

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/wybory-samorzadowe-2018-w-warszawie-bedzie-druga-tura-a-w-35-innych-miastach-wyniki-sondazu-w-krakowie-wroclawiu-gdansku,13204341/

Re:

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/g/znamy-wyniki-sondazu-wyborczego-na-prezydentow-miast-wybory-2018,13203184,29190334/

Re:

@ poznanski BYDLAKU !!!

A. Muzyk jest mężatką i matką kilkunastoletniej córki

Autor: poznanski (---.etth.elomza.pl)
Data: 24-05-18 22:49

Jarekducha skoro uważasz że panna jest czysta.
Zainteresuje się Kowalczykiem Biskupem i Panna. Co ich łączy?
Zagadka.

Co MENDO chciałeś przez to powiedzieć ?

Re:

Powtarzam to co pisale jw. Nie interesuja mnie inne osoby. Pisze to co mysle. Chce zmian aby nastepny prezydent nie zatrudnial jak Chrzanowski.

Sorry !!!! Ja zostalem oszukany przez Chrzanowskiego i radnych PiS Lomzy tych ktorzy co innego mowili a co innego robia gdy rzadza. W 2014 r. o Chrzanowskim myslalem mlody wyksztalcony niesmialy troche moze nerwowy i byc moze przy mowieniu publicznym wystepuje bledy namyslu ale da rade wyrobi sie . A jaka jest prawda prawie po czteroletniej kadencji. Nic sie nie zmienilo. Chce zmian i chce byc pewny ze nastepny Prezydent Lomzy bedzie zatrudnial w spolkach miejskich i urzedzie miasta tylko przez konkurs bo tylko w ten sposob mozna wybrac najlepszego pracownika a nie z klucza politycznego lub radnego ktory nigdy nie bedzie kasal reki ktora go karmi. Taki radny reprezentuje nieswoje poglady tylko jest na sznurku pana.

Pani A. Muzyk KANDYDAT PiS na PREZYDENTA LOMZY

Re:

Dobrej nocy !!! Wszystkim !!!

Re:

Re: Bardzo mi ulży psychicznie jeśli to nie Mariusz Chrzanowski zostanie wyznaczony na kandydata PiSu na prezydenta.
Data: 24-05-18 17:09

Agnes z tadziem chcą namieszać. Tadziowi na rękę taki przy du .....passsss co jego alkoholowe sprawy załatwia w rządzie.
Ciekawe ile z pracy dotyczącej alkoholi dotyczylo urzędu a ile kurii.????
...
Może między Agnes a tadziem jest jakaś inna więź ? nie wiemy.

Bo jak wytłumaczyć te chora sytuacje gdzie prezydent urzędujący PiSu moze być zmieniony na bezpartyjnego przy...du...pasa tadzia.
...
A może Chrzanowski na spowiedź nie chodził jak nocami ta panna...

Data: 24-05-18 17:24

A ja myślę o tych którzy tak niemoralnie postępują a nauczają o moralności.

Mysle o Agness i zadaje sobie pytanie czego ta kobieta w dzieciństwie nie dostała że rekompensuje swoje ubytki staniem w blihstrze biskupa i ministrów.
I szkoda mi jej z jednej strony bo rodzice może zaniedbali w pewnym momencie uwagę więc nie ma co winic...
...
A rodzina tej kobiety? Ona ma rodzinę???

CO TY BYDLAKU INSYNUUJESZ ?

Re:

O dzięki za info.
To współczuję córce że jak dorośnie to przeczyta te rozne niefajne rzeczy. Tak samo jak i rodzinie prezydenta na którego to nieublagalnie jedzie ten portal.

A że ma męża to nieslyszalem. Myślałem że to panna. Zawsze sama nigdy z rodzina więc wydawało się że samotna kobieta.

To teraz już spech nie zasnę to co u cholery robi ten biskup obok... A nie rodzina???

Re:

Ja nic nie insynuuje spechu.
Ja przypuszczam, ewentualnie sie zastanawiam dlaczego ludzie sklonni sa do takich zachowań.
To zwykła analiza i różne hipotezy.

Re:

CO TY BYDLAKU INSYNUUJESZ ?

Re:

Ja jak chce pogadać lub mam problem rozmawiam z rodziną, potem ewentualnie z kumplem jezeli to dotyczy spraw nie rodzinnych.
A z kim rozmawia ta pani?????
To jest zasadnicze pytanie.

Może prezydent Chrzanowski nie jest taki zły jak go maluje panna w oczach biskupa. Może biskup nawet nie zna prezydenta nigdy z nim nie rozmawiał tak w naturalnym anturazu. Może to jest powód??? Może ktoś to wykorzystał i mydlił oczy.

