poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w lomzy mozna 18stke zrobic tanio i drozej tyz co polecicie ?

to co w temacie tzn mam juz pare lokali na oku i orientacyjne ceny :D ale jak cos nowego podpowiecie to sie nie obraze

z góry dziękuwa 4 ALL

i czego to czytasz maślaku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w lomzy mozna 18stke zrobic tanio i drozej tyz co polecicie ?

Jeśli o mnie chodzi to zastanowiłbym się nad 2 miejscami.

Moznaby spróbowac wynająć salę w pizzerii w 4 Porach Roku. Jak dla mnie to atmosfera tam jest całkiem fajna.

Jeśłi ktoś nie lubi tego lokalu, to na 100% polecałbym Zajazd POD TOPOLAMI, znajdujący się przed miejscowością Ratowo Piotrowo, na zakręcie w stronę Śniadowa. Mają tam zajebiste żarcie, w przystępnych canach. Obsługa rządzi, sala jest wywalona w kosmos, jest gdzie potańczyć, na środku jest ogromny kominek i mozna liczyc na dykrecję właściciela :))))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w lomzy mozna 18stke zrobic tanio i drozej tyz co polecicie ?

Moim zdaniem to nie ma gdzie zrobić 18stki w Łomży, wszędzie jest drogo, a lokale takie sobie. Może wynajmniesz sale w jednostce wojskowej, tam podobno ktoś ostatnio robił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w lomzy mozna 18stke zrobic tanio i drozej tyz co polecicie ?

ej no kurde tylko 2 przyblizone ofrerty nikt naprawde nic niewie ? no wezcie ludzie moze sie dowiem czegos nowego plis ....

i czego to czytasz maślaku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w lomzy mozna 18stke zrobic tanio i drozej tyz co polecicie ?

majma polecam Atom. Jest naprawde fajnie i niedrogo, wiem bo sam robilem tam 18-stke. Pozdro ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org