sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

{url]http://biznes.trojmiasto.pl/Panstwo-wiecej-nam-zabiera-niz-daje-n49820.html Wiem, że zaraz lewusy się na mnie rzucą z wrzaskiem, że "zasiłki dla pasożytów to takie tyci-tyci i ja wcale tego nie odczuwam". Otóż drodzy lewusi - każdy z nas zarabiałby drugie tyle co zarabia, gdyby nie państwo opiekuńcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

http://biznes.trojmiasto.pl/Panstwo-wiecej-nam-zabiera-niz-daje-n49820.html tu poprawny link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Drogi prawiczku :)
Ja jako jeden z lewusów , zarabiam akurat tyle i le potrzebuję i wcale nie chcę więcej zarabiać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Zarabialiśmy 3 razy więcej a i wolności masa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

I jakoś nikt po śmietnikach nie grzebał a teraz grzebią i ubierają się w ciuchy pozbierane po niemieckich śmietnikach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

maruda - zobacz jak pięknie by było - jak zarabiałby więcej i wtedy powiedziałbym: "OK, zarabiam wystarczająco".
Ty zarabiałbyś więcej i powiedziałbyś: "o ku..wa, za dużo zarabiam, co ja biedy teraz zrobię??? ... już wiem!!!! połowę swojej pensji oddam Czeczenom, żeby chłopaki mieli na opony do swoich beemek!!!".

I każdy byłby zadowolony. Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Mam rozumieć, że krytykujesz państwo solidarne, do którego dążyli pis-dowaci, czyli tzw. 4-RP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

OOOOOOOOOO tak komuno wróć!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

lewakiem zdaje się teraz jest PiS. Jest znacznie bardziej na lewo od SLD. Dla mnie to lewacka ekstrema posługująca się na niepoznaki krzyżem. A nienawiść do prywatnego aż bije po oczach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej


Jarek wpada w paranoję !
PiS raz krytykuje liberalizm w tym ekonomiczny, gospodarczy drugim razem , jak im wygodniej, mami przedsiębiorców.

Ostatnio przerósł karzeł sam siebie. Postulował zmniejszenie a następnie docelowo zniesienie dopłat do rolnictwa, teraz pisze listy do Premiera - żądając zwiększenia dopłat.
Żąda polepszenia stosunków gospodarczych z Rosją, a kto je pogorszył ?

PARANOJA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

żadne odkrycie - każdy (trochę choćby myślący) to wie...

Pytanie w warunkach demokracji sprowadza się do tego jak prawdą o życiu/"matematyką dnia codziennego" pokonać populistyczne obietnice/"matematykę wyborczą" ?

P.S. Bycie lewicowcem nie jest grzechem pod warunkiem, że się z tego wyrasta.
A bycie dzieckiem przez całe życie też jest piękne... jeśli kogoś na to stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Że paranoja to nawet sąd się poznał i skierował to na badania psychiatryczne.


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wiekszosc-polakow-popiera-badania-psychiatryczne-d,1,4778408,wiadomosc.html

Większość Polaków popiera badania psychiatryczne dla prezesa PiS

43 procent Polaków popiera skierowanie Jarosława Kaczyńskiego na badania psychiatryczne - wynika z sondażu Millward Brown SMG/KRC dla Radia ZET. Przeciw jest 41 procent ankietowanych.

hehehe

i to chce wygrać wybory. Żałosne.


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Protagoras

To jak to właściwie jest, jako zwolennik PiS-u, masz takie same poglądy jak Twój wódz ? czy nie ?

Jesteś za liberalizmem, czy państwem opiekuńczym ?



"Żeby było jasne za co płacimy:
54.000.000.000,00 - mniej więcej tyle co roku dopłacamy do ZUS, KRUS, górników i innych świętych krów,
50.000.000.000,00 - tyle kosztują urzędnicy których głównym zadaniem jest duszenie przedsiębiorczości,
40.000.000.000,00 - tyle płacimy samych odsetek od długu publicznego.

A wszystko po to, żeby utrzymywać rolników, posłów, młodych emerytów, całe rodziny zatrudniane po znajomości w państwowych spółkach i tak dalej.

Pół kraju pracuje a reszta żyje na ich koszt."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

zezowaty - skąd ci przyszło do głowy, że jestem za PiSem? PiS lepszy od PO, jednak nadal rozpatrujemy kategorie w stylu "lepiej złamać rękę niż nogę". SLD - pedalstwo, tępe feministki, rozbuchany socjal - to odpycha każdego normalnego. PSL - nepotyzm i korupcja.
Pozostaje Prawica Rzeczypospolitej lub Korwin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby nie socjaalizm zarabialibyśmy 2 razy więcej

Protagoras
Tak jakoś myślałem, jak Cię uraziłem tym zaszeregowaniem - przepraszam.

No tak, wielkiego wyboru to nie mamy, ale trzeba wybrać mniejsze zło !

Janusz Korwin Mikke, mówi czasem ciekawe rzeczy - nie przeczę , ale to UTOPIA , kwadratura koła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org