piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ateiści

O czym się rozmawia na spotkaniach Ateistów?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

kursy zawodowe Łódź
kursy zawodowe Łódź
kursy zawodowe Łódź



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

bo wydaje mi sie ze nie rozmawiają o niczym oprócz krytykowania innych wiar;p

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

kursy zawodowe Łódź
kursy zawodowe Łódź
kursy zawodowe Łódź



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Ateistów z katolikami pomyliłeś? ;)
Marna prowokacja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

żadna prowokacja, zastanawia mnie o czym oni mogą rozmawiac skoro nie mają swojej wiary;p

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

jak to o czym?O DUPACH!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Ludzie nie mają o czym rozmawiać, jedynie o wierze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

odpowie ktoś sensownie jakoś:D? naprawdę mnie to interesuje czy oni mają jakieś własne tematy;p

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści


jesteś wierzący i gadasz o ateistach !
wydaje ci się, że ateiści rozmawiają o wiarach różnych...

jeżeli twoje życie osobiste i zawodowe polega na rozprawianiu o wierze lub ateistach to albo jesteś księdzem albo niesprawnym intelektualnie człowiekiem, na to drugie wskazują treści wklejane przez ciebie, chociaż to nie wyklucza tego pierwszego - po prostu jesteś ubogi intelektualnie i masz nudne życie,

normalny człowiek rozmawia o wszystkim, a rozmowy o wiarach (ateizm jest też wiarą, chociaż wiarą w nic) są nudne :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

ateizm to brak wiary.

Moglibyśmy pogadać bez oceniania siebie nawzajem? Nie znamy sie nie wiesz jaki jestem. Moje wątpliwości nie wzięły się z nikąd. nie interesowałem się Ateistami do momentu az oni nie zaczęli się mocno interesowac naszą religią. I właśnie o to pytam, dlaczego oni tam mocno interesują się i krytykują polski Kościół? Wiem że jest dużo argumentów ale chodzi o to jaki sens ma istnienie grup ateistycznych, o czym oni rozwiają oprócz krytykowania Koscioła, skoro sa tacy niewierzący to po co się mieszają cąły czas w wiarę?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

w sumie to co mówisz o mnie można odwrócić i to właśnie powiedzieć o Ateistach, którzy interesują się tylko innymi wiarami, że sa debilami idiotami, sa ograniczeni, są ubodzy intelektualnie. Patrz brakowało mi tego słowa:D

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Darek1 skąd pomysł, że ateiści interesują się religią KK? Z tego co widzę, głównie chrześcijanie skarżą się na kościół, nie podoba im się, że taka instytucja psuje wizerunek katolicyzmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

chodzi między innymi o jedną osobe Pana Pawła Hajncla, był juz kilka razy w TV, tzw człowiek motyl ostro krytykuje i ośmiesza Kościół. Rozumiem ośmieszanie spraw religijno-politycznych ale nie rozumiem wyśmiewania tego, że ktoś sie za kogoś modli w szpitalu.

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

a ty wierzący jaki masz własny temat ? masz ochotę porozmawiać z ateistą ?wyjdź z przed monitora i idź do znajomych popytaj zapewne zdziwi cie fakt ile osób w twoim gronie wierzy w to co mu się podoba.A jeśli ci się nudzi weź się za szydełkowanie :) pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Idę za godzinę:) Mieliśmy rozmawiać o Ateistach a nie o mnie

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

a katolicy tylko o wierze gadają. nie ma innych tematów? zastanów się. to to jakbyś się zastanawiał o czym gadają ludzie, którzy nie mają samochodu, albo zwierzęcia w domu. bez sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Darku i w czym Ci przeszkadza osoba Pana Pawła? Wolność słowa - mówi co chce. Przez jedną osobę ateiści są już bee? To co mówić o katolikach, wśród których jest masa gwałcicieli, pedofilów i złodziei? Uogólniać dalej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

a co za różnica ty czy ateista ?skoro chcesz publicznie porozmawiać o innych ludziach to jednoznacznie o sobie też nie widzę problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Głupie pytanie mające pokazać, że ateista to bezmózgi twór, którego sensem życia jest krytyka KK.
Próbujesz udowodnić,że bez wiary życie nie ma sensu.
Dla mnie jesteś płytki, ograniczny i bez wyobraźni.
Profesor Religa był ateistą. Wklep se w google i poczytaj o czym rozmawiał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

O pogodzie rozmawiają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Pyta jakby "ateiści" byli jakąś sektą, czy inną zorganizowaną grupą.
Jakiś koleś, który nie wierzy religijny bajki atakuje KK to jego sprawa i KK.

