środa, 30 lipca 2025 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkolenie psów

Wiem, że temat już kiedyś był. Jestem jednak ciekaw czy ktoś się tym zajmuje w Łomży lub w okolicy. Numery, które były podawane we wcześniejszych postach już są nie aktualne. Chodzi mi o zwykłe, podstawowe ułożenie psa.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów

Szczytno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów

a czego tam uczą psów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów

Min. rachunek różniczkowy i całki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów

Jak to czego? jednych pisać drugich czytać dlatego po dwóch chodzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

nieruchomości
Sprzedam piękną działkę w Nowogrodzie 885 m2 przy Sikorskiego 10. Asfalt, ogrodzenie, prąd, woda, kanalizacja, internet w ulicy, studnia. Drewniana zabudowa do rozbiórki.
tel. 508323862, 539908593
usługi
PHU MODZELEWSKI oferuje w sprzedaży: kotły C.O. na pellet, palniki pelletowe, wkłady kominowe, kominy izolowane, pellet drzewny. Zapewniam montaż i serwis. Łomża ul. Browarna 5.
tel. 508233425
różne
Jagody, Grzyby Kupuję. Łomża, ul. Łąkowa 13.
tel.
Więcej ogłoszeń

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org