poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Kto według was jest najlepszy, kogo polecacie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Tak naprawdę nikogo z Łomży..Niestety..HQ Studio - Białystok, Day&Light Studios Piotr Łapiński lub Just Married Video - godni polecenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Rybka prawdę powiada :)
Można jeszcze Rutki wziąć pod uwagę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Artur Kalinowski Best Studio,kamerowal moje wesele.Super.Konkretny facet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

...a my polecamy Panów: Stefan Dorobisz z synem Arkiem, Andrzej Skrodzki- www.studiovideoprofilm.pl, Magda Kamińska- też chyba mają swoją www...., Zbigniew Zalewski.
Oglądaliśmy ich nagrania (nagrywali wesela w rodzinie i u znajomych). Bez żadnych zastrzeżeń, a podejście do klienta jest super...
To nie reklama tylko subiektywna opinia...
Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

jak się nie chce szukać
http://www.youtube.com/watch?v=N7pxeogVk5c&feature=channel&list=UL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

A ja polecam pana Waldemara F.http://artmuz.pl/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Kamiński ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

kiedyś Kamiński studio było moim faworytem

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

także Łomża ma swoich filmowców wcale nie najgorszych a jak ktos wymienia firmy za 8 tyś za filmowanie to są lepsze na woronicza tam chłopaki spełnią wszystkie marzenia tylko ceny na pewno nie łomżyńskie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

modartstudio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Nie zgodzę się że Kalinowski jest super ,konkretny. W mojej ocenie w kontakcie to kawał cha......Jest wszystko cacy do ślubu, czli do momentu nagrania a potem to on stawia swoje warunki. ja go nie polecam., Trudny w kontakcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

a noc poslubna tez nagrywaja,dolaczaja sie do trujkata???hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

jakie 8 tys? dobrego kamrzeste, ba! nawet nagranie na 2 kamery, mozna miec za 3 tys :) z lomzy nikogo nie polecam, wole doplacic 100zl i miec z dojazdem :) aa i wolalabym miec wideofilmowanie z lustrzanki a nie kamery, ktoś w lomzy tak nagrywa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Zgadzam się w 100% z magdalena1. Taka jest prawda w Łomży chyba nikt nie nagrywa lustrzankami, porównajcie sobie jakoś nagrania takim sprzętem. Jak widzę w nagraniach: motylki, gołąbki i przeżyjmy to jeszcze raz to aż mnie trzęsie to oczywiście moje zdanie, każdy ma własne upodobania. Za 3 tys. mam 2 kamerzystów, którzy nagrywają lustrzankami ze świetną jakością plus plener. Oczywiście z Białegostoku. Jak zobaczycie filmiki np. HQ studio czy innych które wymieniałam i porównacie to z łomżyńskimi filmami to sami zobaczycie różnice. Oczywiście chyba że komuś takie rzeczy się podobają wtedy proszę bardzo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Witam wszystkich forumowiczów.
Czytam czasami posty i zastanawiam sie skąd biora się takie pomysły u niektórych osób zainteresowanych nagrywaniem lub osobami nagrywającymi.
Jeżeli chcecie podpowiedzi jak to wygląda ze strony technicznej to podam kilka przykładów, a jest ich naprawdę dużo;
1. Nagranie ma duże znaczenie, a montaż jeszcze większe+ podkłady muzyczne
2. Jak to się ma nagranie HD do materiału gotowego na DVD?, jeśli już to
na BLU-RAY
3. Wszystko zależy ile chcecie gotowego materiału filmowego ( chodzi o
długość filmu w min., to ma wpływ na kompresję materiału na DVD.
4. Orientacyjnie 1h. surowego materiału zaczyna się ok 15 GB, a płyta DVD ma
4.7 GB i 120 min. można zapisać materiału filmowego, więc odp. sobie sami
jaka jest kompresja co znacznie pogarsza jakość.
5. Płyta BLU-RAY ma 25GB, ale do tego potrzebny odtwarzacz w tym formacie
jak i odbiornik, a nie tylko kamera HD lub lustrzanki.... itp.
6. Prawidłowo na płyte DVD 4.7GB nie powinno zapisywać się materiału więcej
niż 65 min., max 75 min.- wtedy jakośc będzie powalająca, oczywiście przy
dobrym nagraniu materiału przy ręcznych wartościach, a nie automatem...
( prawdziwi operatorzy dobrze wiedzą o czym napisałem)
7. Przy takim zapisie j/w starsze odtwarzacze jak i kompy zacinają się,
wrażenie że płyta żle nagrana
8. Animacje to dawno odeszły do lamusa, a film zawsze jest uzgadniany
z Młodymi, i to Oni decydują co ma być na filmie.

