sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezprzewodowy Internet

Jaki byście polecili bezprzewodowy internet ?? Bo mi się kończy umowa i niewiem na jaki zamienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

plaay ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Wszystko tylko nie to nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tego miałem to 2 lata i dziękuje chyba że chcesz płacić a nie wiedzieć za co i przy tym nie mieć internetu. Lepiej poszukaj jakieś firmy która oferuje dostęp do internetu tak zwana radiówką wiem ze duży zasięg posiada firma elnetix

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Jaką masz prędkość w play i ile płacisz za miesiąc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Polecam Era blue connect opcja za 49 zl smiga az milo. napewno szybciej niz neostrada 512



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

polecam neostradę 1026 z telewizją za frii cena to 59.99zł niby drogo ale zawsze działa. mam dodatkowo połączony bezprzewodowo na ruterze i jest super..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Witam. ma może ktoś internet radiowy z MNI Telcom ( chyba coś powiązane z szeptelem). byłem u nich i chwalą się że mają gwarantowany transfer 2 Mb .chciałbym dowiedzieć się od kogoś jak jest naprawdę. pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

play i tylko play.mialam orange ktory w lomzy ma kiepski zasieg mialam blueconnecta wogle nie oplacalne i drogie
net na playu smiga mi b szybko.zasieg zawsze i wszedzie.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

a ja mam ist - smiga jak ta lala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Za play ile placisz miesiecznie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

ja place 45zl za play

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

play. mialem radiowke technik to za 45 zeta za playa naprawde internet jest ekspresowy w porownaniu do tamtego

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

Ale ponoć play ma być za jakiś czas odsprzedana firmie która da najwięcej. Takie mnie słuchy doszły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

ja mam mam blue connect za 49 zl i niepolecam, internet konczy sie po tygodniu... czekam konca umowy i rozwiazuje bo bez sensu palcic za cos takiego, nie korzystam duzo dlatego mnie to dziwi, nie sciagam piosenek, filmikow nie ogladam tyle co przejrze stronki sprawdze poczte i gg...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezprzewodowy Internet

i w tym rzecz za 49 jest bardzo mały limit. Chcąc użytkować normalnie to ten blu by wychodził ze 140 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org