niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
65 czy 67 lat co za różnica

i tak nie dożyjemy ;]

http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Co-trzeci-Polak-nie-dozyje-emerytury,wid,14379388,wiadomosc.html?ticaid=1e332

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

powinno się zlikwidować zus i każdy kto pracuje indywidualnie założył by sobie konto i co miesiąc wpłacał ustaloną przez siebie kwotę a termin pójścia na emeryturę był by dowolny

Tak wy @#$% z sejmu uczcie się od samego wodza czyli mła :-)

A z sukienkowych powinno się zrobić niewolników dzięki temu my mielibyśmy darmową siłę roboczą a czarni sukienkowi mogli by być męczennikami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

denver, na premiera, masz chłopie super pomysł, tylko czy ty byś wpłacał?zawsze byś mówił jeszcze mam czas, o potem -może nie dożyję i na stare lata nawet tej godowej byś nie miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica


PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA NIE POWINIEN KŁOPOTAĆ SIE O EMERYTURĘ . PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA WINIEN BYĆ ZOBOWIĄZANY DO ZEJSCIA PRZED OSIĄGNIĘCIEM WIEKU EMERYTALNEGO

Ja nie jestem patriotą więc mnie to nie dotyczy :):):):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

nareszcie maruda dobre słowa --- ale czy tusk tego przed tobą wcześniej
niepowiedział

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

denver masz racje po 30 latach z samych odsetek byloby wiecej emerytury niz te zlodzieje z ZUS u daja a kasa na koncie zostalaby dla dzieci o po co nam ta banda zlodzieji co legalnie nas okrada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

I tu się z Wami zgadzam. Nie ma pracy dla młodych silnych, a dopiero dla ludzi po 50tce. Czarno to widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

Bardzo duży odsetek ludzi nie dożywa nawet 65 lat, czyli nie dożywa nawet do emerytury. zwiększając wiek emerytalny do 67 znacząco zwiększa ten odsetek. Głupie dwa lata, a ile zostaje w kasie. Dobrze myślą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

im o to chodzi żeby nikt niedożył emerytury a płacił 47 lat składki
niedajmy się wyrolować rozpieprzyć ten żąd
jak psl się niezgodzi to te durnie co głosowali na palikota
zobaczą że on będzie tuskowi pomagał przepchać tą ustawe

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

Rząd !!!!!!!

A nie żąd:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

Ciekawe że, za wydłużeniem wieku są największe nieroby RP, a nikt z uczciwych ludzi pracy. A najbardziej odczują to, właśnie ci drudzy.
A ZUS'u nie można zlikwidować, gdyż jest to idealne źródło do podbierania kasy w celu niby ratowania czegoś-tam. Czytałem że, nie tak dawno "nierząd" pociągnął 11 miliardów, bo taka była potrzeba. Dziwne, bo te maty do masażu dla "osłów", kosztowały tylko pół miliona. No chyba że, mają dalekosiężne plany, np zakup androidów płci obojga. Aby relax był zupełny. Cholera wie, co oni są tam w stanie wymyśleć. Na pewno nic w celu poprawy życia społeczeństwa. To jedno jest pewne.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 65 czy 67 lat co za różnica

******** kraj ******** rzad tacy zatroskani sa o obywateli to czemu na wizyte u dentysty nie prywatnego musze czekac rok czasu??? skurwialy system ktory trzeba rozwalic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org