Ciekawy aspekt

Re:

Napisalem : Dobrej nocy !!! Wszystkim !!! ale jak czytam takie bzdury to mysle ze tobie rozum ktos odebral. Uwazaj abys nie byl oskarzony o pomowienia bo chodzisz po cienkim lodzie.

Jeszcze raz: Dobrej Nocy !!!! Wszystkim !!!!

Pani A. Muzyk KANDYDAT PiS na PREZYDENTA LOMZY

Re:

Dużo by mówić ale szkoda czasu na rozczulanie. Jak któraś z hipotez się sprawdzi to daj znać.
Może ty więcej wiesz w tych kwestiach 5 lat w seminarium swoje robi bliżej tobie do mentalności duchownej może to prędzej pojmiesz niż ja.

Re:

A. Muzyk związana jest z Prawem i Sprawiedliwością.

Była już m.in. kandydatką PiS w wiosennych wyborach do Parlamentu Europejskiego, oraz w listopadowych wyborach 2014 roku do sejmiku województwa podlaskiego wygrywając ten mandat.

Później została zastępcą prezydenta .

Re:

A proszę bardzo jaruniu. Lód jak lód zimny ale temat gorący i palący. Ktoś musi dać do myślenia forumowiczom bo ile razy można czytać twoje hasła i puste slogany??

Trochę pogłówkuj zanim kandydatce duszę zaprzedasz.
To dla twojego dobra żebyś potem nie płakał na forum jak teraz za Chrzanowskim.

Re:

Daj spokój spech taki fenomen z niej że szok mandat za mandatem. Mandatem pogania. Ciekawy jaki następny co????

Re:

Data: 24-05-18 20:08

Nie ma sprawy wrecze jej wieniec kondolencyjny. Bo Łomża umrze z momentem gdy ta pani byłaby kimś innym niż zastępcą.

Odnośnie kwiatów nie ustalaliśmy formy z tego co wiem .kwiat to kwiat.

Data: 24-05-18 20:22

Dlaczego nie ?
jaka kobieta taki kwiat. Gdyby była delikatna, uprzejma, uczciwą,pracowita i pełna wdzięku to przyszedłbym z różami .

No ale jest jaka jest.

Czy to moja wina? Przepraszam pana.

BYDLAKU, POMAWIASZ KOBIETĘ A ONA NAWET NIE MOŻE SIĘ TU BRONIĆ
... czy ona cię zaatakowała, zasługuje na takie twoje pomyje ?

Oklepał bym ci ryja MENDO !!!!

Re:

Nie rozsmieszaj mnie....ale ci na niej zależy wow. Uniosles się wreszcie jak prawdziwy mężczyzna.
Brawo!!!
Szkoda że nie wszystkie kobiety na forum tak traktujesz.
Imponuje ci ta pani, co???macie podobny charakter?? Osobowość???

Imponujące.

Po pierwsze nikt nikogo nie pomawia :) tylko wygłaszam swój osad wobec osoby publicznej mam takie prawo. Chyba że nie na tym portalu???? Chyba że te prawo do wylewania pomyj i pomawiania dotyczy tylko osoby prezydenta Chrzanowskiego????
Spechu na Chrzanowskiego tak jadą na twoim forum a ty ani razu w obronie nie stanąłeś a tu proszę jaka tarcza i działko wycelowane w moją stronę.

Dziwne co????

Re:

Kobiety traktuję jak na to zasługują z szacunkiem , a jedna kłótliwa i wulgarna baba na tym forum nie jest dla mnie kobietą.

Mostek na Grobli Jednaczewskiej ci MENDO pasuje ?
Podaj kiedy ...

Re:

Speech żałosny jesteś tak jak i ta twoja Pani. Prawda jest taka że ona nie ma najmniejszych szans na to żeby zostać prezydentem Łomży a tym bardziej jeszcze z PiS. Naturalnym kandydatem jest Chrzanowski. Gdybyś czytał relację z ostatniego konwentu politycznego pis to byś wiedział że wszyscy kandydaci muszą mieć błogosławieństwo Kaczyńskiego. Możliwe że Kaczyński osobiście chce wyznaczyć Chrzanowskiego. Przecież jakiś czas temu w mediach ogólnopolskich pojawił się komunikat że Kaczyński uważa Chrzanowskiego za jedną z osób która będzie lokomotywą pis w wyborach samorządowych.

Re:

Zresztą po co Muzyk ma startować? Przecież to jest z góry założone, że i tak nie wygra tych wyborów. Już lepiej niech sobie odpuści

Re:

Pasuje spechu . Przyjadę razem z wild dogsami bo też chcieli ci osobiście podziękować za wsparcie ich Moto serca.
Pasi ???

Re:

Norman panna nie ma zdania swego sterowalna z fotela w kurii co ona może bez swego tadzika?
Nic

Pytanie co tak ich silnie łączy? To mnie ciekawi.
Jak myślicie????
Co to za uczucie?????

Dajcie przykład..........

