sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wycinanie żylaków z nogi .

Proszę o opinie gdzie lepiej wyciąć żylaki w Zambrowie czy w Ostrołęce , i jaki jest czas oczekiwania na zabieg . Z góry dzięki . Błaznom dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

...najlepiej/najskuteczniej wyciąć przy samych pośladkach razem z nogami...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Na Ostrołękę nie licz zapisałem się rok temu na 30 Października i **** z tego przesunęli mnie na 1 listopad 2015 też stoję przed tym dylematem Pani w Ostrołęce mi mówiła żebym w Zambrowie się zapisał albo w Hajnówce nikt nie poleca łomzy nie wiem czemu tu też operują takie sprawy a termin tydzień max czyli coś jest nie tak w łomżyńskim szpitalu, o Żylakach nie słyszałem ale na paru oddziałach to robią co chcą i nikt niema nadzoru nad tym się Postawisz to wiesz jak cię obsłużą jak u dentysty jak ja wkurzysz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Najlepszy chirurg od zylakow to doktor Zakrzewski,ale niestety przyjezdza on tylko do Pisza robic operacje,slyszalam ze tam sa krotsze kolejki

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Moja siostra w wakacje robiła w Łomży i akurat ten oddział sobie chwaliła, wszystko poszło ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Chyba tylko w łomży w wakacje się ktoś morze podjąć takiej operacji bo każdy kto się w tym specjalizuje to wie ze w wakacje i gorące miesiące nikt nie robi żylaków widać w Łomży pełen profesjonalizm Experyment SS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Polecam doktora Grzegorza Zakrzewskiego. Przyjmuje w Piszu. Jeżeli nie jest to konieczne, to on nie wycina tylko ostrzykuje żyłę i żylak sam znika. Koleżanka miała i jest bardzo zadowolona. Specjalista chirurg tel 502618811.
I potwierdzam przedmówcę: żylaków nie operuje się w lato.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

W Zambrowie operuje dr Palka.Nie znam jednak szczegolow.Moze ktos sie tam operowal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Mikelo nie tylko w Łomży drugi termin jaki miała w Białymstoku był rownież wyznaczony w wakacje i ten termin wyznaczył jej profesor u którego się diagnozowała, ale potem podał jej nazwisko lekarza
w Łomży u którego także może spokojnie poddać się zabiegowi i z tej propozycji skorzystała i wszystko poszło jak należy na 3 dzień wypisana została do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Profesor w Białymstoku stwierdził, że owszem w lato nie powinno się wycinać żylaków, ale że nie ma bezwzględnego przeciwskazania, a że te żylaki nie były aż tak rozległe to powiedział, że spokojnie je może w sierpniu usunąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Dzieki za pomoc , dzwoniłem do ostrołeki poradnia i usg do konca stycznia 2015 a zabieg dopiero na listopad 2015 , a w zambrowie praktycznie wszystko od reki poradnia i usg w tydzien a zabieg na drugi tydzien

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Myślę, że powinnaś się jednak skontaktować z innym chirurgiem naczyniowym. ja byłam u tego doktora http://www.doktora.pl/lekarze/chirurg-naczyniowy/adam-zielinski/ i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Lepszy jest zabieg skleroterapii niż wycinanie. Polecam Leszka Wiśniewskiego z Giżycka, tylko on prywatnie przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinanie żylaków z nogi .

Również mogę polecić doktora Adama Zielińskiego. Jest prawdziwym cudotwórcą jeśli chodzi o leczenie żylaków ;) Przyjmuje w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim 57B w Warszawie. Mapę z dojazdem oraz telefon do rejestracji znajdziesz na ich stronie internetowej https://www.doktora.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org