środa, 31 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aleja Legionów

Jak myślicie czy byłaby możliwośc i miejsce na zrobienie Legionów na całej długości po 2 pasy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

Wspanialy pomysl. Lecz wydaje mi sie ze za malo miejsca :/ chyba ze bez chodnikow ;p

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

jak za sponsorujesz całą inwestycje (wyburzenie paru budynków itp.) to myślę, ze jest to możliwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

nie, bo za wąsko :) i nie ma takiej potrzeby

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

a ja stwierdzę, że da się;) przykład- przy dworcu, niby nie ma miejsca, a dało radę... nie rozumiem tylko dlaczego teraz przy remoncie nie zrobili tych dwóch pasów, w końcu to główna droga przejazdowa przez Łomżę i IMO powinna być dwupasmowa

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

Niech lepiej zrobią obwodnice wtedy już nie będzie przejazdowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

Nie wiem czy ktokolwiek z czytającyh to miał okazję jechać w Poznaniu ul. Rosevelta (odcinek od Ronda Kaponiera w stronę ul. Głogowskiej).
Na tym odcinku ulica Rosevelta (i Głogowska zresztą też) w obie strony jest dwupasmówką (+ torowisko dla tramwajów na środku). Droga jest niezwykle wąska, a mimo to jakoś daje radę. Sądzę, że takiej szerokości pasy spokojnie zmieściłyby się na Al. Legionów.
Należało by się jednak najpierw zorientować czy przez lata nie zmieniły się wytyczne co do projektowania dróg i czy takiej szerokości jezdnia mogła by być dopuszczona do wykonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

Tu akurat wystarczy obwodnica jak ktos juz wczesniej wspomnial. No ale fajnie bylo by gdyby byla dwopasmowa. Moim zdaniem powinna byc.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

nad faktycznie potrzebna jest obwodnica a nie zmienianei Leginow. Niech tyko ruch pójdzie obwodnica a zobaczycie jak luzno zrobi sie w miescie. Po 18.00 to tylko psy dupami będa w tym miescie szczekały.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aleja Legionów

TIRy Al. Legionów prawie nie kursują, a kierowcy osobówek z poza Łomży pojawiają się (w dużych ilościach) na Alei Legionów jedynie w okresie urlopowym (i to też głównie w weekendy), więc w pozostałych miesiącach korki powodują lokalni kierowcy, widać to dość dobrze około godz. 15:00 gdy spora grupa kończy pracę.
Obwodnica Łomży nie spowoduje odkorkowania Alei Legionów, ale poprawi sytuację na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org