czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ceny paliw w ŁOmży

Dlaczego w auchanie w Białymstoku ropa tańsza o 30 gr na LITRZE.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

a dlaczego w Białymstoku zatankowałeś na Auchanie a nie na innej Białostockiej stacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

Obecnie nie mieszkam w Łomży ale powiem szczerze ze ceny paliw w Łomży sa faktycznie z kosmosu. Cena z dzis stacja orlen ropa 4.17 obok Bp 4.18 a jakie ceny w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

Zastanawiam się jak to będzie z cenami oleju opałowego i gazu ziemnego do ogrzewania domów? Czy też spadnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

To tankuj w normalnych miejscach typu Orlen, ja bym nie tankował w Auchan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

zawsze zostaje komunikacja publicza masz auto czyli ubezpieczenie eksplatacja koszty paliwa to normalna sprawa wiec nie ma co plakac
zawsze mozesz jezdzic tankowac do bialegostoku nikt cie nie zmusza do tankowania w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

\"pszemek\" byłem w pobliżu a co jeszcze jest gdzieś taniej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

chodziło mi o to że i tak w Auchanie zawsze jest o wiele taniej niz na innych stacjach benzynowych.

Chociaż w Łomży faktycznie przeginają z cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

madagaskar tu nie chodzi o to ze nikt nikomu nie zabroni jezdzic tankowac do innego miasta ale o fakt sztucznego podnoszenia ceny. Jak wszystkie sklepy spozywcze sie zmowia i podniosa ceny o 50% to pojedziesz kupowac do bialegostoku czy powalczysz zeby w Łomży ceny wrocily do normalnosci? Cena paliwa w Łomży jest podniesiona wzgledem innych miast o jakies 20-30 gr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw w ŁOmży

Gaz rzeczywiście potaniał w ostatnich miesiącach dość znacznie, widać to nawet po cenach gazu butlowego, np w amerigas -> http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-domu/butle/oferta-butle.html. Z tego co wiem,t o ceny będą nadal spadały, tylko muszą wyczerpać się aktualne zasoby gazu zgromadzonego w magazynach jeszcze po wysokich cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org