Większość normalnych ludzi ma te sprawy w głębokim poważaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

wolnośc słowa jest dobra do momentu kiedy nie obraża innych osób.

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Do Darek1: Nie wiem o czym rozmawiają ateiści ale mogę Ci przybliżyć co zaobserwowałam o "naszej" wierze..... Skoro w Polsce pewnie tak mniej więcej 90% ludzi jest katolikami to mogę założyć, że 90% ludzi, których spotkałam wczoraj kręcąc się po mieście w związku z przedświątecznymi zakupami to też katolicy.... Jakiś czas temu były rekolekcje-katolicy wiedzą co to jest :), teraz Wielki Tydzień- tłumy w kościołach. ludzie chodzący do spowiedzi itp. A w marketach, pod marketami......no cóż....jak się tak posłucha, poobserwuje różnego rodzaju zachowania to ja przestaje rozumieć tą "naszą" wiarę.... Po co te spowiedzi, modlitwy itp. jak ludzie wobec siebie nie potrafią okazać szacunku i tzw. "miłości do bliźniego". Jedna wielka gonitwa i wyścig tylko do czego??? Prosty przykład- stoję w kolejce i słyszę rozmowę dwóch "babć" za mną:"a ja palmę to sama w tym roku robiłam", "dziś droga krzyżowa przez miasto, trzeba iść" "rekolekcje ksiądz pięknie odprawił" itp. Ale jak przepuściłam starszego pana "z balkonikiem" w kolejce i okazało się, że kupował tylko kawę i "ćwiartkę" to babcia do mnie z pretensjami jak ja mogłam pijaka przepuścić!!! Mówie jej że dla mnie to po prostu starszy człowiek a czy pijak czy nie to już inna sprawa. Chciałam i te babcie przepuścić ale jak na mnie "naskoczyły", że młodzi to do kościoła nie chodzą, nie znają tradycji świątecznych bla bla bla to wolałam jednak wyjść stamtąd jak najszybciej.

Piękna ta "nasza" wiara....Szkoda tylko, że ludzie chyba zapomnieli, że samo "chodzenie" do kościoła w tej wierze to nie wszystko.... eh.....a szkoda....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

najlepsze jest jak działa POST, dzisiaj nic nie wolno jest a jutro będa tak wpie#alać że brzuchy popękają. CHyba ta religia mówi o umierze w jedzeniu i piciu

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Oj czepiacie się, poczytajcie o innych wyznaniach, o Żydach poczytajcie, o prawosławnych, o świadkach Jehowy, co nie mogą palić papierosów ani pić alkoholu, oni to dopiero mają restrykcje, co do modlitw, postu itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Ateizm nie jest wiarą, ateista jedynie odrzuca założenie o istnieniu boga kierując się sprawdzalnymi empirycznie tezami. Na pytanie czy istnieje bóg ateista nie odpowie, ani twierdząco, ani przecząco.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

*Benia* oni mają restrykcje ale zwykle się do nich stosują. Nasze 10 przykazań po prostu "jest" :) Wesołych świąt życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

10 przykazań jest, tylko mało kto się nimi przejmuje na szczęście nam wszystkim...
Nawet księża żyją wg własnej zasady: raz dziewczyna, raz chłopaczek, żeby życie miało smaczek...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Wiadomo, wszędzie tam gdzie są zasady sa odstępstwa od tych zasad, w każdej religii.
Ale chodzi mi o ateistów, jaki sens mają ich spotkania oprócz podważania istnienia innych Bogów?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

A mi się wydaje iż to Ty jesteś zubożały intelektualnie. Dałeś się nabrać na jakieś głupie historyjki. Wiara to narzędzie do sterowania MAS, do sterowania ciemnotą. Ja jestem ateistą. I uwierz nie chodzę na żadne spotkania i co więcej nie rozmawiam o żadnych wiarach. A wiesz dlaczego bo jestem ateistą, jestem wyzwolony od tego gówna. Ale potrafię zrozumieć pewne sprawy i nie obrażam czy ateistów , czy katolików czy żydów. Bo mnie to wszystko jebie. Jak oceniam to człowieka, a nie jego wiarę, bo mi wiara nie przeszkadza , przeszkadzają mi jedynie INSTYTUCJE sterujące ludźmi wierzącymi. A czemu? ,bo często działają bezprawnie , ponad wszystkimi wymiernymi prawami , oszukując ludzi i okradając nasz kraj. I to mnie boli. A jak chcesz wierzyć w złotą kaczkę ( i to bez podtekstów :-) ) , to wierz , obyś był tylko dobrym człowiekiem. Ja nie wierzę w Boga , wierzę w swoich rodziców, rodzeństwo, rodzinę i nie przeszkadza mi to być dobrym człowiekiem. I wiem że może nie ładnie jest się samego oceniać , ale wydaje mi się iż takim jestem. Aha no i użyłeś obraźliwych słów w stronę ateistów , Twa wiara Ci na to nie pozwala, pójdziesz do piekła :-)

