poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Musimy pamiętać, zanim wybierzemy.

Tak to ma sens!! Co prawda biedny który szybko to roztrwoni też w jakiś sposób wspomoże państwo bo przecież podatek od towarów/usług i podatek który odprowadzą potencjalni sprzedawcy przyniesie jakiś zwrot to tak naprawde jest to znikome przy możliwości tworzenia nowych miejsc pracy przez te mikroprzedsiębiorstwa i wzroście PKB. To nie komuna nie chodzi o to a żeby każdy miał po równo;)

Przepraszam za ortografie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musimy pamiętać, zanim wybierzemy.

a moze problem w tym ze w powietrzu wisi siekiera z dymu papierosowego ? ja mam zwykle wiekszego kaca wlasnie wtedy, gdy w takim dymie przebywam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musimy pamiętać, zanim wybierzemy.

Moje odczucie jest takie, ze nie lubisz ludzi i jedziesz po wszystkich po kolei... Ludzie ze wsi to barany, ekspedienci to idioci, sprzataczki sa od zmywania kibli...
Zajmij sie naprawa swojego zycia bo twoja frustracja przelewa sie na twoja opinie o innych ludziach i dostrzegasz w nich same wady.
Temat jest tylko dla "inteligentnych", wiec mam nadzieje ze wykazesz troche dystansu do siebie i nie zareagujesz agresja na moja diagnoze twojego stanu psychicznego. Za diagnoze nie zycze sobie zadnego wynagrodzenia... Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musimy pamiętać, zanim wybierzemy.

Właśnie to, ze jak się mówi prawdę prosto w oczy to się tego tutaj nie lubi. Mnie Twoje diagnozy nie przeszkadzają bo jak sama nazwa wskazuje "są Twoje", a jak są Twoje to nic mi do tego. W poście specjalnie przedstawiłem sprawę w jaskrawym świetle, żeby zaznaczyć skalę problemu, że ludzie nie szanują samych siebie i innych. Nie napisałem, że ludzie ze wsi to barany, ale ze tacy tam są. Sam pochodzę ze wsi. W mieście też są barany na co wskazuje Twoja wypowiedź. W ogóle nie rozumiesz o czym jest tam napisane.
Nie napisałem też że sprzątaczki są od zmywania kibli, ale że powinni to robić, kiedy godzą się na taką pracę za konkretne wynagrodzenie. Sam czyściłem kible kiedy zarabiałem na studiach w wakacje. Jak człowiek się do czegoś zobowiązuje to robi to nie tylko dla siebie, ale też dla innych i jak jest godzina przed ósmą rano i ludzie się śpieszą to samemu też należało by zagęścić ruchy jeśli przychodzą kupić chleb.
A tak sprzątaczki z Twoją mentalnością myślą: a co ja jestem od mycia kibli, nie będę myła ale kasę wezmę" I człowiek wstaje od biurka idzie i sam wymyje bo obrzyda skorzystać z takiej troalety.
Chyba nigdy w życiu nie pracowałeś człowieku że takie głupoty piszesz. Zastanów się zanim się wypowiesz w temacie - czy do końca go zrozumiałeś.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org