sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzerie w Łomży

Jaka Pizzeria waszym zdaniem jest najlepsza ,gdzie jest przytulnie,fajnie,miła obsługa no i oczywiście dobra pizza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

w Biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Jaka Pizzeria a nie w jakim sklepie są najlepsze pizze <lol2>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Autor: karcik141 (---.lomza.mm.pl)
Data: 03-03-12 13:23


utor: Karcik (---.lomza.mm.pl)
Data: 03-03-12 13:14

A CO TY TAK ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży



W Łomży NIE ma dobrej pizzy , wszędzie te gnioty co nam serwują nie mają nic wspólnego z prawdziwą pizzą .
Szczytem wszystkiego jest już roszczenie sobie pretensji do miana restauracja/pizzeria WŁOSKA ! Nie potrafią poprawnie napisać nazw własnych pizzy i składu surowcowego .
WSZĘDZIE zamiast mozzarelli używają wyrobów seropodobnych - analogów !

Ciekawa sprawa : pasty robione są ZAWSZE z wcześniej , kilka godzin ( a w skrajnych przypadkach i 2-3 dni ) , gotowanego makaronu jajecznego . Powinno być - mąką " twarda ", ciasto bez jaj .

Sałatki : główny składnik , to najtańsza KAPUSTA PEKIŃSKA - ???

Lasagne : błoto i " paćka " na talerzu ! zamiast sosu beszamelowego śmietana ! w środku najtańsze , tłuste mięso mielone ( z Biedronki ? ) .




Czekam teraz na głosy smakoszy i " gminnych ekspertów , co jak to się mówi : w d.... byli i gów... jedli " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Zezowate, nie to że się czepiam, ale napisałeś prawie całą prawdę. Oszczędza się na wszystkim, a ceny nie są wcale małe. Mam póki co swoją pizzerię i mam nadzieję, że się nie zepsuje....nieliczna, wybrana z większości innych wypróbowanych maksymalnie, aby z nich zrezygnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Presto jest w miare :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

mi smakuje pizza w sawanie

jaśko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Jeśli chodzi o SAWANE to mają tam specyficzną pizze. Mi nie smakuje, ale słyszałem, że mają sporą liczbę miłośników. Morze dlatego, że ta Pani naprawdę ma niezłego SPEEDA. W DIABOLICE czasem jest dobra pizza, chyba mają kilku kucharzy. Chyba najbardziej niezawodna jest TELE PIZZA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Chilli pizza najlepsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

dagrasso lub gruby benek. tele pizza tez jest niezla tylko,ze jak im spadnie wedlina lub ser na podloge to podnosza i klada na pizze... wiem bo kolezanka tam pracowala... oszczednosc heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Polecam Pizzerie Sawana, niskie ceny, duuużo sera, bardzo szybka obsługa ok. 10min i pizza gotowa do odbioru. Na 2gim miejscu jak dla mnie Tele, ale czas oczekiwania dość długi i mało sera jak na mój gust, a jeżeli porównać jego ilość do pizzy z sawany to praktycznie ser w pizzy z Tele nie występuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

dokladnie..... LAMBO masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Sawana-sam lokal nie bardzo,ale ceny ok i pizza smakuje:-)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży


Z tą pizzą to jest tak jak z kebabem - spolszczone danie kuchni tureckiej , gdzie wszędzie wciskają mam jako zapychacz kiszoną czy to surową kapustę .

To gdzie dostaniemy PRAWDZIWY kebab ( nie döner kebab) , tylko szaszłyk z pieczonego , mielonego mięsa ?

Taki , jak w rejonie Zatoki Perskiej , krajach Półwyspu Arabskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Wybór tej jednej jest trudny. Moim zdaniem pierwsza 3-ka to: Diavolo, Gruby Benek, D'Angelo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

SAWANNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

jak dla mnie diavolo jako przytulny lokal i dobra pizza obsuługa średnio miła i trzeba dosc długo czekać, co do kebaba to tylko na sybiraków przy tej przychodni, mięsko pyszne i dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Najlepsze: Diavolo, Presto
Najgorszy ****: Telepizza, Chilipizza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

sawanna nie jest to pizza z prawdziwego zdarzenia ale smakowała mi.


a ty zezowate szczeście idz do psychologa. straszny z ciebie pesymista. tylko krytykujesz, obrażasz czyba roboty nie masz i 24 na dobę przed tym pudłem siedzisz. bez obrazy ale tak właśnie myślę o tobie. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

Po tych przysmakach to będziecie mieć dupy jak wiadra :):):)
No ale to wy będziecie szersze niż wyższe nie ja :)
No ale że to będą wasze dup.ska szerokie jak stogi siana, więc juz więcej sie nie odezwę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

nie interesuje mnie co kto o mnie myśli , mam to głęboko w d .... ,

to co napisałem , to są fakty , a z faktami się nie dyskutuje ,

jak się nie ma co się lubi , to się lubi , to co się ma i tyle.


Czy ty żuczku jeden z drugim , jadłeś gdzieś pizzę oprócz Łomży ?


nie pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzerie w Łomży

To ja się musze pochwalic , ze ostatnio pizza z dagrasso z dostawą dotarla do mnie w jakies 8 minut. Do tego bardzo dobra. Benek napewno odpada ze wzgledu na smak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org