piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
radio

witam.proszę o podpowiedz jakie kupic radio do samochodu w kwocie do 400zł .chodzi mi o marke,model.jakie są dobre waszym zdaniem.pozd

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

sony cdx-GT420U
jak dla mnie bomba



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

stary32 Rzempolisz jak stare radio lampowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

idz do media expert tam napewno cos się znajdzie ;d xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

stary32 softa open source w graj w swój zryty mózg ram dokup bo za wolno twoja stara łepetyna dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Polecam pioneera,sony,kenwooda, obojętnie raczej,do tej kwoty zagrają podobnie.Jakiś czas temu kupiłem na allegro pioneera za 250zł i jestem zadowolony,może lepiej kup coś do 300zł a stówkę zaoszczędzisz,myślę że radia do 300 a do 400zł zagrają niemal tak samo,nie ma sensu przepłacać.
Mogą się różnić jedynie wejściem usb.Jak nie jesteś jakimś tam maniakiem to radyjko do 300zł spokojnie starczy.Taka jest moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Wyprane_gacie drobny ciułaczu pralnie chemiczno otwórz bo kałem śmierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Tylko i wyłacznie pioneer,najlepsza jakosc za rozsadna cene.Soniaki niestety tylko ładnie wygladaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Zaraz ten kał ci wleję do mordy,zasrańcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Wyprane_gacie drobny ciułaczu pralnie chemiczno otwórz bo kałem śmierdzi mordo śmierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Ja polecam JVC ;) Dobre radyjka naprawde polecam. A za 400zl napewno cos znajdziesz dla siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Zapraszam na www.MotoNE.pl chłopaki Ci doradzą coś konkretnego. Na tym forum nie szukaj doradztwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

alpine albo clarion za okolo 500zl cos juz sie znajdzie a jakosc dzwieku nie porownywalna z sony, pionieer itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

słuchając disco polo a nie prawda Wyprane_gacie nie ma różnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

Pioneer !! polecam miałem już kilka modeli a jeden mam już 4,5 roku i nie zmienię na żadne inne ewentualnie tylko i wyłącznie na pioneer-a z monitorem 7 cali a pozatym mam caly sprzet Pioneer / żadne tam sony i inne szroty ale to jest tylko moje zdanie !! kwestia gustu i przekonania ludzi, prawda jest taka każdy będzie chwalił swój sprzęt itp itd ale ja sie sporo orientuje bo lubie dobre audio w furze pzdr...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

dzieki za podpowiedzi.znalazłem JVC,CLARION i PIONEER z tych trzech cos wybiore.pozdrawiam

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

CLARION ZDECYDOWANIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

ja jakis czas temu kupiłem na allegro fakt faktem e uzywane ale nie dlugo radyjko malo znanej w polsce firmy SCOTT i jestem mega zadowolony, radio posiada mocna koncowke mocy do tego dodatkowe wyjscie na subwoofer, ma ekran 3" i wyjscie na cztery ekrany odtwarza wszystko, dvd video, divixy rmvb, pizga lepiej niz moj starszy pionner, dzwiek czysty, radio ma duzo opcji mozna puscic film w czasie jazdy czy bajke i dziecko spokojnie cala droge oglada.do tego karty SD, usb i wszytko wszystko :) jestem mega zadowolony... a radio kosztowalo mnie... 350 zł :) nowe cos ok 700-800 zł.

Teraz chcę je sprzedac ale nie za mniej niz 350 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

katevalleey to jednak będziesz musiał za mniej sprzedać i to za dużo mniej.
Nowe kosztuje 400zł,nowe z troszkę większym ekranikiem i dodatkowo z nawigacją kosztuje 600zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

http://allegro.pl/kenwood-3x-kolor-radio-kdc-4051-usb-cd-model-2011-i1403035993.html bedzie PAN ZADOWOLONY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: radio

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org