środa, 31 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Historia Dzejsona

Pewnie spora część z Was słyszała o tym: http://www.youtube.com/watch?v=_6ZHnXhSqRA&feature=related Norbi, koleś, który początkowo nagrywał Dzejsona czyli Tomka, tylko dla żartów, później okazał mu serce i naprawdę cholernie pomógł, niesamowita historia. Żyjemy w takim kraju, gdzie alkoholika można spotkać na każdym rogu, więc każdy kilku zna. Ja już dawno doszedłem do takich wniosków, że większość tzw "meneli", których znam to ludzie z ogromnymi talentami i możliwościami, a ktoś kiedyś powiedział, że wielka inteligencja idzie w parze z obłędem. W mojej okolicy mieszka kilku takich ludzi, jeden z nich kiedyś był najlepszym spawaczem w stoczni, drugi miał wielką firmę budowlaną, jeszcze inny robił niesamowite rzeźby z drewna. Na dno sprowadził ich jakiś problem, którego nie dali rady rozwiązać. Smutna sprawa, ale cieszy mnie fakt, że są jeszcze pomocni ludzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia Dzejsona

spawacz stoczni, tez słyszalem jego opowiesci :))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia Dzejsona

ogladalem dzejsona od pierwszych odcinkow az po ostatnie i wkoncu po ostatni odcinek... to prawda Norbii okazal mu duze serce ale szkoda ze to sie tak skonczylo (jakby ktos nie wiedzial dzejson nie zyje)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia Dzejsona

Ale pierdolenie może otwórzmy ruch wspierania żuli?? Nikt mu dynksu na siłę nie wciskał,a prostytutka też w dzieciństwie marzyła o czymś innym, może lepiej ja wspierać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia Dzejsona

A kto każe Ci kogokolwiek wspierać? Naucz się czytać ze zrozumieniem bo masz z tym problemy, z przyswajaniem informacji pewnie też. Jeszcze coś mądrego do powiedzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia Dzejsona

Ten co miał firmę zamarzł w krzakach ze trzy lata temu. Spóźniłeś się

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org