czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
boska trójka..:)

http://www.4lomza.pl/fotogaleria.php?id=52553


nie no chlopaki wy to sie prezentować umiecie, tylko jakieś takie minki nie tęgie czyżby kac????..;)


p.s pozdrawiam fanów boskiej trójki..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: boska trójka..:)

che che...

a z tyłu chłopaki z PO :)

zadowoleni, bo dobierają im się do tyłka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: boska trójka..:)

jak następna kadencję też będą oni to ja sie wieszam pod ratuszem. kononowicz buł by 30 razy lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: boska trójka..:)

Chciałem umiescić ten post zaraz po ukazaniu się tego wątku, ale postanowiłem odpuścić se wtedy ... tylko ze względu na ten podniosły moment dla naszej Ojczyzny.

Ale! Patrząc na te zakazane mordy tych ‘osobników’ – tego świńskiego blondyna, tak zawsze pod krawatem (nawet na pulwach!) i tak ciągle szukającego jakiejkolwiek następnej nadarzającej sie sytuacji foto-op, jak i tego facunia z wąsikiem, no - tego z tym ciągłym głupim uśmieszkiem na tej jego zakazanej gębie, tego ‘edukatora’ i oratora (ba – wprost takiego nowego wcielenia Demosthenesa!) - to aż krew się we mnie gotuje na samą myśl o tym co ci ‘cwaniaczki’ zgotowali mojej Drzewnej!

Nie dość, że oni za jednym wprost zamachem stratowali i zbeszcześcili tyle lat dorobku, tradycji i historii - tak tej szkoły, jak i naszego miasta - to ci ‘skurwiele’ nie zaprzestali na tym, a jeszcze podobno nadal próbują gnębić i maltretować te bezpośrednio podległe im i Bogu-winne pracownice – p. Dyrektor Drzewnej i Jej zstępczynię!
A wszystko to tylko dlatego, że te kobiety miały ‘czelność’ przeciwstwić się ewidentnym oszustwom, machlojkom i w żywe oczy kłamstwom tych jasnie-panów kombinatorów, jak i próbować bronić słusznego prawa dalszego istnienia tej zacnej instytucji.

Toć to dla mnie wprost nie do pomyślenia żeby to mogło mieć miejsce – nie, nie za czasów komuny - ale dzisiaj, w tym niby demokratycznym już kraju!
Ale, jak widać, daleko nam jeszcze do takiej demokracji i sprawiedliwości z prawdziwego zdarzenia, w tym tak dziwnym mieście, jakim stała się Łomża podczas kadencji tej obecnej zgrai 'włodarzy'.

Jak już ktoś tu wspomniał (parafrazując) – "łatwo jest wyciągnąć chłopa ze wsi, ale wprost niemożliwością jest wytrzepać wieś z tego chłopa”.
Ja bym ujął to jeszcze inaczej – "puść gbura do biura to atrament wypije” - z tym, że w przypadku Drzewnej, to nie tylko że oni zniszczyli fizyczny budynek tej szkoły, to jeszcze zdołali całkowicie wyssać ducha jakiejkolwiek nadziei i optymizmu, tak wśród uczniów, grona pedagogicznego, jak i absolwentów i miłośników tej szkoły.

Tylko pogratulować im tu i ... przyznać następną ‘zasłużoną’ premię!

Powiem krótko – na pohybel tym zbirom, brzezińskiemu i chuińskiemu (czy jak mu tam), włącznie z tym domniemanym i zadufanym w sobie ‘wychowawcą’, niejakim tz, jak i tym wszystkim radnym popierającym ten nikczemny akt!
wychu

PS. Proszę wybaczyć mi ton tego postu, ale jedynie co w tej chwili odczuwam do tych maluczkich biurokratów i aparatczyków to uczucie pogardy. Tfu!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: boska trójka..:)

wychu nic dodać nic ująć.zabrali nam drzewną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org