sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyjażń damsko-męska

Czy kobieta i mężczyzna mogą się przyjażnić?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Uważacie że jest to możliwe czy że coś takiego nie ma racji bytu bo i tak prędzej czy póżniej któraś ze stron zapragnie czegoś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

zawsze konczy sie bzykankiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Goowno prawda. Mam przyjaciela, jak się poznawaliśmy oboje byliśmy wolni, teraz oboje jesteśmy w związkach i przyjaźń trwa kilka lat dobrych juz :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

vita a nie bzykacie sie tak szczerze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

szczerze - nie :) Tak jak piszę, mam faceta i on mi wystarcza. Przyjaciel to przyjaciel, serio nie macie zajebi.scie bliskich osob płci przeciwnej?




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Vita popieram można się przyjaźnić z facetem, mało tego jestem pewna że na pewno nie obgada z innymi mężczyznami za plecami tak jak to robią pseudo przyjaciółki ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Podobno to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, więc skoro ze zwierzęciem jesteśmy się w stanie „dogadać” to ze sobą chyba też. Uważam, że przyjaźń kobiety z mężczyzną jest możliwa jednak będzie to zupełnie coś innego niż przyjaźń dwóch facetów. To całkowicie inne relacje, emocje itd. Dlatego uważam równanie męskiej przyjaźni z damsko-męską za absurd. Co wcale nie oznacza, że nie może mężczyzna nawiązać bardzo bliskich relacji z kobietą bez podtekstu seksualnego, ale to nie to samo, co przyjaźń z innym facetem.
Takie jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Pies i kobieta - najlepsi przyjaciele człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

przyjazn a cos takiego naprawde istnieje?tak szczerze?ja zaczynam w to wątpić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

https://www.youtube.com/watch?v=jdq1cYG9zvU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Żadna przyjaźń nie istnieje czy to damską-męska czy damską-damska w dzisiejszych czasach.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

skończy się w łóżku jeśli oboje są samotni
ale jak suka nieda pies nieweźmie chyba że siłą

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Uważam, że przyjaźń damsko-męska istnieje :) Jakoś mam przyjaciółkę i nigdy bym nie pomyślał, żeby co miałoby między nami być więcej - przyjaźń to przyjaźń, nawet ukochanej osobie nie powiem tego co przyjaciółce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

laur1111xxx - co Ty bredzisz. Mam w swoim życiu 2 osoby, które bez wachania mogę nazwać przyjaciółmi. Nawet troje, wliczając w to swojego faceta. Reszta to znajomi, bardziej i mniej bliscy. I współczuję Ci jeśli nie masz żadnej takiej osoby, może w Tobie wina, że sam/ sama nie potrafiłaś być dla kogoś przyjacielem.

tenis - tak jak pisałam, przez długi czas trwania mojej przyjaźni oboje byliśmy sami, a nigdy nie doszło do niczego więcej, do tej pory darzymy siebie ogromnym szacunkiem, może dlatego tak sie stało.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Jest możliwa.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Vita to ty bredzisz masz przyjaciół bo może nie potrzebna była ci jakaś pomoc znając życie to jak byś jej potrzebował/a to by było po przyjaźni.Poza tym przyjaciółmi osobami na których można liczyć jest rodzina nikt więcej.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

vita i tak wiem ze sie bzykacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Przy odpowiedniej empatii, szacunku i zrozumieniu, przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa.
A kto jest penisem na dwóch łapach, ten tego nie doświadczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

opelik, możesz wyrażac swoje zdanie, a ja mam prawo mieć je gdzieś :P
laur1111xxx - właśnie dzięki tym sytuacjom, gdzie potrzebowałam pomocy, przekonałam sie kto jest prawdziwym przyjacielem. Jak to się mawia - prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie.. To, że Ty ich nie masz, nie znaczy, że takie zjawisko nie istnieje :P To tak jakbyś powiedział/a, że malaria nie istnieje, bo Ty jej n ie masz:P




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

to w koncu sie bzykacie czy nie bzykacie

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Jest możliwa ale powoduje też komplikacje.
Jeśli masz już wieloletnią przyjaciółkę, która ci zaufała to nie zaczniesz się raptem, wykorzystując jakąś okazję do niej dobierać bo możesz wszystko zepsuć.
Jeśli jesteś też w stałym związku to twoja dziewczyna (żona) zacznie być zazdrosna o godzinne gruchanie z przyjaciółką przez telefon. Zaraz usłyszysz "ze mną to nie masz o czym rozmawiać tak jak z tamtą"
A jeśli nie masz dziewczyny to zaczniesz szukać. Wtedy przyjaciółka zacznie być zazdrosna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

ja jako przyjaciółka jakos nie jestem zazdrosna, słabo znam kobietę tego mojego kumpla, bo zazwyczaj spotykamy się we 2 lub z reszta naszych starych, jeszcze licealnych znajomych (hohoho a lat juz minęło sporo..) więc nie wiem jak to wygląda z drugiej strony, ale skoro spotykamy się nadal, to chyba sprzeciwu nie ma wielkiego. Tak samo i mój facet zazdrosny nie jest, przeciż mi ufa, nie ma podstaw, żeby mogło byc inaczej.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

dobra dobra tak sie tylko mowi

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Wszystkie kobiety twierdzą, że istnieje coś takiego. 99% facetów nie ma pojęcia o czym mówicie :) Tak było, jest i będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

po 1 - nie wszystkie kobiety tak twierdzą, po 2 na czym opierasz swoje statystyki? Badacz stosunków społecznych czy co? Statystykami wyssanymi z palca to i ja moge strzelać, ale tylko głupi mi uwierzy, jeśli nie poprę tego dowodami, tyle.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

czyli on cie posuwa

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Nie uda Ci się mnie sprowokować :P Gadaj co chcesz internetowy krzykaczu, który nie wie nic, ale koniecznie chce wygłaszać swoje "mądrości" :P




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Poza tym, nie wiem czemu tak ciekawi Cię ten aspekt, nie masz własnego życia?




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

ahas czyli niwe on ciebie a ty go tak?

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

Jest możliwa. Ale nie każdy się do takiej przyjaźni 'nadaje' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

cmyk, fakt, na miano przyjaciela również trzeba w jakiś sposób zasłużyć :) chcesz miec przyjaciela, zachowuj sie jak przyjaciel :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjażń damsko-męska

cmyk mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org