czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Spróbuj w SU-POŻ na Senatorskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

To cieszę się ,że sobie poradziłeś :)
Widzisz , taka sytuacja też jest z Polakami w Anglii , nie lubią i nie chcą WYŁĄCZNIE za to ,że pobierają zasiłki .
Rozumiem ,żeby chociaż kilku czeczenów poszło do pracy to nie miałbym wtedy nic przeciwko ich pobytowi w Łomży , ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę takiego jednego z drugim siedzącego na dupie i liczącego pieniądze .
Tylko o to mi chodzi , niech zaczną pracować ,zarabiać na siebie - wtedy nie będe miał nic do nich .
A propo było już kiedyś takie pytanie i nikt nie odpowiedział , więc pytam jeszcze raz .
Czy widział ktoś pracującego czeczena w Łomży ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

na Pl. Niepodleglosci jest najlepszy mechanik. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Czy dorosłych obowiązują czepki? Czy może jak w Mikołajkach można bez? Pieluszki do pływania chyba mozna mieć również swoje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

jak dla mnie to pewnie ktoś (jeden z popleczników) buduje domek dla biskupka....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Witam
Mam pytanie czy będzie zorganizowane zakończenie sezonu 2011 w Łomży. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie ?. Bo nie wiem ile mam czasu na zrobienie Speeda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Czepki obowiązują nie tylko doroslych, ale i dzieci.
Pieluchy jak najbardziej własne ;)
Oprócz brodzika dla maluchów sporo sprzętu asekuracyjnego, dzięki któremu można poszaleć z maluchem w "rzece" czy w strefie z syfonami/ gejzerami.
Przetestowane na trzylatku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Mi to najbardziej śmierdzi, jak małoletnie matołki palą gumy pod Kauflandem o 22.00. Śmierdzi mi jak gówniarze palą papierosy pod Pubami i na przystankach MPK. Śmierdzi mi często w kolejkach sklepowych od niedomytych "karków". Śmierdzi od śmieci palących się w piecach domków jednorodzinnych. Śmierdzi przez jakiś czas po wylaniu Łomżyczki. Najgorzej jest kiedy występuje proces gnijny po jej wyschnięciu, ustąpieniu z brzegów. Tak mnie to wkurza, że napisze na nią do prokuratora. Oj dzieci, dzieci. Wiecie, że dzwonią tylko nie wiecie, w którym kościele. Jak zresztą w wielu innych tematach poruszanych na tym forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Jeżeli jola123123 zakładając ten temat chciałaby poznać kogoś, lub chciałaby żeby ktoś nawiazał z Nią kontakt z pewnością wpisałaby maila w Swoim profilu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Kończyć, kończyć ... byle szybko ... dość mam i moje dzieci jazgotu po blokiem na osiedlowych uliczkach. Chować graty w stodołach a najlepiej kopa i do Narwi ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

oby tylko to.... :) Kler potrafi o siebie jednak zadbać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Wiecie co Wam powiem problem leży w tym że faceci chcą odpowiedzialnych kobiet a kochają szalone dziewczyny! Ktoś pogodzi te dwa charaktery dostanie nagrodę nobla! Ja poznałem ponad 20000 kobiet w swoim życiu i żadna nie jest wstanie rozkochać w sobie mężczyzny a zarazem dać mu poczucia bezpieczeństwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/wyciagaem-zwoki-z-ruin-wtc-teraz-zabija-mnie-rak_204567.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Witam Państwa serdecznie. Od około 2 tygodni nasze miasto jest zasmradzane "ZAPACHAMI" z jednego z naszych tutejszych zakładów produkcyjnych a mianowicie PEPEES S.A. CHYBA NIKOMU TO ZA BARDZO NIE PRZESZKADZA, skoro dzieje się to na naszych oczach. I jakoś nikt nie próbuje nic z tym zrobić. Mnie osobiscie i moich znajomych oraz rodzinę od tego czasu męczą BÓLE GŁOWY, MDŁOŚCI, WYMIOTY, ITP. Dzisiaj ok. godz. 24.00 przejeżdzałem ulicą Poznańską i nie mam żadnych wątpliwości, iż właśnie stamtąd jesteśmy zatruwani. Najgorzej, wręcz okropnie śmierdzi przy mostku między PEPEESEM a KRASKĄ. Nie wiem jak nazywa się w tym miejscu ta struga, ale z pewnością ścieki i zanieczyszczenia tam są spuszczane. I raczej też nikogo to nie obchodzi, że ludzie mieszkają w okolicy np. Kraska, Zawady, itd. Czy nie zostało to nigdzie zgłoszone? Czy szanowne władze naszego "pięknego miasta" nic z tym nie mogą zrobić? Czy może dostali swoją dolę i mają to wszystko głęboko w DU*IE??
LUDZIE NIE POZWÓLMY SIĘ TRUĆ!! ZRÓBMY COŚ Z TYM!!

I JESZCZE MAŁA CIEKAWOSTKA:
http://www.pepees.pl/index.php?wiad=627

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Po czeczenach przyszedł czas na żydów.Po żydach przyjdzie czas na cyganów.Następni będziecie WY sąsiedzi.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

Najsmutniejsze jest to jak ktoś mówi NO NO NO MORE CHANCE BRO:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

A to wam już teraz cisza na łomżyńskiej starówce przeszkadza??
Przed kilku laty walczyliście o spokój i ciszę a teraz pijaczki i gołębie gówienka wam przeszkadzają ??
Sami przepędziliście ludzi ze starówki :):):):)

Macie co chcieliście na własne życzenie !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

DZWONIC DO STRAZY MIEJSKIEJ - POTWIERDZAM ! DOSC TEGO SMRODU , FETORU!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

:D :D :D


Andy C - i znów uhahałam się z tych twoich wklejek :) :) :)

Chciałabym Ci coś podpowiedzieć - szczerze .... qrcze ale chyba za bardzo się wczoraj wywietrzyłam :/ na tych spacerach ....

Ciśnienie niskie a ja - jak wiesz w taakie dni jestem nieprzytomna ....

Ale obiecuję - wymyślę coś i jeszcze dziś napiszę @ -ok?

A niech tam , nawet jeśli moja praca miałaby na tym ucierpieć i pies też ;)))

P.S. a sądzisz o Joli123123- czy jakos tak? i załozonym przez nią temacie?!?


P.S. 2 Tobie też miłeeego pochmurnego dnia :)



------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ----------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

a ja zrobię tak :) Pani Jolu123123 podam swój adres:
biesspieczny@gmail.com Też sam wychowuję dziecko :)

do PA tego światu jak mawia przysłowie jest pół światu ale żeby trafić na wartościową osobę trzeba niestety przeprowadzić porządną selekcję by znów nie trafić w bagno. Co do winy czy też jak to określasz do dupnych facetów to wiedz że rozpadowi związków nie jest zawsze winna tylko jedna strona a wina zawsze leży gdzieś po środku.Nie tylko faceci są nie dojrzali do związków,to działa również i w drugą stronę a później cierpi na tym ta bardziej odpowiedzialna strona(nie wspominając o dzieciach) więc nie sprowadzaj wszystkiego tylko do facetów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

a jeszcze dodam ze nawadze nawet dobrze przybiera, teraz ma 8 kg. tylko widac ze brzuszek go boli bo jęczy ciągle i oczy ma takie dziwnie zamdlone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteśmy dumni z Tuska – mówią polscy emigranci . Europejska Polonia przyznała honorowego „Polonicusa” Donaldowi Tuskowi.

To fakt, że ceny za wynajm lokali na Starówce są wygórowane a jesteśmy tylko prowincjonalnym miasteczkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org