piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Witam , chce wyjechac gdzies na wakacje ze znajomymi ale mam problem bo nie wiemy gdzie . macie może jakieś pomysły na wyjazdy w Polsce oczywiście zeby nie było za drogo ,jakieś ciekawe miejsca gdzie można byłoby się wyszalec i nieźle zabawic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

w Przewięzi za Augustowem sa dobre dyskoteki w wakacje i nie daleko od pola namiotowego wiec mozna isc na piechotke:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

jak zezmiesz mnie to zagwarantuje cie extra zabawe bo jestem facet rozrywkowy ze nie takiego w łomży :D:D;



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Zależy w, którym miesiącu chcecie jechać,jeśli w czerwcu albo lipcu,to najlepiej jechać wtedy nad morze,mazury(jeśłi chodzi u mazury to fajnie jest w Starych Gutach-jak dobrze pamiętam:) lub też do Studziennicznej,kawałek za Augustowem.Nad morzem fajnie jest w Jastarnii i Ustce,bo akurat tam byłem;) W sierpniu wybrałbym się już raczej w góry,bo z reguły pogoda w tym miesiącu jest do bani,np:Sudety,Szklarska Poręba,Jelenia Góra,nawet Wrocław niedaleko,więc warto ;] Peace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

A macie może jakieś konkretne ośrodki wypoczynkowe , pensjonaty itp. Może macie jakieś numery czy linki do stron konkretnych miejsc? Myśle raczej o wyjeździe nad morze. Z góry dziekuję !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

szukasz taniochy to jedz do woznej wsi pod rajgrodem wypożyczysz se domek nad jeziorem tylko rezerwuj teraz bo w sezonie nic nie zdobędziesz bo krawaty rezerwują wszystko na okres wakacji tu jakbyś chciał podam ci nr na komórke 603815682 domowy [0-86] 273-35-09



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Lipiec, Kołobrzeg, Sunrise :) Ja już mam wszystko porezerwowane :P Byłem rok temu, polecam!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

konrad1991, zgadzam sie przewięź jest świetnym miejscem, są ośrodki wypoczynkwe, pensjonaty i oczywiście pole namiotowe, stołówka z pysznym i niedrogim jedzeniem, jezioro czyste.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

a ja mam lepszy plan- spacerkiem wzdluz polskiego wybrzeza, cale 440 km:) zebrane juz wiekszosc planow i map

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Chałupy, Chałupy i jeszcze raz Chałupy. pole namiotowe, imprezy do rana, surf, wake... nie do opisania

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Please. Jedźcie gdzieś dalej. Nie lubię jak naprane towarzystwo drze w sąsiednich domkach mordy do 4.00 rano. Człowiek chce w wakacje odpocząć. Od szkoły, od niemiłego szfa. Proponuję: - może Jarocin albo do Mrągowa. Byle nie okolice Konarzyc, bo tam zawsze spędzam urokliwie wakacje.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Proponuję wyjechać na wyjazd organizowany tutaj http://camptravel.com.pl/ . Bardzo ciekawe miejsca, fajni ludzie, jest co wspominać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wyjazdy wakacyjne!!

Bardzo fajne wyjazdy, także poza sezonem oferuje biuro podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/. Byłem z nimi na wycieczce objazdowej po Austrii i Węgrzech. Jestem pod wrażeniem organizacji i wiedzy na temat tych krajów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org