piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy religia jest zła?

Krzysztof Kononowicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Byłem tam na weselu pod koniec czerwca tego roku. Sala po remoncie, duża, przestronna, możliwość spuszczenia huśtawki z sufitu, wodospad, sztuczny śnieg, atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Właściciel miły, i bez problemu można się z nim dogadać. POLECAM.

REWELACJA !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?


w dzisiejszych czasach nie liczy się wiek , liczy się uczucie, uczucie do kasy i dobry bat ,

a ja odwrócę pytanie : Czy są jeszcze w tym mieście wolne, bezpruderyjne, młode duchem, dojrzałe ( nie mylić - przekwitłe ) , normalne i urodziwe kobity, ... najlepiej bogate ...

PS:
mężczyzna nie musi być ładny, ważne żeby miał to COŚ , a kryteria zależą od amatorki kwaśnych jabłek ,

- uprzedzam komentarze : ja nie jestem " ciachem ", ale nie narzekam, jakoś sobie radzę z amorami




clarisa86

zadane pytanie świadczy o Twojej elokwencji, tudzież o braku amatorów kwaśnych jabłek, albo masz za duże mniemanie o sobie i nie jesteś tak atrakcyjna jak Ci się wydaje, abo szukasz Księcia z bajki na białym koniku,

... wydaje mi się że Księżniczka z bajki , to miałaby w czym wybierać z pośród Łomżyniaków - nie jest wcale aż to tak trudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Ja mam świetną Panią która uczy mnie już trzeci rok. Bardzo sympatyczna i przynosi ze sobą duzo materiałów. Z tego co wiem ma dużo osób w tym dzieci nawet małych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

no to super że AM jest taką świetną szkołą! :)

(jak już pisałam mruż oczy jak czytasz.... ;))

Moja koleżanka zdała CAE w britishu i studiuje w cambridge, nie miała żadnych problemów by się tam dostać. Myślę, że to dobry wybór. Nawet jej trochę zazdroszczę :)

Kuzyn pierw 2 lata (3kl. gim, 1 kl. LO) uczył się w educo callanem, nawet sobie chwalił, potem w britishu przygotowywał się do matury rozszerzonej, zdał dobrze, teraz pracuje w Londynie, bo stwierdził, że szkoda mu czasu na studia.

córka sąsiadki chodzi na angielski do Pana Kwiatkowskiego, też sobie chwali więc to też pewnie dobry wybór

chłopiec z placu zabaw chodzi do jakiejś pani z language education i jest zachwycony, myślę, ze to dobry wybór :)

Cyprianie, a tak na marginesie, to co odkrywczego można robić na kursie przygotowującym do matury z jakiegokolwiek przedmiotu. A tym bardziej z angielskiego. Wiadomo, że ćwiczy się krótkie formy, długie, czyta się aż do porzygania, gada, gada i jeszcze raz gada. Zero polotu, to są bardzo nudne kursy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

elo a cwiczysz cos?

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

A tak z ciekawości spytam z tą huśtawką: cyrk czy wesele ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Mi też wszstko pasuje fajnie bd sie spotakać;) rekrutacja jest chyba do 15 allbo 18wrzesnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

jak najbardziej polecam, wszystko pyszne, sala ładna





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Jedziemy!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Hmmmm....... jestem zdziwiona ze tak Cie potraktowano w tym osrodku. Musiałes im gosciu niezle zalezć za skóre Jezdżę tam kilka razy w sezonie, bo akurat i mnie i mojej rodzinie odpowiada atmosfera tam panujaca. Jedzenie dobre i ceny dostepne a obsługa zawsze jest dla nas bardzo miła. Polecam go zawsze swoim znajomym, ktorzy tez korzystaja z ich usług i maja podobne zdanie do mojego. W przyszłym roku na pewno bedziemy tam goscic zawsze na ile nam czas pozwoli. Serdecznie pozdrawiam załoge zajazdu.
Łomzynianka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

wydaje, mi się, ze do naszego spotkania już wszyscy będą wiedzieli czy się dostali czy nie, więc spotkanie można tego 9 zrobić, przecież to nie pierwsze i nie ostatnie nasze spotkanie, tak myślę;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Weekend mi minął tak jak na załączonym obrazku:(




A pewnie U Ciebie tak?;)






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

jedzenie owszem dobre, sala "ładna" "elegancka"? no cóż... w końcu prawie kurpie, mojej estetyce nie odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

ja też tak zamiaruję^^:):):D ale mam tyle wątpliwości co niemiara://

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

ZGADZAM SIĘ Z WAMI.ŻE TO NALEŻY DO MIESZKAŃCÓW ,ALE TO JEST STARE OSIEDLE I WIĘKSZOŚĆ MIESZKA STARSZYCH LUDZI KTÓRZY NIE MAJO KOMPUTERÓW I NIE ZALEŻY IM NA TYM PLACU BO ONI CHCĄ SPOKOJU .WIĘC JEŚLI ŁOMŻA NIE POMORZE TO PLACU NIE BĘDZIE ,O CZYM MOWA WSZYSCY MAJO GDZIEŚ...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Se dzieciarnia zabalowała , narobiła bydła ,dostali zj.ebke to i żale wylewaja na forum :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

około dwóch tygodni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

ja mam swoje fryzjerki jedna pracuje w zakladzie na kazanskiej i jestem zadowolona bardzo a druga ma swoj zaklad na mazowieckiej i tez nigdy nie moglam narzekac

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

do,rzepichy; p.STACHOWIAK,zupelnie oddzielnie pracuja z tym ze to matka i córka,mysle ze p,MAGDA juz dawno jest po praktyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

A te efekty widoczne to jak mają wyglądac ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Takich spotkań nie ma organizowanych. Spotkacie się dopiero na rozpoczęciu roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

kittka701 oj obawiam się że nie jestem na 100% pewien ;(


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy religia jest zła?

Szukam właściciela rudego kota. któremu zaginął parę dni temu. Ma na szyi czerwona obróżkę. Tel. 512451954

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org