środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co się dzieje z naszą klasą

witam co sie dzieje z nasza klasa od rana nie chce mi sie otworzyc strona czy ktos ma jeszcze takie same problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Wszystko ok, pewnie zablokowali Ciebie za opublikowanie swoich zdjęć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą



zamarzła, hehe ;)


pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Klasy pozamarzały xD i nie ma ;) *mi działa dobrze*




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

WTF!!?? mi też nie działa :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Zapierdziela aż miło.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

to staje się chore... Nasza-klasa nie działa komuś godzinę i już ta osoba dramatyzuje :| Co wam się stanie jak przez pół dnia nie odwiedzicie tej strony?? Nie zobaczycie kto was podglądał?? Nie zobaczycie kto dodał nowe fotki?? Nie wstawicie fotki przy swojej furze?? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Nasza-Klasa została sprzedana jest w trakcie przenoszenia na inne serwery serwery o wiele gorsze niż te poprzednie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

dla niektórych n-k, to patrze całe życie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

dziekuje za wymadrzanie sie wszystkim nie wiedziałam że tacy ludzie jak wy istnieja czy wam ulży jak wypisujecie takie glupstwa po prostu jak ktos ma pisac takie brednie powini was zablokować abyście wogole nic nie mogli wiecej napisac bo ze wszystkiego robicie katasrtofe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Skoro tak to trzeba napisac do ekipy naszej klasy o blokade witryny gdyz wzbudza ona agresje wsrod jej uzytkownikow. Z czasem moze przejsc do rekoczynow kiedy to tzw MIMIXXX stworzy zwarta organizacje tępiącą przeciwnikow i krytykow wymienionego portalu :P hehehee......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

dostałes BANA na IP ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

o kurde naprawde. Dzieki wielkie .....hahahahah:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

ale nikt nikomu nie kaze wchodzic na nasza klase widze że brak wam ludzie kultury i wiecej już nie bede sie wypowiadał co mysle na ten temat bo niewarto sobie takimi glowe zawracac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Powaznie rzecz biorac to popieram zdanie alfika89. Dla wiekszosci juz portale typu nasza klasa, czy fotka.pl staja sie chorobliwym przyzwyczajeniem. Dzieciak jeden z drugi nie moze normalnie funkcjonowac jesli nie odwiedzi wyzej wymienionych portali. Według mnie internet nie byl nie jest i nie bedzie w 100% bezpieczny. A podawanie wlasnych danych osobowych moze byc wykorzystane przez rozne osoby. Zreszta tworca portalu nasza-klasa mial zapewne inne przeslanie tworzac go . Mial on na celu pomoc w odszukaniu dawnych szkolnych znajomych,ktorych przez wiele lat sie nie widzialo i brak bylo jakiegokolwiek kontaku , a wiec bardzie skierowany jest do osob doroslych, a widac ze dzieci z przedszkola maja tam swoje profile, ktore wykorzystuja do przesylania durnych lancuszków i innych tego typu wiadomosci.
A wiec trzeba zachowac trzezwy umysł a nie od razu wszczynac temat , bo przez godzine nie moze ktos otworzyc strony. Normalnie juz totalna psychoza na punkcie naszej-klasy.
Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje z naszą klasą

Dzięki ziomus89 za poparcie;) i także zgadzam się z Tobą w 100%. Sam oczywiście wchodzę na nasza-klase ale jak nie działa godzine pol dnia dzien to nie robie z tego problemu. Sam pracuje w gimnazjum w sali komputerowej i jak przychodzą dzieci i ja mowie np ze chwilowo nie dziala internet czycos to oni zalamani sa bo nie wejda na ansza klase, to jest chore... musza wejsc choćby na sekunde żeby zobaczyć czy nie ma wiadomości czy ktoś ich odwiedzał... Nasza-klasa powinna się nazywac podryw.pl, bo z tego co widze to przegladaja fotki (dziewczyny,chłopaki) i kto się spodoba komus to od razu pisza teksty typu: "hej fajna jestes moze pogadamy?"...
I mi chodzi tylko o to co napisał ziomus, że ten portal mial pomagac ludziom do spotkan po latach i niektorym pomaga(przyklad moi rodzice spokali sie z wieloma znajomymi) a nie do podrywania. I to tyle ode mnie;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org