niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zajęcia plastyczne/artystyczne

Jakiś czas temu pytałam o chór w Łomży. Niestety, w zasadzie żadnego wyboru nie ma, a ja mam potrzebę "wyżycia" artystycznego. Może więc gdzieś w naszym mieście organizowane są warsztaty artystyczne dla dorosłych? Może to być kurs malarstwa, rysunku, dekupażu, może układania kwiatów czy robienia innych dekoracji... Jest coś takiego organizowanego u nas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia plastyczne/artystyczne

Możesz pójść do MDK- DŚT na ul. Woj Polskiego. Myślę, że tam najszybciej się czegoś dowiesz o wszelkich warsztatach. Myślę, że coś ze śpiewem też mogą organizować.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia plastyczne/artystyczne

A może wokal albo perkusja? Moi znajomi prowadzą małą, miłą szkółkę:) jak chcesz to na maila wyślę Ci namiary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajęcia plastyczne/artystyczne

Chóry działają przy parafiach- do wyboru katedra, parafia św. Krzyża, parafia Miłosierdzia. A zajęcia plastyczne są tez w Regionalnym Ośrodku Kultury na ul. Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org