piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opinie"przyjaciól" z B-stoku VIA BALTICA

Grzesiek_Mazurek ma rację! Powiem więcej - naukowcy udowodnili, że menstruacja niedźwiedzic szwajcarskich ma wpływ na rozwój łyżwiarstwa figurowego w Bangladeszu!

Grzesiu szukaj dalej! Jesteśmy z Tobą!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie"przyjaciól" z B-stoku VIA BALTICA

Wszystko, co idzie na drogi idzie m.in. z akcyzy. Budowę dróg finansuje budżet. Chodzi mi tylko o to, aby ludzie mieli świadomość, że im więcej socjalu, tym większe będą podatki. Ja nie boję sie mówić, aby zabrać darmozjadom i patologicznym rodzinom datki z moich podatków. Jednak większość z nas, w towarzystwie, nie wypowie poglądu tego typu. Ale co gorsza, większość z nas nie kojarzy wysokich podatków z wysokim socjalem - stąd takie wyniki populistów i stąd tak gładko przechodzi 'wyborcza kiełbaska'. Większość jest ciemna i nic się na to nie poradzi przez ok. 30 lat (moim zdaniem).
Pozdrowienia - przeca nie każdy się ze mną zgadzać musi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie"przyjaciól" z B-stoku VIA BALTICA

no i delikatnie mowiac chlopcom od erotycznych stron sie glupio zrobilo i juz po nocach nie beda szukali dziewczynek w sieci :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie"przyjaciól" z B-stoku VIA BALTICA

Wszystko tylko nie interneo!!!! Miałem i zdecydowanie odradzam!!! Neostrada jest najlepsza!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie"przyjaciól" z B-stoku VIA BALTICA

Dlaczego nie pojsc za przykladem z zachodu, gdzie jesli pieszy stoi i czeka na wejscie na przejscie dla pieszych, to kierowcy zatrzymuja sie i przepuszczaja.
Dlaczego na egzaminach na prawo jazdy tyle osob "oblewa" wlasnie za nieprzepuszczanie pieszych?
Moim osobistym zdaniem, kultura polskich kierowcow ma jeszcze sporo do nadrobienia wzgledem tych z zachodu :]

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org