sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

Sprawca zarysowania auta, który w dniu dzisiejszym 19.06.2024 uszkodził auto na parkingu na ul. Polowa 16 koło Kantoru ma czas do jutra by się zgłosić.
Jutro będę mieć dostęp do kamer i sprawa trafia na policję.
Kontakt na e-mail sun301@wp.pl czas do jutra tj 20.06.2024 do godziny 17.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

Mercedes Biały A -klasa godzina 13 w dniu 19.06.2024 widzimy się na komendzie mam już nagrania jak uciekasz z miejsca gdzie parkując od razu uszkodziłeś auto i uciekłeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

I co myślisz że każdy z naszego województwa wchodzi na 4lomza i przegląda forum ogarnij się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

żeby miał numery to by nie produkował wpisów na forum tylko załatwiał formalności przez policję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

I tu się mylisz bo już są ustalone numery rejestracyjne jak i jest nagranie z kamer z zajścia gdzie Pan Kierowca uszkadza auto,wysiada rozgląda się i odjeżdża jak tchórz.
Sprawa wraz z dowodami jest na policji dlatego nie podałam numerów bo sprawca miał już swoją szansę dogadania się no,ale cóż uciekając z miejsca zdarzenia pokazał mi jednocześnie środkowy palec.
Teraz na własne życzenie poniesie dotykowe konsekwencje. Dla mnie temat na forum uważam za zamknięty,ale niestety nie da tu się usunąć wątku więc będzie ciągle tu krążył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

*dodatkowe konsekwencje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

Jak bedziesz na policji to zasygnalizuj tez zeby te chamy w liniach parkowali bo mysla ze parkuja za stodoła jak zajedzie tak wysiada

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

It seems there is an urgent problem agar io that needs to be resolved shortly.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uszkodzone auto parking ul.Polowa 16

Lovers of simplicity and nostalgia will definitely love No Internet Game. Start playing now and discover endless fun!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org