niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginął pies

Dziś (4.01.) około godz.6.30 na tzw.Polach Papieskich, czyli między ul.ul.Zawadzka, Katyńską, Prusa i Wyszyńskiego zaginął niewielki, biały, kudłaty pies. Prawdopodobnie wystraszył sie czegoś i gdzieś pobiegł, a że było jeszcze ciemno nie zobaczyłem nawet w jakim kierunku. Jeśli znalazł sie w obcej sobie okolicy, może zabłądzić.
Cechy charakterystyczne to czerwona obroża. Pies jest wnętrem (ma widoczne tylko jedno jądro) i dysplazję (utyka na tylna prawą łapę.
Jeśli ktoś wie o tym gdzie znajdował się po godz.7 rano lub gdzie jest teraz, proszę o kontakt: 601-394-366 albo 605-663-994 lub (wieczorem): 86-218-75-99.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

utopil sie juz, nie szukaj, woda odmarzla w narwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

jakis szalony na zawadzkiej ganial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

gdzie on latal z tym jadrem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

JA pindole co za właściciele psów moj pies ma 15 lat owszem uciekal ale zawsze wracal przez te 15 lat to kilka razy za suczkami sie uganial ,dobrze ze głowy nie zgubicie bo gdzie ja byście potem znalezli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

zamoczona psia morda wluczy sie za suka i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

Odnalazł się.

Dziękuję wszystkim za smsy i wiadomości o tym gdzie był widziany. Dzieki temu mogłem niemal odtworzyć cała jego trasę. Największe podziękowania dla Pań, które zaopiekowały się nim i od razu poinformowały o odnalezieniu.

Za komentarze nie dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

glupia sprawa to jedno jądro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies

następny zgubił psa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org