sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
katyn powtórka

Zaskoczyło mnie to, że ujawniono głosy przerażenia pasażerów, ich krzyki. Wrażenie było okropne i uważam, że tego nie powinno się upubliczniać.
palanty z polskigo rządu.po co takie cos robic?dopuscic do takich rzeczy żeby ruskie małpy tego słuchały??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

A myślisz, że te "ruskie małpy" tego wcześniej nie słyszały ? ?
Jak ujawniono nie dobrze, nie ujawniono też źle.
Najważniejsze jest dociec prawdy, chociaż jej dowiemy się może za pare lat albo nigdy. Jak narazie to MAK zwala wszystko na polskich pilotów a u siebie nie widzą żadnej winy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

katyn z II wojny to też była wina niemcow.a teraz?????????????????pewnie że sie niedowiemy.!bo to by mogło rozpętać tylko dym!!!!!!a mi z powrotem do armi sie niechce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

ja pier.. ile mozna o tym katyniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

ile mozna o tym katyniu?

tyle ile politycy potrzebują żeby sobie słupki ponabijać.
Jebać Jarka, Tuska, Putina, Generałów, Ruską Dumę, Polski Rząd. Jebać tych wszystkich decydentów razem z ich spiskami, zamachami, polityką. Jebać ten system.

Prosty człowiek zarabiający 1020 zł minimalnej ma większe problemy każdego dnia niż te darmozjady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

oj kochani sami jesteśmy temu sobie winni. Gdyby rosjanie nie puścili tej taśmy do samego końca to znając nas powiedzielibyśmy ,że tasma jest zmanipulowana bo jest brak własnie końca zapisu. Tak byłoby jak w banku.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

PiS mówił,ze krzyczeli o Boże, a wyszło ku... mać.

Ja bym się radził zastanowić z kim pił Błasik ???
Sam nie , bo nie był alkoholikiem.
Raczej z kimś wyższym rangą.
Może z kimś kto go wybronił jak po katastrofie Cesny Klich chciał go wyrzucić na zbity łeb.
No i zasadnicze pytanie, czy ruscy odważyliby się ujawnić że np. polski prezydent był pod wpływem.
Według mnie nie. Takich rzeczy się nie ujawnia, może za 50 lat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Prezydent mógł być i zalany w trupa i h... wszystkim do tego. Aby nie narobił kichy na uroczystościach w Katyniu. Wszyscy jesteście abstynentami, że was tak boli że generał sobie wypił?? To zbrodnia jest? Jak nie pilotował to chyba jest ok co??
Jak widać nie ważne jest kto tutaj zawinił, tylko kto trącił kielicha w czasie lotu. Trzeba Polskę maksymalnie ośmieszyć, żeby przypadkiem wina rosjan nie przychodziła do głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Za granicą obaj reprezentowali Polskę.
Błasik zhańbił imie polskiego oficera i polski mundur.
Jeśli to miała być prywatna wycieczka to po cholerę mundur zakładał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Akurat to, że generał miał jakieś promile we krwi to sprawa nieistotna, to piloci maja być trzeźwi. On był pasażerem i każdy pasażer mógł by pijany jak bóbr. A sprawa i tak nie zostanie zakończona i na pewno nikt z obecnej władzy się nie odważy wprost powiedzieć, że to wina ruskich, czy ich lotniska, kontrolerów , czy tam czegoś jeszcze.
Wojna i to nie do końca militarna, ale może ekonomiczna, blokada polskiego eksportu, wstrzymanie dostaw surowców itd. nie jest nam na rękę. Tym bardziej, że Zachód kombinuje z Rosją w sprawach energetycznych i gospodarczych i nikt, ale to nikt nas nie poprze w Świecie. Chyba, że Ukraina, Gruzja, ale to nie byłoby istotne dla nikogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Kwaśniewski nie mógł być pijany jak bóbr pamiętam jacy oburzeni byliście. A teraz? Niech piją! A co ich prywatna sprawa czy mieli małe party z rana na wycieczce na koszt podatnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Jeżeli Błasik był w mundurze to był w pracy. A w pracy się nie pije.

PIjany Błasik, ziejący oparami alkoholu nad głową Protasiuka. Tak wyglądało to lądowanie. Pewnie jeszcze mu coś na migi tłumaczył, bo wiedział,że się nagrywa.