Podległość hierarchi ?
Silna wiara?
Władza?
Temat alkoholu?

Które????

Re:

Spech usilnie kreuje swoją Muzę widać dał się wplątać w sidła.

Spech drugiego takiego na forum tutaj nie ma, tak samo jak drugiej takiej nie ma w Łomży.
Pasujecie do siebie. Czy to oznacza że 4 zjedzie na prawy pas??? Powróci do korzeni za czasów gdy szefunio był w seminarium. Tęsknota wróciła? Czy nawrócenie?

Re:

pasi... MENDO podaj czas kiedy ?

PS:
Nigdzie nie pisałem , że Muzyk jest moją ulubioną kandydatką ,
skomentowałem tylko post jednego z internautów,
że z dwojga złego wybieram mniejsze zło.

Komentuję tylko łomżyńską rzeczywistość i waśnie oraz spory w obozie prawicy, jak to żrecie się o koryto.

Re:

Spech zluzuj majty.
Poczytaj co piszesz o muzie na gołe oko widać że coś was łączy.
Nie wnikam że szybko upodobania zmieniasz.

Re:

Na ogólnym użalasz się, że kręcą cię nogi i ręce oraz łupie cię w kościach, to cię \"rozmasuję \" :))))
MENDO teraz ogon pod dvpę kulisz ?

PS:
podaj mi choć jeden przykład, gdzie wychwalam A. Muzyk ?
podaj link ... nie podasz, bo konfabulujesz BYDLAKU

Nie insynuuj , że mnie coś łączy z A. Muzyk !

Re:

Otuz to Dragon. Ciekawe skąd taka obrona. Złego słowa nie znajdziesz na pannę a na Chrzanowskiego owszem .

Re:

A jeszcze stoi mi przed oczami obraz jak panna z malina rozmawiała z pół godziny i się hihrali razem pod ratuszem nie widać było tego co w rozmowie maliny z Chrzanowskim na starym rynku gdzie malina krzyczał na prezydenta z pretensjami aż ludzie się oglądali. Derewonko to zobaczył i pobiegł dyskretnie załagodzić sprawę.

Różnica zasadnicza. Widać kto się potrafi sprzedać a kto nie.

Re:

Zgadzam się aż nie chce przytaczać powiedzenia mojej świętej pamięci babci o ludziach tego typu ale to zrobię...
Modli się przed figurą a czort za skóra.

Re:

Święta prawda poznanski

Re:

TROLLu i KLAKIERZE RATUSZOWY, który ze swoich nocków masz na myśli, pisząc o dużym poparciu dla Chrzanowskiego ?

Autor: mustafa
vel
Autor: poznanski
vel
Autor: mariuszgrzymala
vel
Autor: neoleo1
vel
Autor: Gerard Jerzy
vel
Autor: israel
vel
Autor: norman_x
vel
Autor: ryszardpan
vel
Autor: Avene24
vel
Autor : Tur
vel
Autor: Znawca tematu
vel
Autor: Rupert
vel
Autor: Odolan
vel
Autor: mitro1980
vel
Autor: marian22
vel
Autor: Ronald77
vel
Autor: rady

NIE PAL GŁUPA, PISZĄC JEDNOCZEŚNIE Z KILKU KONT :)

Re:

Polska Press we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia w zeszłym tygodniu przeprowadziła sondaż w 36 największych miastach w Polsce w tym w Łomży. Sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej kwotowo próbie przy zastosowaniu dwóch podstawowych parametrów demograficznych - płeć (kobieta, mężczyzna) oraz wiek (18-29,30-44 lata, 45-59 lat i powyżej 60 lat)
Z przeprowadzonego sondażu wynika że w Łomży będzie tylko jedna tura a wygra ją obecny Prezydent Mariusz Chrzanowsku z poparciem ponad 60%. Drugi Maciej Borysewicz może liczyć na 14,1%. Kolejni kandydaci mają poniżej 10 procent

Re:

Jakie ma poparcie wśród mieszkańców Łomży można sprawdzić na FACEBOOKU

tu : https://pl-pl.facebook.com/mylomza

i tu : https://pl-pl.facebook.com/PrezydentLomzy/

- NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAURKI INTERNAUTÓW -

DLACZEGO ?

A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA

10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

Re:

A oto dzisiejszy sondaż z gazety współczesnej przeprowadzony wśród mieszkańców miasta. Zgodnie z nim Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem

https://plus.wspolczesna.pl/wiadomosci/a/nasz-sondaz-wyborczy-kto-bedzie-rzadzil-w-podlaskich-miastach,13204621

Re:

Według mnie zastępca prezydenta powinien być bardziej skupiony na pracy aniżeli na konferencjach. Pani Muzyk tego najwyraźniej nie rozumiała. Teraz przynajmniej będzie miała więcej wolnego czasu. I może w końcu to zrozumie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0