sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam mechanika

Jak w temacie. Mam problem z ogrzewaniem w samochodzie. Możliwe, że jest to problem ze sterowaniem klapami (ciepło/zimno) w nagrzewnicy. Czy możecie polecić kogoś kto byłby zdiagnozował i usunął usterkę? Podobno jest jakiś człowiek w okolicach bawełny który mógłby się tym zająć jednak nie mogę znaleźć kontaktu. Proszę o pomoc i pozostawienie namiarów w odpowiedziach.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

kupiski stawowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

694 437 424 ulica Poznanska przy rondku na Lochtynowo. Moze cos Ci pomoze. Nazywa sie.Waldek

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

a jakie autko??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Mondeo mk3. Climatronik posiada. Dziwna sprawa przewody gorące a ciepła nie ma. Zobaczę w kupiskach bo mechanik mi mówił ze to bardziej elektryczna przypadłość niz mechaniczna. Dlatego ten temat ponieważ z elektrykami samochodowymi nie miałem odczynienia. Dzięki za pomoc. Jakby jeszcze ktoś miał pomysły to będę wdzięczny.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

http://care-car.firmy.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Na Senatorskiej 5 jest dobry mechanik .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Niekoniecznie przypadłość elektryczna. Mogła się np. zamulić nagrzewnica i nie ma przepływu płynu, a więc nie oddaje ciepła. Miałem tak kiedyś w lagunie. Zimno było jak w trupiarni. Nie dolewałeś przypadkiem do chłodnicy jakichś uszczelniaczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Nie nie. Nie stosuje medycyny niekonwencjonalnej na moim autku. Wcześniej nie było regulacji temperatury nawiewu. Tylko gorąco i zimno. Nic pomiędzy. No dobra. Dzięki za podpowiedzi.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Zerknij sobie tutaj: https://www.motointegrator.pl/szukaj/uklady-klimatyzacji-i-wentylacji-122/ może znajdziesz w okolicy dobry warsztat-ja polecam firme, nie oszukuja i nie naciagają klienta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Tylko na ul.Ciepłej nie proponuję stawiać auta. Niby chwalili wcześniej ten zakład ale teraz nie powiem nawet jednego dobrego słowa. Samochód został tam zostawiony na 2 tyg, stał..stał..aż został zabrany i wyceniono to stanie jeszcze na 100zł mimo nie robienia przy nim nic.... Paranoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

Jak dla mnie do spraw elektrycznych tylko ul ciepła ze swoim volvo jezdziłem po mechanikach i elektrykach 2 miesiące i fakt auto stało ponad tydzień tanio nie było ale usterka usunięta z powodzeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam mechanika

u mnie nie umieli usunąć usterki, powiedzieli to co już wiedziałem, a za postój i zmarnowanie czasu musiałem zapłacić 100zł. Głupi że nie wzięłem rachunku ale już za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org