Szanowni forumowicze, w niektórych opiniach zgadzam się z Wami, ale jak jedna czy wtóra osoba spartaczy robotę, to nie znaczy że wszyscy tak robią.
Tak na marginesie stoję za kamerą od 15 lat, robię różne materiały na różne zamówienia, nie tylko wesela, studniówki ...
Nie będę się ujawniał, ponieważ nie jestem z Łomży i nie chodzi tutaj o reklamę czy antyreklamę, ale widziałem filmy kamerzystów z Łomży, Białegostoku, Olsztyna, Warszawy i innych miast, i powiem Wam tylko tyle że macie kilku kamerzystów co mają pojęcie o robocie i robią to naprawdę dobrze, ponieważ oglądając film widać w nim duszę a nie szablon i to jest własnie to..........................
Każda osoba która prowadzi działalnośc gospodarczą ma koszty utrzymania zakładu, ponieważ z tego żyje i musi się utrzymać, a inni jeżeli traktują jako dorobienie sobie bo jakoś tam bedzie to właśnie sa tego skutki, a potem narzekania itd............
Sory za rozpisanie sie, ale to jest 1-na setna tego co powinno byc na filmie.
Pozdrawiam, owocnego szukania i trafnego wyboru usługodawców.
Szwenkier, (operator kamer).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

8 tys just maried konkretnie....lustrzanki sa fajne co ułamek sekundy zmiana ekspozycji obrazu tj. kolorystyki itp,...mozna zobaczyc na you tube jak się wpisze model lustrzanki...niestety lustrzanka nie zamieni kamery jakos na euro ich nie używają...tylko w tanio budżetowych teledyskach gwiazd biorą lustrzanki bo wychodzi wtedy koszt 8 tys za teledysk gwiazdy, kiedys był o tym program...hq studio rez ma lepsze i gorsze filmy...ja ich ogladam od 2 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

W Łomży lustrzankami kręci ModartStudio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Just Married niecałe 3 tys. za 2013 r. - pisałam do nich ostatnio bo sama szukałam kamerzysty na swoje wesele, chyba coś mocno się pogubiłeś z cenami, HQ Studio 4.200 bez pleneru z plenerem 5tys. Day&Light Studios Piotr Łapiński - 3.200 z plenerem. Skąd masz takie info że 8 tys nie ma pojęcia;D Ale 8 tys. to bierze np. MP Studios, którzy tworzą rewelacyjne filmy no i wiadomo cenią się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

sorry Rybeczka pomyliłem jUST mARIED z
MP studios...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Nie ma sprawy, po prostu się zdziwiłam bo pisałam do nich dosłownie kilka tygodni temu. MP Studios bierze 8tys., jak do nich pisałam to terminy na 2013 mieli już pozajmowane praktycznie wszystkie. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego kamerzystę, czy to w Łomży czy to z innego miasta. Najważniejsze żeby mu się podobało i ludzie mieli fajną pamiątkę na całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

i siedzą chłopaki w domach w soboty tak się cenią w teraz sie reklamują
4tyś - 8 tys pojebało chyba ludzi nawet gdyby ta płyta była ze złota
rubcie tymi aparatami zdjęcia nie filmy z wesel
bo ja was napewno nie wezmę wolę kamerę do 2tyś
teraz już jak się orientowałem to kamery wszyscy mają dobre
to i film będzie dobrej jakości wracajcie do białegostoku
lub rubcie teledyski disco polo
pro 1501 dokładnie to opisał więc spadajcie z tymi aparatami
do lasu naturę filmować