Wina ruskich polega na tym,że nie zabronili im lądować, bo bali się reakcji Kaczorów. Zgody im nie dali. Jak-40 sam wylądował bez ich zgody.

Sami jak te barany im się podłożyli, a teraz mają pretensję do ruskich ,że to wykorzystali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Stop zgadzam się z Twoją pierwszą wypowiedzią, Antyklakier nie ma pewności czy to Błasik był pijany, bo po 1 podczas przeprowadzania badań nie określono jeszcze tożsamości osoby która miała 0,6 promila, a po drugie to trochę dziwne że ruscy robią badania na zawartość alkoholu, mieli tyle roboty z identyfikacja ciał, myślę że zasadniejsze byłby badania ciała pilotów pod tym kątem. Nie wiem co do badań może się mylę i zawartość alkoholu we krwi jest badaniem standardowym podczas tego typu wypadków. A co do tego że ruscy bali się Kaczorów i pozwolili im lądować to czy ja wiem, ruski niedźwiedź bałby się polskiej kaczki?

Moim zdaniem zakończenie śledztwa w tej sprawie będzie wyglądało tak ze Tusk nie zgadza się z raportem MAK, udowodni że wieża też ponosiła winę i będzie po sprawie. Rząd będzie dumny że się wykazał i udowodnił również winę leżącą po stronie rosyjskiej i koniec w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Ale jak to jest możliwe że Rosjanie stwierdzili że gen. Błasik miał 0,6 promila alkocholu we krwi? Ciało gen. Błasika sprowadzono 23 kwietnia ( zidentyfikowano 2 wcześniej chyba), a więc po 10 dniach uznali że miał alkochol we krwi, jak to możliwe??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Skoro na obszarze bagiennym leżały szczątki kilkudziesięciu ofiar, to jak można w logiczny sposób znaleźć krew, zmierzyć alkohol i przypisać do danej osoby. Po drugie, jak można zabrać czarne skrzynki, otwierać je, grzebać i przerabiać bez naszych władz (przecież tragedia dotyczyła Polaków). Po trzecie, na zadawane pytania przez nasz rząd nie uzyskano żadnej konkretnej odpowiedzi. Wszystkie były albo nie na temat, albo wymijające. Nie jestem rasistą, ale śmierdzi mi ten temat i z pewnością nie tylko mnie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

1. Błasik był kabinie pilotów
2. Wszystkie ciała z kabiny pilotów badali na zawartość alkoholu, narkotyków itp.
3. 11 kwietnia stwierdzili u trupa nr xxxx zawartość alkoholu we krwi.
4. Po 11 dniach zidentyfikowali trupa nr xxxx jako Błasika.
Chyba proste. nie zapominajmy,że były to rózne porozrzucane częsci ciał.
Panią prezydentową poznali po obrączce i kolorze lakieru do paznokci.

Ruscy nie chcieli skandalu międzynarodowego jaki by Kaczory rozpętały gdyby zabronili im lądować. Już widzę te tytuły gazet. np. Rosja zabrania uczczenia pamięci ofiar mordu katyńskiego polskiemu prezydentowi. Nikt by nie pisał,że byłą mgła. raczej by napisali,że ruscy specjalnie wywołali tą mgłę by kaczor nie wylądował.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Ja bym poprosił aby upublicznili rozmowy Lecha z Jarkiem przez telefon, pół godz przed lądowaniem, ciekawe jak ta rozmowa wyglądała...
L: ty Jarek co mam robić?
J: a co się stało?
L: nie chcą pozwolić na lądowanie, co mam robić nie długo uroczystości muszę zdążyć.
J: ląduj przecież cie nie zestrzelą, nie słuchaj co ruskie gadają ląduj, wybory niedługo, opinia publiczna powie że bałeś się a to będzie złe dla nas i dla Polski
L: ok lądujemy, melduje wykonania zadania

Jestem ciekawy co wy na to czy mogło to tak wyglądać, jeżeli tak to chyba Jaruś może zacząć się bać upublicznienia tych rozmów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

Błasik nie pił w samolocie, on był na kacu i dlatego wystartowali najpóźniej jak sie dało, z innego lotniska by nie zdąrzyli na uroczystość. I kto mi powie że nie było nacisku na pilotów po tym jak w Gruzji pilot odmowił lądowania i zostal zwolniony. A teraz to wszyscy wielcy humaniści. I z tego Kaczyniaka bóstwo robią, a przed katastrofą każdy kloł na nigo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katyn powtórka

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org