niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie auta- najlepsze

Gdzie najlepiej ubezpieczyć auto?
Przede wszystkim najtańsze i solidne OC.
Proszę o podpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

jeśli chodzi o same OC to najtaniej będzie w MTU chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

człowieku ! na co Ci solidne oc !!! ma byc najtanszne !ono nie jest dla Ciebie -tylko dla poszkodowanego przez Ciebie a niech on sie martwi !
I pmietaj nie może być najtansze i solidne ! JEDNO WYKLUCZA DRUGIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

Najlepsze czy najtańsze ????

Bo to zasadnicza różnica:):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

MTU, PZU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

Najlepsze i najtańsze MTU.
Nr tel. do agenta : 694902842

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

W OC komunikacyjnym nie ma czegoś takiego jak najlepsze czy najgorsze. OC jest wszędzie takie same, bez względu na to u kogo je kupujemy i nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o zakres. Przykład?
Kupujesz piwo ŁOMŻA w tanim sklepie za 1,99 oraz takie same piwo ŁOMŻA w barze za 5 zł. Czym różnią się te piwa? Niczym. Są takie same, Różnica jest gdzie je kupujemy i u kogo.

Tak samo jest z ubezpieczeniem OC samochodu. Różnica to cena za jaką kupujemy OC i towarzystwo w którym je kupujemy. Towarzystwa ubezpieczeniowe oczywiście różnią się między sobą. Natomiast same OC jest takie same - poczytajcie ustawę ubezpieczeniową!

Przy wyborze OC można dzwonić do różnych firm, agentów, można szukać OC w internecie, ale moim zdaniem i tak robię od wielu lat, najlepiej zadzwonić do multiagencji, która wybierze dla nas najtańsze OC.

Dlaczego tak?
- Po pierwsze jeśli kupujemy OC u agenta, który reprezentuje jedne towarzystwo to nie mamy żadnego wyboru. Agent będzie nam zachwalał jego firmę, bo nic innego nie może nam zaoferować. Multiagent to agent, który wykonuje czynności agencyjne na rzecz więcej niż jednego zakładu ubezpieczeń, ma więc szerszą ofertę.
- Po drugie, kupując w multiagencji jakiekolwiek ubezpieczenie mamy gwarancję, że oni będą pilotować całą sprawę, będą pilnować terminów wznowienia, może zaproponują inne ubezpieczenia itp. Jak towarzystwo podniesie za rok składkę, multiagencja znajdzie nam znowu coś tańszego i atrakcyjnego.
- Po trzecie (dla mnie najważniejsze). W razie jakiś kłopotów takiego multiagenta mamy na miejscu w Łomży, czyli pod ręką i zawsz o coś możemy go spytać, zadzwonić i nie musimy szukać firmy gdzieś w polsce lub marnować czas na infoliniach.
Mamy wtedy własnych doradców ubezpieczeniowych w takiej multiagencji.

Nie napiszę w jakiej multiagencji w Łomży się ubezpieczam, bo nie chodzi tu o reklamę. Ktoś, kto chce ich znaleźć, na pewno ich znajdzie, w Łomży jest kilka takich multiagencji wpisując np. w Google hasło: multiagencja w Łomży.
POZDRAWIAM wszystkich kierowców :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie auta- najlepsze

Witam!

A czy ktoś z Was korzysta lub korzystał z ubezpieczenia online? Niedawno wpadła mi w oko firma ubezpieczeniowa Benefia24. Jej kalkulator ubezpieczeń wyliczył mi cenę, która mi odpowiada. Czy ktoś z Was ubezpieczał autko właśnie u nich?

Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org