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Tylko tak na marginesie: róbcie a nie rubcie. Jak już się wypowiadać i krytykować ( co oczywiście można to wolny kraj) to przynajmniej w języku polskim:) Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

a ja polecam studio Kamiński :) Bardzo fajni ludzie, otwarci na propozycje, rzetelni, przepiękne podkłady muzyczne, wychwycone drobiazgi, idealny montaż, polecam na 100 % :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

modartstudio :) chłopaki nagrywają właśnie z lustrzanek :) POLECAM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

JUST MARRIED video - profesjonalnie, nowocześnie i w przystępnej cenie. Ponadto Panowie są bardzo mili, wyrozumiali i dostosowują się do potrzeb pary młodej. Firma działa na obszarze kilku województw. Kamerzysta bez problemów dojechał do Łomży, gdzie odbywał się ślub i wesele, a sam plener mieliśmy nagrywany w Warszawie (dzięki wyrozumiałości - miesiąc po ślubie!). Czas oczekiwania na film - około miesiąca, a filmik z samego pleneru mieliśmy po niespełna tygodniu. Jeżelii komuś zależy na nowoczesnym filmie z wesela to naprawdę polecam JM Video!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Zapomniałam wspomnieć o cenie, za sierpień 2011 (po małych negocjacjach :) zapłaciliśmy JustMarried Video 2700zł!!! z tego, co się orientowałam obecnie za tą cenę Panowie proponują lepszą opcję, mam na myśli nagrywanie w HD i kopię filmu na blue-rey.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Podpisujesz regulamin i nie masz nic prawie do powiedzenia. Dużo braków w umowie, a sami powołują się na kwestie artystyczną i na wewnętrzne procedury. My wersję roboczą poprawialiśmy w taki sposób, że sami klatka po klatce, sekunda po sekundzie musieliśmy dosłownie jak dla debila zawrzeć co może pozostać a co nie w filmie. Ogólnie to bardzo mało nagrane z wyjścia z domu oraz kościoła. Część z kościoła bardzo ponura a nie podniosła. Oczepiny tragedia- postawiony aparat w jednym miejscu i filmowanie przez 20 min. Highliglt to zlepka najlepszych fragmentów- stworzona na potrzeby dobrej reklamy na www. My nawet pokusiliśmy się o wersję na dysku materiału nie składanego- dodatkowe 700 zł (do kwoty ł które płaciliśmy + koszty wysyłki płyt źle nagranych- błędy w materiale oryginalnym przy filmowaniu aparatu). Stwierdziliśmy, że za te pieniądze to co film obejmuje (1,5 h) więcej nie nagrali, co skutkowało niemożliwością dobrego montażu z powodu braku scen. Jedynie co, to muszę potwierdzić że plener w miarę udał się, ale tylko ze względu na naszą kreatywność.
My mieliśmy nadzieję, że całość jest na poziomie highlightu ( że trochę sceny będą zróżnicowane,że potrafią prowadzić ujęcia aparatem)... i się mocno rozczarowaliśmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

MÓJ POST DOTYCZYŁ JUST MARIED VIDEO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Tutaj z Łomży gościu zajebiście kręci. A teraz widziałem, że jakieś bajery z quadrocoptera robi. Tak, to jest reklama, bo moim znajomym nagrywał wesele i aż się zdziwiłem jak z byle głupiej sytuacji robił naprawdę fajne ujęcia. Jednym słowem szczena mi opadła, więc reklamuję :-) Co do kosztów... nie wiem, za to kilka jego filmów można na internecie zobaczyć:

http://vimeo.com/kopczewskicom

http://kopczewski.com/

http://krystiankopczewski.blogspot.com/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

A ja niestety polecę niekoniecznie z Łomży studio -www.jmvideo.pl Kilka wesel kręcili w ok. Łomży. Sami oceńcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Artur Kalinowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Polecam tego oto Pana ;) Przepieknie potrafi stworzyc pamiatke ze slubu https://www.facebook.com/adam.wojtasik.9?fref=ts

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Po co kręcicie te bzdetne filmy?
Po to żeby potem leżały w szafie.
Chyba tylko masochiści oglądają swoje śluby i wesela ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Zobacz sobie filmy z galerii http://www.multimediavideo.pl/galeria/filmy mnie osobiście bardzo się podobają, ale wiadomo, że są gusta i guściki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze wideofilmowanie na wesele

Videokaminski!!!!!! Polecam, naprawde warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org