niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz życia.

W niedzielę 23 października o godzinie 13:00 spod Łomżyńskiej Katedry wyrusza marsz w obronie życia dzieci nienarodzonych,cel okno życia w opactwie Panien Benedyktynek. Żyjesz, daj żyć innym !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Księża niech dzieci zabiorą swoje to już Was trochę będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

A co ma do tego kosciol? Niech sie tym zajmuja ludzie, ktorych to dotyczy, czyli kobiety, oprocz siostr zakonnych oczywiscie. Wiadomo, ze chodzi o zbiorke kasy

Nie walcz z idiotami, maja przewagę liczebną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Ile z was się zajęło niewykształconymi dziećmi z chorobami i deformacjami genetycznymi, które pozbawiły te dzieci normalnego funkcjonowania a każdy dzień \"życia\" usłany jest bólem, cierpieniem i łzami.

Zaślepieni ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Tu nie chodzi o księży, zakonnice ani i zbiórkę kasy, tu chodzi o to aby pokazać kobietom ze jest takie \"cos\" jak okno życia i nie muszą kisić swoich dzieci w beczkach po kapuście, spalać w piecu czy w stawach topić, nie muszą mordować wlasnych dzieci, są miejsca tzw. Okna życia gdzie mogą je zostawić, w szpitalu tez jest taka możliwość. To marsz który ma pokazać feministkom i patologii społecznej ze maja wyjście z tak trudnej sytuacji jaka jest macierzyństwo. Te dzieci mogły by żyć i ktoś napewno ucieszył by się z nich bo nie wszyscy któży by chcieli mogą mieć własne dzieci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Człowieku, \"Hrabio\", tu nie chodzi o aborcję na życzenie, tylko o zostawienie tego żałosnego \"kompromisu\". Dzieci są mordowanie w beczkach właśnie dlatego, że patologia nie ma dostępu do legalnej aborcji. Wbrew temu co ci się wydaje kobiety nie są głupie, wiedzą o oknach życia. A jeżeli jesteś na tyle wstrętny żeby nazywać osoby, które w tych trzech wyjątkowych wypadkach chcą mieć wybór, patologią, to po prostu brak słów. Nie byłeś w takiej sytuacji i po nicku zgaduję, że nie będziesz, więc po prostu ZAMILCZ. Super, pokazujcie że jest WYBÓR, jestem jak najbardziej za, żeby zachęcać do urodzenia. Ale pro life tego wyboru chce ZAKAZAĆ. W tych trzech, okropnych wypadkach. Więc skończcie z tą propagandą aborcji na życzenie, bo mimo że wiele osób jest za, w obecnej sytuacji zupełnie o to nie chodzi. Zakazywanie tych trzech wypadków to po prostu podłość. Więcej się nie udzielam, ciśnienie mi się podnosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

krw bardzo się z Tobą zgadzam :) mi również ciśnienie skacze, kiedy muszę się wypowiadać na ten temat. A tak w ogóle to jeśli kościół popiera całkowity zakaz aborcji w tych 3 przypadkach, to może powinniśmy porozmawiać i zastanowić się nad ustawą zakazującą seksu księżom katolickim, może kastracja??? Może nie byłoby problemu pedofilii, kobiet na boku, dzieci księży? Czemu o tym się nie mówi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Ty Karla pokazałaś już w ,,czarny poniedziałek\" ile was popiera aborcję .
15 emerytek , 4 dorosłe kobiety, 3 mężczyzn, 3 nastolatki i w środku pies, też z wami walczył o prawo do aborcji.

Teraz my pokażemy, ile nas jest , przeciwników aborcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Pokarzcie. Tylko kota zabierzcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

no tak, bo przecież to dla \"feministki i patologii społecznej\" to nic takiego ponosić sobie dziecko np. chore przez 9 miesięcy jak inkubator i je zostawić w oknie, albo do domu dziecka, bo przecież tam potrzebują takich dzieci, bo małżeństwa bezpłodne tylko na takie czekają. Otóż zasmucę kogoś w towarzystwie, ale najczęściej dom znajdują małe i zdrowe dzieci...
Aborcja jest dozwolona w 3 przypadkach i tak powinno zostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Ja nie mówię że powinna być całkiem zakazana, powinna być dostępna, ale tylko w wyjątkowych okolicznościach...dzieci z downem się do takich przypadków nie zaliczają. Tylko wady genetyczne nie dające szans na przeżycie dziecka i wtedy gdy ciąża zagraża życiu matki, pozostałe powody nie są warte życia dziecka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Misia2 właściwie to masz rację, bo Łomża to katolickie i pisowskie zadupie :)a ciebie co boli? Prawda? To że księża gwałcą dzieci, korzystają z usług prostytutek i mają swoje dzieci na boku to już jest okej? Fałsz, obłuda, hipokryzja.
Nawet nie wiesz co dzieje się za ścianami plebanii, czy seminarium. Zapytasz skąd ja wiem? Otóż wiem, członek mojej rodziny był księdzem, dzięki tym łajdakom skończył w domu z depresją, wiem co te pedały tam wyprawiają. Do tego mają kasy jak lodu, najlepsze żarcie, najlepsze auta, najlepsze imprezy. Więc skończ fanatyczko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

Aborcja powinna być dostępna, refundowana - podobnie jak antykoncepcja. Okno życia to rozwiązanie dla młodych dziewczyn, które wpadły, ale nie dla kobiet w przypadku których ciąża równa się zagrożenie dla zdrowia lub życia, albo takich, których dzieci są ciężko i nieuleczalnie chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz życia.

A co ma piernik do wiatraka?!
Tu chodzi o mordowanie nienarodzonych dzieci,
A nie o to co robią księża wieczorem w domu,
Załóż oddzielny temat o księżach i nech się ludzie wypowiadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org