sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drewno na opał

Witam, wszystkich ktorzy posiadaja jakakolwiek wiedze i odrobine checi sie nia podzielic na temat drewna na opal prosze o podzielenie sie ze mna, w jakich miejscach moge kupic drewno do pieca i w jakiej cenie. moga to byc pienki do porabania jak i rowniez gotowe drewno do palenia.

Jeżeli temat byl juz wczesniej poruszany to przepraszam ale jest mi potrzebna taka informacja.


Dziekuje dobrym duszyczkom za cenne wiadomosci :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drewno na opał

W Mrówce jest gotowe, porąbane drewno do palenia w dużych skrzyniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drewno na opał

liściaste do kominka czy iglaste do pieca ?
jak palisz okazyjnie to małe ilości w marketach czy tez nawet na stacjach benzynowych, jak potrzebujesz więcej to się tak nie opłaca, nadleśnictwo sprzedaje taniej większe ilości ,bądź składy drewna - np. za \" Barbórką \"

masz w ogłoszeniach : Drewno opałowe z Nadleśnictwa - sosna, świerk, brzoza, dąb, grab. Cena od 100zł do 150zł z dostawa do klienta.tel. 608412919








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drewno na opał

wczesniej kupywalem z roznych miejsce drewno i zawsze jakies hece. to mi przywiezli i rozladowali - wykiprowali, bez pokazania ile faktycznie przywiezli.

raz brygada we trzech, dwaj pijaniutcy - kierowca chyba trzezwy. i inne historie.

ostatnio znalzlem w necie firme z lomzy, ebiomasa.eu. i tutaj musze powiedziec ze bylem chociaz raz zadowolony. facet przywiozl, zmierzyl, pokazal ile faktycznie ma na aucie i dopiero wykiprowal. wiec moge z czystym sumieniem polecic.

ahaa bardzo wazna rzecz! przywiezli metry ukladane na pace, a nie rzucone a to jest naprawde ogromna roznica

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org