Pozdrowienia dla ciemnoty :-) , mi brak wiary nie ogranicza :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

nie obrażasz? Właśnie na mnie nawrzucałeś.
Oceniasz mnie a nie wiare, ja nie pytałem w ogóle o moją czy kogokolwiek wiarę tylko o ateizm.
W jaki sposób obraziłem ateistów?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Mi wiara nie zabrania obrażania :-)
W pewnym stopniu potrafię Ciebie zrozumieć. Mi też od dziecka wmawiano że jak wejdę do ciemnego lasu to mnie zje Baba Jaga, no i potem faktycznie bałem się wejść do ciemnego lasu. Siła perswazji..., było ich więcej , byli starsi i uważałem ich za mądrzejszych. Ci ktoś nawciskał o dużym niebieskim człowieku no i teraz w niego wierzysz. Mi też próbowali, ale widać nie trafili na podatny grunt. :-)
A co do ateistów to czemu tak się nimi interesujesz, jakaś chęć poszerzenia szeregów :-)
Uwierz mi że ateistów nie interesuję co Ty myślisz o nich , ani o ich braku wiary , i na pewno nie rozmawiają o Tobie.
A i nigdy nie słyszałem o jakichś zgrupowaniach ateistów ani takowych nie szukałem, bo to już nie są ateiści tylko FANATYCY.
I jako FANATYKA postrzegam również Ciebie. Wierzysz, to super, w czymś Ci to pomaga to tym bardziej super , ale po co zaraz z tym się tak obnosić. Do boga pomodlić możesz się i na zielonej łące w majtkach, a nie koniecznie w złotych pałacach i czarnym garniturze. Z mej strony przerywam dyskusję gdyż widzę u ciebie ogromne klapki na oczach.

POZWÓLCIE LUDZIOM WYBRAĆ!!! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

dyżurny ksiądz z dyżurnym temacikiem wyskoczył ;)))

ateiści myślą o wszystkim- o czym chcą, a wierzący o przekazach pieniężnych na radio maryja.
i tak niech pozostanie.
Ateistom z tym dobrze, więc i niech troskliwym darkom (numer dowolny) też niech bedzie dobrze :)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Student714- mądre to co napisałeś......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

Może wiara nie zabrania obrażać, ale wolność słowa jest ograniczona do momentu obrażenia drugiej osoby.

Ja się z niczym nie obnoszę i równiez tego nie lubie u innych, np u homoseksualistów, skoro kolesie są gejami to spoko niech sobie będa ale po co muszą o tym mówić calemu światu chodząc nago po ulicach trzymając się za ptaszki? Z mojego doświadczenia i znajomości gejów zauwazylem że ich relacja końćzy się tylko na relacji seksualnej.

ATEIZMEM zainteresowałem się dopiero wtedy kiedy zbyt mocno Ateiści zainteresowali się mną i zaczęlo mi to przeszkadzać że zaczęli bez powodu wjeżdżac na moją wiarę.

I stąd moje pytanie "O czym mogą rozmawiać Ateiści na swoich spotkaniach?"

rozumiesz?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

SYNKU, ALE MASZ DZIDZIUSIU PROBLEM ????

DZIECIAKU, coś poier*dolisz o homoseksualiżmie i twoich spostrzeżeniach ateiści - kontra KTO????

dzieciaku, filozofia nie jest twoim problemem, po prostu ty jeszcze nie dorosłeś do dyskusji na tematy egzystoncjalne


dzidziuś, ty mylisz pojęcia !

SYNKU, najpierw poczytaj co to jest ATEIZM !

Ateiści zainteresowali się mną i zaczęlo mi to przeszkadzać że zaczęli bez powodu wjeżdżac na moją wiarę.



///////////////////////////


DUREŃ JESTEŚ SYNKU !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

ibrakowało jeszcze tylko tego wpisu do kompletu

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

nie wiem czego dzidzius tu nie rozumiesz:D

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

dzieciaczku ,

dzidziuś poparz na twe tematy zakładane --

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ateiści

no wiem sory jak mam 8 lat to myślisz że nas coś więcej mnie stać?

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org